Visszajelzés Viking Saga 2019.01. eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 15.1.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Mindig csak utólag (dobás után) mutatja meg, hogy amit választottál, annak milyen az erőssége.


    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 17.1.19
    Lillapilla73, Sali~*.* és Gio kedveli ezt.
  2. parasztfalva

    parasztfalva Fórumprofi

    Mégis megcsináltam az anakondásat, végül is csak 50 millió csp-m ment rá! Kicsire nem adunk, nagy meg nem számít!
     
    Puszpang, ildiko44, kosagi és 5 más kedveli ezt.
  3. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    2 levest dobáltam el, mindkettő 55 pontos lett, 3.-ra lett telitalálat. 1 db 24 órás kupont ki is váltottam :) Szuper, hogy ez most egy ráadás játék, nem kell ültetni hozzá.
     
    -katalinjani-, Puszpang, Gio és még 1 ember kedveli ezt.
  4. Puszpang

    Puszpang Rutinos

    15 lejátszott játékon vagyok túl;).....ha jól értelmeztem az olvasottakat,még 5 van vissza,és a többi levest majd egy későbbi eventből lehet megszerezni?
     
    ildiko44, zit67, -katalinjani- és 2 más kedveli ezt.
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!
    Én valami ilyesmit olvastam a sorok között;)
     
    Puszpang kedveli ezt.
  6. Puszpang

    Puszpang Rutinos

    Szia!

    Köszi! ;)
     
    Sali~*.* és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  7. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Ha az eventismertetőt elolvasod ott Tamás moderátorunk közölt mindent az ismertetőbe.
    Idézem:
    "Viking erőleves
    [​IMG]

    Beszerezhető: Sarkvidéki parti és Kígyók temploma és Születésnapi eventből
    Felhasználható: Baltadobás minijáték indítására
    Elérhető: 3. szinttől
    Visszaváltási érték: 50 TP, 25 CSP / db
    A születésnapi event a naptár szerint 23-án kezdődik, így ismertető 22-én várható.
     
    szöszi50, Imi*, -katalinjani- és 3 más kedveli ezt.
  8. Puszpang

    Puszpang Rutinos

    Szia!
    Köszönöm.....akkor idő mint a tenger :)
     
    Sali~*.* és Gio kedveli ezt.
  9. furmint111

    furmint111 Fórum nagymestere

    Sziasztok! Szép napot kívánok!
    A kígyókért kapott erőleves felhasználva:p, bár csodálkoztam miért dobálok baltákat néhány befalt erőleves utáno_O....betudom a fáradtságnak:D. Még hajnalban én is vártam hogy előre lássam a dobásom erősségét, de délutánra rájöttem hogy akkor már simán jóvá is írhatják nekem a nyereményt, teljesen felesleges lenne dobálózni, így elindítottam az első baltát és láss csodát.. egyből megtudtam hogy lett a céltábla széléből egy fogpiszkálómxD. Boldog voltam:D.
     
  10. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Szóval, anno, úgy emlékszem, arról volt szó, hogy havonta 3 eventet látunk szívesen, nem arról, hogy paralel hármat...
    Továbbra is utálom a rétestészta jellegűeket, mint ez is, amikor napokig nem történik semmi, mert csak várok... várok... várok... hogy történhessen végre valami.
    Az ugyan nem rossz, hogy nem kell érte külön semmit csinálni, ami viszont nem jó, hogy ez is terheli a rendszert. Puffinon pedig zabálja a mobilnet-kvótát. Azt eddig nem mondták, hogy a BT a médiaszolgáltatók érdekeltségi körébe tartozik...
    Mivel nem hajtottam meg a sarki eventet szcsöppel, 5 játékon vagyok túl. Egyébként sem szerettem túlzottan Ingridet, ezt fölösleges idegelésnek érzem. Még az is jobb lett volna, ha előre megkapjuk a levest és 1 héttel később kapcsolják be a dobálást. Ami pozitívum, hogy ki lehet kapcsolni az időhúzó animációt. Tkp. maga a játék az itt-a-piros-hol-a-piros kibővített változata; nagyon lutri, hogy a fejbe beletalálok, v. nem. A nyél legalább 5-re kijön, a rúna is kevesebb variációs, ezért elviselhetőbb.
    Van 252 csillagom, kivárom a rózsa libát. Utána valsz. a titokfák jönnek, majd a szupercuccok. De mivel ez is hosszú és ritkán kell benne valamit csinálni, képes vagyok és elfelejtem, hogy ez is fut.
     
