Varázslóinasok farmos pletykapartija

Kategória: 'Pletykaodú', témanyitó: Merilin, témanyitás ideje: 30.12.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. P.Szilvi

    P.Szilvi Járnitanuló

    Szerkesztettem az előbbi posztomat, betettem a képet amin látszik, hogy a chrome-on már nem adja be. Eddig simán használtam.
     
    juliannakoczkas kedveli ezt.
  2. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok :)
    Én szeretek eventezni, de amikor ezt megláttam felsziszentem, "jaj ne....."

    Remélem várjátok már a húsvéti ünnepeket amik itt a farmon sem maradnak el:)
    Ízelítőnek hoztam pár képet róla:
    [​IMG]

    [​IMG][​IMG][​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
    Húsvéti tojásvadászat
    Ez egy húsvéti meglepetés! Ziegfried varázsitalt öntött Sylvie húsvéti tojásaira, és most kikelnek! Meg tudod fogni az összes aranyos kis állatot időben húsvétra?
    Ziegfried elejtett egy varázsitalt, és most kelnek ki a húsvéti tojások! Ültess ecsetvirágokat, és gyűjtsd össze az őszibarackszirupot a betakarítás során. Készíts hangulatos fészkeket a malomban, és használd őket a minijáték elindításához!
    Játssz többször a minijátékkal, és gyűjts pontokat a jutalmakért! Ahhoz, hogy kifejezetten a minijátékhoz kapcsolódó jutalmakat szerezd, el kell érned egy bizonyos számú pontot egy körben​


    Csatlakoztass legalább azonos fajtájú állatokat, hogy pontokat szerezz. Kattints, majd húzd az egeret háziállatról kisállatra a jobb egérgombbal. Megszakíthatod a zárt vonal kialakítását és a házi kedvencek körbekerítését, hogy bónuszpontokat szerezzen. Minél több állat van körülvéve, annál több pont van!
    Csatlakoztass legalább 5 háziállatot, hogy hozzáadj egyet a készlethez. Használd, hogy cserélj egy másik háziállattal a pályán!
    Ziegfried, kérlek, ne dobd le a bájitalaidat. Kikelnek a húsvéti tojások! Ki fog most segíteni, hogy elkapjam az összes aranyos kis állatot?
    Merilin kedves csak két kérdésem van: Lesz-e most is apja kedvenc fája a nyeremények között? Kijavították a hibákat amikkel a körbekerítéskor szembesültünk az előző szörnyecskéknél?

    Ezzel a minijátékkal találkozhatunk már itt is:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/halloweeni-szörnyvadászat-2022-október.22945/#post-1283652
     
    Utoljára szerkesztett: 24.3.23
    macska49, maszilva, özséb és 12 más kedveli ezt.
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szörnyen cukik ezek a kikelt tojások....:music: Vajon felhőt is hoznak?
     
  4. varga1234

    varga1234 Fórumelemző

    Köszönöm!
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  5. Merilin

    Merilin Forum Moderator Team Farmerama HU

    Kedves Varázsló - tanoncok!

    Nem voltam idehaza egy kicsit... és képzeljétek, ismeretlen állatok nyomait láttam a házam körül. Voltak benne kisebbek és nagyobbak.. de nem hiszem, hogy egyfajta állat különböző korosztályú egyedei lettek volna...
     
    macska49, maszilva, CsakJucinak12 és 8 más kedveli ezt.
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!

    Remélem az eventismertető hoz valami infót ezekről az állatokról;)
     
    peter1022, alex0824 és juliannakoczkas kedveli ezt.
  7. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia kedves Merilin :)
    Ezek az állatok szerették a magaslati levegőt? (már vártam egy hasonló hírt a növényes jóslatod mellé :inlove:)
     
  8. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Magaslatit?:music: Nahát nahát... akkor mégsem áll meg az élet8)
     
    juliannakoczkas és alex0824 kedveli ezt.
  9. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Sziasztok!

    Esetleg van arra utaló nyom a nagykönyvben, hogy borzongató farmunk megint felbukkan a telihold fényében? :music:
     
    juliannakoczkas és alex0824 kedveli ezt.
  10. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Havonta egyszer jön;)
    Hamarosan jön az eventnaptár... reméljük több kérdésre is választ ad;)
     
    ^^Ayumi^^, juliannakoczkas és alex0824 kedveli ezt.
  11. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Azt hiszem ezt a kérdést nem túl szerencsésen tettem fel, némi magyarázatra szorul a gondolatom, ezért megpróbálom leírni, hogy mire is gondoltam:
    Jósoltad itt azt, hogy virágos kertre és csokrokat láttál. Itt pedig új állatokat láttál az igéző könyvedben. Ebből a két látomásból szépen össze tudnék rakni egy gazdaköri feladatsort ami nagyon hasonlít az előzőhez itt.
    Reményeim és érzéseim szerint valami újat kapunk a Gyopárosba, ahogy a gazdakörivel vezették be az Északi erdőt is. Hogy ezzel a reményemmel nagyon benne vagyok-e az Alpok erdeibe azt nem tudom, de bízom bennne, hogy nem csalnak meg a megérzéseim.
     
