Visszajelzés Viking saga IX. event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 5.5.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Sziasztok. Reggel sikerült learatnom csatni nélkül.:oops:;)
    Viszont sikerült 1db 100% bónusz néhány partyból.:)
    Ideje volt elég rég nem volt hasonló.:)
    Azt hiszem némi gyorsítással ez elég is lesz az eventre.:)1-2 óra és érik gesztenyés felhő .és átváltok komfortra.:)
    Hasonló szerencsét kivánok.:)
     
    jófarmerlány, maszilva, soresne és 15 más kedveli ezt.
  2. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok
    Reggel , miután learattam , és szépen elvetettem az eventnövényt 1x1-be , utána kipörgettem egy 100% termény bónuszt .
    Ez rosszabb érzés volt nekem , mintha csatni nélkül aratok .

    Szerintetek megéri tovább játszani a ládák miatt ?
     
    soresne, he1951, Gio és 11 más kedveli ezt.
  3. Mica67

    Mica67 Fórumelemző

    Szia!
    Ügyes 8) :) Én is jártam már így.
    Most viszont előbb pörgettem, csak utána arattam. És milyen jól tettem! Egymás után 2x pörgettem 100%-ot. :inlove: Így már azt is tudom, hogy 0 perceznem is kell valamikor ;):)
     
  4. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Felhő aktiválva,21 feladat kész.Még egyszer aratom a növényeket ,hogy legyen még pár ládám!.Utána a sok tikifát és tikiólakat kirakom. A bahán már érnek.További jó játékot aki még benne van.
     
  5. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia . Igazából én is ezen töprengek.:music:
    Elég jól adnak a ládikók persze nem akarom elkiabálni, de több jó titkós . sz-táp , kk stb jön:)
    Holnap reggel kész vagyok az eventel 1 próbát biztos teszek hogy" üresen milyen" ;):)
    Meg szeretem is ezt a dobálozást miért ne?;)xDxDHisz játék;)
     
  6. drunyi

    drunyi Fórumfelvigyázó

    Nagyon korrekt, nehogy meglehessen esetleg vásárlás nélkül megcsinálni!! Remek
     
    incimami, ildiko44 és Éva0315 kedveli ezt.
  7. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa


    Ne add fel ilyen könnyen, még majdnem 5 nap van a végéig, mindenféle vásárlás nélkül belefér.:)
     
  8. MamaMeseKertje

    MamaMeseKertje Fórum veteránja

    Ingrid cserben hagyott. Korábban majdnem mindig sikerült az 5 lehetőséggel elérni a telitalálatot. Most nem megy...
    Lehet, hogy a karantén nem tesz jót a fizikai állapotomnak??? :music: Edzenem kéne! xD
     
    vm68, bendi1121, juliannakoczkas és 19 más kedveli ezt.
  9. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    4 játékból 7 láda lett :cry:
     
    jófarmerlány, Puszpang, Éva0315 és 6 más kedveli ezt.
  10. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Na, mert mifenének pörizel vetés után? Mondjuk én rögtön rányomtam volna a szupit, a 2 rekeszes gyorsítóval azért cirka másfél órától kicsit több az érésideje, de akkor se 5 óra ;)
    Nekem most nem jött be a dobálás, 22 játékból kereken 40 ládám lett, de néhény mismáson kívűl sem lett benne mondjuk 1-2 ól amire számítottam :wuerg: ma még azt ültettem, de reggel szerintem járom a saját utam, nem vesződök vele többet :)
    https://kepkuldes.com/image/KYFciP
     
  11. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Dekorokat akartam , és más jött be . :cry::inlove:
     
    bindi5454, Éva0315, Gio és 2 más kedveli ezt.
  12. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    5 játékot játszottam. Nem panaszkodok.. ;)

    [​IMG]
     
  13. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Jó, jó, de nem szabad próbálkozni, mindig elsőre kell telibe találni xD
     
    bendi1121, nyuszi63, Puszpang és 11 más kedveli ezt.
  14. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Gratulálok! Elképzelni nem tudom, hogy csináltad! Én most tartok az 5-nél:(
     
  15. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Olyan még nem volt és lehet nem is lesz! :D mondjuk soha nem tudni
     
  16. judy95

    judy95 Haladó

    Gratulálok aki már készen van! xD Nekem ez most valahogy nem megy, most is csak egy ládát kaptam:cry:, csak az vigasztal, hogy abban legalább galléros gyík volt.;) Még kicsivel több, mint 6000 varjúhájat is le kell termelni, megyek is kapálni! :p
     
    Fuhur, Kuzdern, incimami és 9 más kedveli ezt.
  17. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    A játék haladását a kapott ládák száma nem befolyásolja. Csak a lelkünknek jó, ha többet kapunk. Nekem még 5 dobálás kell, az elején nyomtam 2-3 szupercsöppös kört, más növesztő nem volt. Gondolkodom, h. folytassam e- mert az utolsó 5 láda: CSp, csatni, karisüti, fehér ártatlanság, piros lekvár (tenyésztés-felező) - szóval semmi olyan, amitől szétvetne a boldogság. A galléros gyíknak én is jobban örültem volna. 2 ó múlva érik a kövi, estére végzek a "kötelezővel".
     
    BriGitta75, Kuzdern, incimami és 8 más kedveli ezt.
  18. Csigaa

    Csigaa Fórumfelvigyázó

    Eddig 8 kört dobáltam, 21 ládát szereztem belőle. Ki is lett nyitva, szrencsére van közte pár titokol és fa is.
    Ez a 7:00h érésidő nekem nem nagyon jön be :S
     
    incimami, DevilMókus, Éva0315 és 2 más kedveli ezt.
  19. judy95

    judy95 Haladó

    10 kör van meg. A rúnákkal bajban vagyok, valahogy nem tudom eltalálni. Már 7 skótkockásom van, majd este kiteszem őket, remélem lesz legalább egy hangyóca. A bahán már beértek a titkosak (azok a korábbi eventből jöttek) lett rózsaszín papagáj, narancs oroszlán, mogyorótaposó és axelot, sima tengeri póni. Sáskáért imádkoztam, de majd legközelebb!

    jó dobálást! xD
     
    Kuzdern, incimami, jófarmerlány és 3 más kedveli ezt.
  20. ildiko44

    ildiko44 Fórumfelvigyázó

    ...és akkor kész! - ez is
    Aki még dolgozik annak sok sikert....
     
    Ribiszke, judy95, Éva0315 és 5 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.