Varázslóinasok farmos pletykapartija

Kategória: 'Pletykaodú', témanyitó: Merilin, témanyitás ideje: 30.12.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -Palika17-

    -Palika17- Fórum admirálisa

    Sziasztok Barátaim!:)
    Ti várjátok ezt az eventet, hogy ismét dobálhassunk egy jót Ingriddel?:music:

    [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
     
  2. Merilin

    Merilin Forum Moderator Team Farmerama HU

    Kedves Varázsló - tanoncok!

    A hét további részére ígérkezik 2 alkalommal is a szívecskés – ház használatához való; a szokásos tápos, valamint extraüvegcsés csomagokkal, némi farmboltos fizetőeszköz-szerzési lehetőséggel. ;)

    Egyszer majd lehetünk szuperakciósak is...:music:

    Toporognak a béreseink is, a tapasztalatpont-vadászoknak is érkezik egy kis segítség.... ;)
     
    peter1022, mandityalexandra, Gio és 16 más kedveli ezt.
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Minden hónapban nyitva van a telihold;)
    De hamarosan kiderül.... vagy beborul...:music:
     
    peter1022 kedveli ezt.
  4. tarkacica47

    tarkacica47 Haladó

    peter1022 kedveli ezt.
  5. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Ez a valami mikor lesz ? Egyáltalán micsoda , és mihez kell ?

    [​IMG]
     
    Namiamano, peter1022, PalMa és 2 más kedveli ezt.
  6. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Miután a zombi akción ügyesen túljutottunk, hoztam pár képet, lehet készülni a következő eventre :D
    [​IMG][​IMG][​IMG]
     
  7. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Most , hogy tudjuk , hogy kit tenyésztünk és hogyan , beszélhgethetnénk a novemberi tenyésztésről ?
    Mit fogunk tenyésteni novemberben ?
    Vagy megtudjuk a jövő heti novemberi eventnaptárból ?
     
    peter1022 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  8. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szerintem maradjunk a 3. variációnál, kicsit sok volt mára a tenyésztésből xD:cry:xD (no ilyent sem írtam még le a pletykában, de egyszer mindent el kell kezdeni :D:music::D)

    PS: Nem vagyok benne biztos, hogy a tenyésztést holnaptól előbb utóbb letudjuk és vége lesz a feladatoknak, jöhet a következő havi... Érzésem szerint még fogunk ebben a hónapban fogunk tenyészteni, ha megkapjuk a tartalombővítés 2. részét. Ezt a elég kevés színes zombival és az elmaradt tölgyes rúnával indoklom. A tenyésztő részt egyértelműen a farmosokhoz sorolták be. A tenyésztői kosár felkerült a tölgyre, de a magasabb szintű tenyészállat rúnát még nem kaptuk meg. A színes ólak megépíthetőségét is hiányolom. Ezek mind a következő alkalommal kerülhetnek be a játékba, tehát folytatni fogjuk.
    Kedves Merilin :) Nagyon messze vagyok az igazságtól, ha ezeket a feltételezéseket ide leírtam?
     
    Utoljára szerkesztett: 19.10.22
    peter1022, HéricsBáró és PalMa kedveli ezt.
  9. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Kicsit jobban megnéztem azokat az ólképeket. Nem akarok lelombozni senkit, de szerintem az nem rózsa ól, amit annak vártok, hanem egy új terményes ól a zombijuhhoz, mellette pedig a sárga fejlesztése. A játékban az ólfejlesztések felfelé mutató nyila állatos ólaknál sárga, terményeseknél narancs színű. A szintet a nyíl tövében lévő szív színe mutatja. Az a rózsa maszat a háttérben nem lehet ez a szív; túl magasan van, nem a megszokott bal oldali pozícióban, és a nyíl is hiányzik. A mellette lévő ól ábrája pedig a fentiek alapján sárga terményes lehet csak (narancs nyíl sárga szívvel).
    Ebből következőleg én nem is várom, hogy további tenyésztési szinteket vezetnek be (legalábbis most); és így a tenyészállat rúna is okafogyott, hiszen nincs 5. szintű állat, amit odatehetnének.
     
    maszilva, vihence, peter1022 és 9 más kedveli ezt.
  10. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Toma :)
    Jancsika kedvenc mondásával válaszolok Neked, ha megengeded: " minden igaz lehet és minden elképzelhető, mindig az jön ami még nem volt" addig amíg élesben meg nem látjuk, nem kapok rá valami reakciót Merilintől én hiszek benne, hogy az egy rózsa ól lesz :), lehet, hogy az erdőben vagyok, majd kiderül.
     
  11. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szerintem Merilin korábbi írása is a terményesre utalhat:
     
  12. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Látod milyen érdekes a pletyka? Mindenki mást olvas ki a jóslatból :)
    Én pont az ellentétét értettem e jóslatnak, hogy nem jön új terményes. No nem baj, ha jön Merilin vagy a Te verziódat, hagyja jóvá, vagy az enyémet, majd kiderül, viszont mindenképpen útmutató lesz számunkra a továbbiakhoz :)
     
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Akkor körvonalazódnak a 2. rész újdonságai a horror ligetben;)
     
  14. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Valószínűleg igazad lesz a tenyésztéssel kapcsolatban, nem fog, legalábbis nem valószínű, hogy jönne új magasabb szint. Nincs helye, bár majd még kiderül :)
    Túl szép lett volna :D:inlove::D
     
    Utoljára szerkesztett: 20.10.22
    peter1022, HéricsBáró, magdi06 és 2 más kedveli ezt.
  15. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája


    Bizony, bizony! A 3. után már nem tenyészthető / egyenlőre/ magasabb szint.Amit lehet kihozok belőle, hát ha majd a fejlesztésnél majd folytatható lesz./ vagy mégse?/
     
    peter1022 és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  16. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Pont ezt próbáljuk találgatni Tomával, hogy folytatható lesz-e, bővítik-e a tenyésztés szintjeit a következő tartalom bővítéssel.
     
  17. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Nemrég váltottam ki a Gombaerdőt , jól hangzik , de még jobban hangzana , ha lenne új terült . Lesz új terület ?
     
    peter1022 és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  18. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Nekem nem hiányzik..
    A feladatokat simán megoldottam végeztem mindennel amit mára és hosszútávra kaptunk, két területen is, bár a hiánypótlások még csak ez után jönnek:D:D:inlove:
    Nagyon várom Merilint is őt is a hiányzók közé soroltam, tudom, hogy kevés az ideje, de azért talán egy lájk, ha valamit eltaláltunk beleférhet/ne.. remélem :music::oops:
     
  19. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Akkor legyen +2 terület , és megvagyunk . :inlove:
     
    peter1022 kedveli ezt.
  20. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Én meglévő két területre gondoltam.
     
    peter1022 és HéricsBáró kedveli ezt.