    CsakJucinak12, peter1022, jucus100 és 4 más kedveli ezt.
  12. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Hm... hm...
    Én inkább egy magas szintekre érkező gazdakörit várnék...- lehet többet;) A Gyopárra nem gabonákat várunk????
    Az állatok ha a farmra vagy a szigetre jönnek akkor igazából mindegy milyenek lesznek... ha jó pé- vel bírnak akkor szaporodni fognak...
    Az érzéseid megcsalhatnak... a belső infók viszont pontosak szoktak lenni;)
     
    peter1022 és juliannakoczkas kedveli ezt.
  13. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Már bocsánat, de milyen belső infókról beszélsz?
    A gazdakörik amiket az Északi erdő megnyitásakor kaptunk és a farmra szóltak elég magas szintűek voltak... Valami ilyesmit várnék én most is az Merilin által adott infók alapján. Az állatok Pé-jére sem volt panasz, szerintem a legmagasabb ami a játékban létezik és a farmot gyarapítják. A növényeket =virágokat elég szép mennyiségben kértek a a feladatok. Megnyitottad a linket amiket odatettem? Szerintem nem, vagy csak nem tudtad követni a gondolataimat, vagy csak írtál rá valamit...
     
    juliannakoczkas és Sziszi1950 kedveli ezt.
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sajnos nem vagyok gondolat olvasó....:wuerg:
    De legyen úgy ahogy várod.... a lényeg történjen valami...:music:
     
    juliannakoczkas kedveli ezt.
  15. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Nem gondolatot kéne olvasni, hanem linket..
     
  16. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Közben eszembe jutott egy kérdés;)

    Az új bónuszt adó ládák fel fognak bukkanni event nyereményként? Vagy csak akcióban csábítanak bennünket?:music:
     
    juliannakoczkas és alex0824 kedveli ezt.
  17. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Emlékeztek még erre?
    [​IMG][​IMG][​IMG]


    [​IMG][​IMG][​IMG]
    24 órás gazdakörök képekben, a hónap utolsó eventje képekben, a naptár szerint 30.-án kezdődik. Bővebben itt olvashatok róla :)
     
    macska49, maszilva, CsakJucinak12 és 6 más kedveli ezt.
  18. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    A jóslatban növények szerepeltek, de nem kertkapcsolatos maga a jóslat.
    A három csokor lehet gazdaköri, de a kiemelt "találomra" egyelőre nincs tippem.
    Első ránézésre a jóslatban, farmos növényeket látok.
    "a tízszer tizes is nagyon szép" = százszorszép
    "Réti Margitkával és a csitkenyével." = margaréta és csipkebogyó
    "szagos galaj és a kereplő méz " = szagos müge és mézkerep
    "itáliai aprószemű és a bokros pirosbogyós" = talán, olasz köles és ribizli
    A ribizli a legmagasabb szint követelményű: 130-as szint.
    " ismeretlen állatok nyomait láttam a házam körül. Voltak benne kisebbek és nagyobbak.. de nem hiszem, hogy egyfajta állat különböző korosztályú egyedei lettek volna... "
    Ez lehet egy új állat tenyésztése is. Mosómedvefélékből van közepes, kicsi és kisebb.
    Ormányos medvék, macskanyércek, nyestmedvék, de még a bahás vörös pandánk is mosómedveféle.
    "Egy fajta állat különböző korosztályú egyedei" meg az állatnevelgetős eventek grafikájában szoktak lenni, amit elvileg kizárt a jóslat.
    A gyopárra hamarabb várnám a takarmánynövényeket, hogy a leendő állatoknak legyen mit majd enniük, mert az Alpokra jellemző állatok, inkább lágyszárú növényekkel táplálkoznak nagy részt, mint fatermésekkel. Bár itt a tápokkal kapcsolatban már semmi nem biztos. Na meg ha ügyesek és gyorsak a játék fejlesztői, akkor akár egyszerre érkezhetne a gyopárra a növényes és állatos terület.
    :)

     
    maszilva, CsakJucinak12, marcsi152 és 9 más kedveli ezt.
  19. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Vajon felhővel jön? :music:
    Köszönöm a jóslat magyarázatot;)
    Ez így egész értelmesnek tűnik;)
     
    Utoljára szerkesztett: 26.3.23
    CsakJucinak12 és juliannakoczkas kedveli ezt.
  20. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Sajnálom hogy Te sem értettél meg. Én ezeket nem a gyopárra várom, egyszerűen párhuzamot vontam a két jóslat és az Gyopár bevezetését követő gazdakörik között. A növényeket felismertem, tudom milyenekről van benne szó.
    Abban reménykedem, hogy ez a kapcsolódó feladatsor lehet a gyopár folytatásának bejelentéséhez. Ahogy ez első feladatsort és az állatokat (tüntető malac, igás ló, pádovai tyúk) is kaptuk még decemberben.
    Ezt próbáltam meg leírni, de úgy látom sikertelenül...
    Nem várok a jóslathoz eventet (nevelgetőst, sem másmilyent) :music::cry::cry:
     
    Utoljára szerkesztett: 26.3.23