Varázslóinasok farmos pletykapartija

Kategória: 'Pletykaodú', témanyitó: Merilin, témanyitás ideje: 30.12.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Álmodozol megint:inlove:
    Akkor nincs meglepetés:wuerg:
    Jöjjön egyszerre 3 új tenyész állat;)
     
  2. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Inkább akkor fél tucat . És titkos , és a teliholdra . És 24 órás event rá . És időkorlátos .xD
     
    -Holdfeny-. kedveli ezt.
  3. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Jancsika :)
    Azt hiszem én akkor is boldog leszek, ha egyet tudok venni mindenből amit szeretnék :)
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  4. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Jövőhéten jön a szeptemberi eventnaptár ? Milyen eventek lesznek ? Mi lesz a toppban ? Mi lesz a nyeremény(ek) ?
     
    vcsaba18, -gyöngy-581 és achmed1122 kedveli ezt.
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    xDxDxD
    Mikor ilyenetek írsz... elgondolkozom... hova a bánatba teszed?:wuerg: Mikor helyhiány van:music:
    Meglepetés szerűen lesz összeállítva... 8)
     
  6. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    A pletykák szerint be fognak csengetni, nincs kibúvó vagy menekvés előle :D, mindennel ami ezzel jár, így az eventnaptárral is.
    Mi lesz benne? Lesz egy 2/3-as event amibe szinte biztos, hogy kellenek majd fatermések, és termények beadandónak, kértem hozzá segítséget, még nem kaptam :), de majd remélem fogok :) A növények nem izgatnak túlzottan, mert arra ott van a piroskosár, meg a piac is.

    Remélem a szüreti event sem fog kimaradni, eddig mindig volt, de majd kiderül a vallatásnál, bár jobban örülnék a kolbásznak és a perecnek mint a foltoknak, mint tavaly.
    Valami ilyesmit szeretnék: https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/sörfesztivál-2019.18591/
    Vagy ilyent:
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/sörfesztivál-gyors-kiszolgálás.15533/

    TOP: Ahogy Alex is írta múltkor biztos, hogy nem fogják kihagyni, de még túl korai erről beszélgetni...
     
    Utoljára szerkesztett: 22.8.22
    HéricsBáró, alex0824 és Namiamano kedveli ezt.
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A Top gondolom novemberre tolódik...:music:

    Érdekes infó lenne ha megjelenne valahol, hogy hány farm dobott be legalább 1 zsázsát!:music:
     
    nagymami2, alex0824 és PapaMangó kedveli ezt.
  8. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Ha a bahamán és a teliholdason is voltak új dolgok , mikor jönnek új dolgok a farmra ? :inlove:
     
    alex0824 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  9. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    HéricsBáró, PZoli64 és alex0824 kedveli ezt.
  10. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    PZoli64, alex0824 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  11. Merilin

    Merilin Forum Moderator Team Farmerama HU

    Sziasztok!


    Az idézőkönyvem nem tudja felidézni számunkra a 4. felhősor elemeit a jelenleg várható akcióban.
     
  12. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    Sziasztok!

    Elvileg 3 kategóriát. Persze ez annyira biztos még, mint a legutóbbi eventnél!
    :)
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
  13. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Alex :)
    Ügyes voltál, én meg hozom hozzá a mesét :)
    Hétvégi küldetés
    Molchi születésnapja van ebben a hétvégi küldetéssorozatban! Édesapja, Max egy pompás bulit tervez, de semmi sem úgy alakul, ahogy eltervezte... Nézd meg az összes részt, és nyerj mesés jutalmakat!
    [​IMG]
    A küldetés leírása I: Ma van Molchi nagy napja! Édesapja, Max születésnapi bulit tervez, minden díszítéssel: "Torta, díszek, ajándékok, vendégek..." "Hol ünnepelsz?" "Az erdei tisztáson!" "Jó, hogy nyaralok." Orla mormolja.
    [​IMG]
    II. küldetésleírás: „Hol vagyok?” Max óvatosan kimászik az időgépből. – Ez a farm, de olyan… koszos! És olyan bűzlik, mint egy mosdatlan kecskecsorda.” „Milyen felháborító!” – bömbölnek a keskék. – Nem mi, hanem Borsty gyára!
    [​IMG]

    Küldetés leírása III: „Elkéstem Newt partijáról?” Lenny megveregeti Max vállát. „Ne essen pánikba, neked még mindig van – haha – a világon minden alkalommal!” Aztán Max egy csapásra eltűnik. Bulit kell szerveznie, és nincs vesztegetni való ideje!

    [​IMG][​IMG][​IMG]
    forrás

    [​IMG]= ízeltlábúak [​IMG]= halak [​IMG]= madarak
     
    Utoljára szerkesztett: 23.8.22
  14. alex0824

    alex0824 Fórum császára

    A három különálló kép a kosarakról és a három matrica, azt sugallja, hogy gazdaköris tenyésztésalapú hétvégi küldetések várhatóak. Volt már ilyen eventünk!
    :)
     
    Sali~*.*, marcsi152, lovardatanya és 11 más kedveli ezt.
  15. peter1022

    peter1022 Fórumprofi

    Remélem az új tenyészállat bahás lesz. Krokodil vagy lajhár, esetleg tigris? Mit mertek jósolni?:p:p
     
    lovardatanya kedveli ezt.
  16. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Jósolni? Mi nem vagyunk jósok, sem idézőkönyvünk, sem egyebünk nincs meg hozzá :) Semmit sem akarunk, de tippelni szeretünk: én például imádnám a ráját tenyészteni, sőt a neon óljára sem mondanék nemet, ha felkínálnák, de jelenleg nincs szó sajnos új tenyésztésről sem farmos szinten sem a bahán.
    A szeptemberi tenyésztés alanyát és módját elolvashatod itt:
     
  17. peter1022

    peter1022 Fórumprofi

    Nem baj ha nem lesz még új állat. Tavasszal rá álltam a tenyész feladatok kivégzésére, és még sok van vissza. A rája biztos szép lenne:inlove::inlove:
     
  18. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sok sikert a gazdakörök ürítéséhez, van vele munka bőven :)
     
  19. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szép lenne;) De a játék szempontjából... nem lenne szerencsés:wuerg: Az állatos nullázás miatt még inkább nyílna az olló a játékosok között... :sleepy: Így inkább valami kisebb pajtaértékű éllatot várnék következő kupiba indulónak!

    Az üres gazdakör szép;) De után hiányzik a kihívás:music:
     
    lovardatanya, peter1022 és .barbi1. kedveli ezt.
  20. PZoli64

    PZoli64 Fórum hercege

    Köszönöm Kedves Merilin!
    Ez sajnos elég rossz hír.:cry:
    Valami huncut oknál fogva ez az öt dekor eddig minden egyes alkalommal kimaradt a listákból.:wuerg:
    Ráadásul a legújabb dekorokból sem lehet vásárolni, ha már van belőlük.

    Én azt is nagyon sajnálom, hogy a régi felhőket nem lehet megvenni.
    Nekem hiányik kb. 500 db. Ha minden héten érkezne egy-egy, akkor meg lenne
    a program az elkövetkezendő 10 évre.:D (És biztosított lenne a bevétel a BP-nek.:D)