Varázslóinasok farmos pletykapartija

Kategória: 'Pletykaodú', témanyitó: Merilin, témanyitás ideje: 30.12.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Szia!
    Új állat tenyésztésekor nagyrészt jelvényes eventek voltak eddig. De mivel kategóriákra egyetlen jós sem utalt sehol, így nem valószínű, hogy az lesz. Inkább építkezős beadogatós lehetséges, olyan is volt már. Oda meg az alapállatot és annak tenyésztett változatait szokták kérni, na meg a terményeit.
    :)
     
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Erre egyszerűen nem emlékeztem... megyek és átolvasom az új állatok bevezetéséről szóló eventismertetőket, mert jelvény nekem nem ugrik be, mint eventes beadandó új tenyésztésnél. Lehet, hogy tévedek, de ezt vállalom :D
    PS: Igazad volt. Csak az egérig néztem meg, addig ezeknek az állatoknak volt jelvényes beadása a a tenyésztésük bevezetésekor: Skorpió, cápa. medve, páva...
     
    Utoljára szerkesztett: 29.3.23
  3. Merilin

    Merilin Forum Moderator Team Farmerama HU

    Kedves Varázsló - tanoncok!

    Közeleg egy új időszak, amelyről néhány információ már felsejlett az idézőkönyvemben:

    Hamarosan minden farmot betölthetnek a boldog, sőt vigyori éneklő-diszkózó kis virágok!
    Egy kevés farmboltos fizetőeszközért egy csokorba is köthetjük őket... Aki az édes-sat szereti, annak is lehetősége nyílik rá egy rövid ideig.. Két új ácsolt is kapható lesz.

    Láttam egy helyes kis ugriburit, aki beugorhat a kosárkánkba egy kis húsvéti csomaggal a karján.

    Közeleg a Húsvét, de vannak, akik a gyümölcsöket részesítik előnyben, így megpakolhatjuk a kis kosárkákat velük..

    Felturbózható lesz a malom is, ha túl lassan őrölne.

    Érkezik egy távol-keleti csíkos cica, játszani is tudunk vele, mindenféle különleges magot kaphatunk tőle cserébe.

    Talán hajókázhatunk is a szigetre!

    Csoszoghat felénk a kisöreg is, néhány rőzsét látni a hátára kötve.

    Közeleg egy újabb feltölthető Jancsi és Julis növényéhez.

    Készülhetünk néhány napos léghajózásra.

    Megnyílik a ritkán használt terület, és jön az égbolti világító ideje is.

    Maszkos kis állatok lepik el a farmokat, jó lesz vigyázni, könnyen elszaporodhatnak.

    A korábban általam látott virágcsokrokról kiderült, hogy némelyik virág nehezen tűri a csokorba szedést, és nagyon gyorsan megfonnyad... :( Ezen a kérdésen 3 állat is kérődzik most, mert más növények után kutatnak, de a magaslati levegőt nem kedvelik.

    A városi malomra várható újdonság.


    :)
     
  4. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    szia
    A léghajó hó elején vagy hó végén jön ? :D:inlove:
     
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Köszönjük;) Ez már egy jó kis naptár előzetes;)
     
    juliannakoczkas kedveli ezt.
  6. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Egy kevés farmboltos fizetőeszközért egy csokorba is köthetjük őket...[/QUOTE]
    Elején várható talán 7.-e körül.

    "Hamarosan minden farmot betölthetnek a boldog, sőt vigyori éneklő-diszkózó kis virágok!
    Egy kevés farmboltos fizetőeszközért egy csokorba is köthetjük őket... Aki az édes-sósat szereti, annak is lehetősége nyílik rá egy rövid ideig.. Két új ácsolt is kapható lesz."

    Farmáruda frissítés, betöltővirágokkal.

    "Láttam egy helyes kis ugriburit, aki beugorhat a kosárkánkba egy kis húsvéti csomaggal a karján."
    Húsvéti ajándék , ez általában hírek felületén és mellé vásárlással is szokott jönni némi apróság.