    Ribiszke, Imi*, imi010 és 3 más kedveli ezt.
  11. Ayrin67

    Ayrin67 Fórum mestere

    Sziasztok!Én megcsináltam a másik 2 eventet,de most meg kell vennem a csomagot,hogy erőleveshez jussak és betudjam fejezni a Viking eventet!!Nagyon jóóóóóóóó!!!!
     
  12. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája


    Szia!

    Az event ismertetőjében pontosan le van írva, hogy erőlevest milyen módon lehet szerezni.
    Nem szeretnélek a vásárlásról lebeszélni, de nem kötelező csomagot venni ahhoz, hogy a Vikinges eventet megcsináld!
    Lesz még a jelenleg futó eventeken kívül olyan esemény, melyben megszerezhető a teljesítéshez szükséges mennyiségű erőleves.
    Kérlek olvasd el figyelmesen az event leírását:
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/viking-saga-2019-01.17598/#post-957784

    Viking erőleves
    [​IMG]

    Beszerezhető: Sarkvidéki parti és Kígyók temploma és Születésnapi eventből
    Felhasználható: Baltadobás minijáték indítására
    Elérhető: 3. szinttől
    Visszaváltási érték: 50 TP, 25 CSP / db
     
    Puszpang, Gio, -ágianyu33- és még 1 ember kedveli ezt.
  13. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Miről beszélsz?A java még hátra van!!!!!!!!!!!!!!!!Olvass!!!Event ismertető esetleg?
     
    Zuhi, Puszpang, Gio és még 1 ember kedveli ezt.
  14. Ayrin67

    Ayrin67 Fórum mestere

    Igen megcsináltam a Kígyók templomát és a Sarkvidéki partit kint is van a Paszulyon!!!!Na most átolvasom rendesen!!!!

    Köszike:):)
     
    heureca3, Puszpang és Gio kedveli ezt.
  15. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    Szia!
    Hát igen ... Én nem csinálom egyiket sem, nincs kedvem. Márpedig ha nincs kedvem, nem fogom örömmel csinálni. Úgyhogy egyszerű taktikákkal pajtát töltök. xD Most minden állatból 1000-et akarok látni a bahamán, növényből pedig 20 ezret. Szóval kell a hely. :D
    Jó eventezést kívánok azoknak, akik csinálják. :inlove:
     
    Lillapilla73, Gio, Samborg és 4 más kedveli ezt.
  16. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Mindig szerettem ezt az eventet is. Ez most sincs másként. Nem néztem mennyit dobáltam el, azt tudom, hogy még van 285ó, ez nem kevés. Sőt, szerintem bőven elég, hogy sok minden kiváltható dolog keresztbe legyen csíkozva piros szalaggal. :D ;)
     
    heureca3, incimami, Puszpang és 3 más kedveli ezt.
  17. Kaszakő47

    Kaszakő47 Járnitanuló

    Én nagyon szeretem a Viking dobálózást, de most kissé megszigorodott a lehetőség. Na, nem baj, csinálom, hiszen azért játszok. Mindenkinek jó szórakozást kívánok!
    Üdv
     
    Gio, Puszpang, heureca3 és 2 más kedveli ezt.
  18. cirmi54

    cirmi54 Fórum mestere

    20 balta eldobva! Várom a többi erőlevest! :DxD

    cirmi54ID: 13455264
     
    Gio, Samborg, Puszpang és 2 más kedveli ezt.
  19. califax*

    califax* Utánpótlás-írogató

    Aha...szóval még egy rövid event is lesz...már széthajtottam az agyamat hogy lehet majd befejezni :D
     
    Gio és Puszpang kedveli ezt.
  20. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Nekem is 15 van kész, még 5 van a jegesben, ami remélem, hogy kijön, aztán lehet várakozni.... :sleepy::)
     
    Gio és Puszpang kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.