    "Közeleg a Húsvét, de vannak, akik a gyümölcsöket részesítik előnyben, így megpakolhatjuk a kis kosárkákat velük.."
    Gyümölcspiac.

    "Érkezik egy távol-keleti csíkos cica, játszani is tudunk vele, mindenféle különleges magot kaphatunk tőle cserébe. "
    Jön a tigris a gyógynövényes eventtel.

    "Talán hajókázhatunk is a szigetre!"
    Talán tartalom frissítés.

    "Csoszoghat felénk a kisöreg is, néhány rőzsét látni a hátára kötve."
    Fás válogatás.

    "Megnyílik a ritkán használt terület, és jön az égbolti világító ideje is."
    Talán eventes terület húsvét alkalmából, és telihold.

    Húsvétkor járna egy cuki új tojás is, ilyen olyan tulajdonságokkal.
    És még jön ugye a megszokott titokól is.
    :)
     
    maszilva, tarkacica47, helena64c és 18 más kedveli ezt.
  7. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halo!
    Nem utolsó sorban, nyomokban itt vagyok én is! :D ;)
     
    vihence, juliannakoczkas, jucus100 és 5 más kedveli ezt.
  8. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Magaslaton még mindig nem lesz változás:(
    Laza hónapnak ígérkezik;)
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 8.4.23
    juliannakoczkas kedveli ezt.
  9. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Ezt egy eventnaptár tervezettből nem lehet eldönteni.
    Bármikor lehet változás. Még gyopárral kapcsolatos dolog nem szerepelt eventnaptárban, pedig jött és változások is akadtak a területen. Esélyesebb a váratlan bejelentés, bármikor. Majd.
     
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Nekem erről a jóslatról egy április 1.-i kép ugrik be :D Ahová kattintunk ott forog a betöltő, énekelnek a diszkórózsák és egy vigyori csillagfürt mosolyog ránk. Nem tudom megmagyarázni, hogy miért, de így érzem, aztán lehet, hogy rosszul érzem, csak reménykedem benne, hogy a kedvenc játékunk megint meglep bennünket valami széppel és jóval, valami nagy nagy meglepetéssel :D:inlove:

    Itt van az eventnaptár tervezete vége a találgatásoknak, a fő vonulat megvan, már csak az utat kell hozzá kitalálni :D
    https://board-hu.farmerama.com/threads/eventnaptár-tervezete-2023-április.23431/
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 2.4.23
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    juliannakoczkas, alex0824 és zoldert kedveli ezt.
  12. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    Reméljük a legjobbakat:D
     
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Talán: Egy két fa és növény + 1 állat a szigetre.... :music: ez kb 350-400 banán....8)
    Talán 2 gazdaköri, a már elpletykált növényekkel... s pár új állat;) A farmra...
    Ha neki állok álmodozni akkor talán a gyopáros is kap új területet... hiszen magas szinten van;)8)
     
    juliannakoczkas, alex0824 és achmed1122 kedveli ezt.
  14. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    mik ezek az izék .:D:inlove:

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ezek fognak őrületbe kergetni sok gazdát....:music: Őket kell keretbe terelni;)
     
    juliannakoczkas és alex0824 kedveli ezt.
  16. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Azt hittem a következő tenyészállatok :inlove:Teknős , krokodil , nyúl , tyúk , kutya és csibe . xD
     
    juliannakoczkas és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  17. achmed1122

    achmed1122 Fórum félistene

    nem vagyok juhász:D multkor se ment vmi jóóól..:D
     
  18. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Jancsika!
    Emlékszel még erre a hozzászólásomra? ITT olvashatsz bővebben róla. Láttam én is az orosz jós képét, de nem hoztam át, mert sokkal bővebben volt már róla szó itt a pletyisben.
    Pl ez a kép is itt van:
    [​IMG]
     
  19. zagimichna

    zagimichna Fórum ismerője

  20. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    juliannakoczkas és alex0824 kedveli ezt.