Visszajelzés Viking saga IX. event csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 5.5.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. sadrika97

    sadrika97 Fórum biztosa

    Nekem 9 viking erőleves keverhető jelenleg. Csak RACS és néha víz amit használok. Kicsit kell még kapálni.
     
    ildiko44, imi010, Kuzdern és még 1 ember kedveli ezt.
  2. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    9 levest tudtam keverni, lett 1 galléros gyíkom...meleg hétvégénk lesz...;)
     
    -picike40-, DevilMókus, ildiko44 és 11 más kedveli ezt.
  3. hofeher

    hofeher Fórum ismerője

    Megvan mind3 kertben a felhő most más megy elfogyott a felrepülő
     
    DevilMókus, Éva0315 és Kuzdern kedveli ezt.
  4. bakosagi54

    bakosagi54 Rutinos

    1 aratás dél körül és kész az event.Szép napot mindenkinek
     
    Éva0315, Kuzdern és judy95 kedveli ezt.
  5. judy95

    judy95 Haladó

    Sziasztok!
    Úgy látom lassan mindenki ki kész, ehhez képest én komótosan haladok, talán holnap már befejezem. Ma szép idő van irány a természet!
     
    Fuhur, bendi1121, Éva0315 és még 1 ember kedveli ezt.
  6. Timus21

    Timus21 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Úgy tűnik mára elhagyott a szerencsém:( tegnap 4 játékból 18 ládám lett:D ma 3 játékból 3 láda lett:cry: na nembaj, lehet még dobálózni
     
    kovacstne, Éva0315 és Kuzdern kedveli ezt.
  7. soresne

    soresne Fórumgróf

    Sziasztok !
    Event letudva ! Ingridet legközelebb többet fogom edzeni,mert elég sokszor félredobta a baltát :D
     
    Janata9, DevilMókus, Fuhur és 5 más kedveli ezt.
  8. csakierzsebet59

    csakierzsebet59 Junior szaki

    Nen tudom mit csinalok rosszul de nem talalom el a telitalalatot ,maskor jobban osszejott, meg van mit dobaljak remelem tobb szerencsevel,:D
     
    Fuhur, magdi06 és Éva0315 kedveli ezt.
  9. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Event kész már tegnap (igaz, némi szupercsöpp árán, az 1 db kipörgetett 6 órás növény+ miatt). Gondoltam, folytatom, mert ketten is nyilatkoztatok galléros gyíkról. Nos, még véletlenül sem kaptam titokcuccot, kizárólag TP-CSP-kaja-némi KK. Elég volt. Mivel megy a Baha-event is, megpróbáltam néhány party-pörit elsütni. Lehet, hogy ólgőzös várható, mert 12 próbából 3 db sárga birkanyíró érkezett - amit még véletlenül sem teszek ki soha. Mind1, a másik event is kész lesz holnap estére.
    Csak egy pici off, mert nem akarok egyéb topikot keresgélni, és ez is aktuális: az anya-napi ajándékkal - úgy gondolom - nem kényeztettek el túlzottan minket.
     
    he1951, juliannakoczkas, Domos52 és 8 más kedveli ezt.
  10. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    40 ládát nyitottam ki, összevártam az egészet, egy árva gyík, vagy egyéb ól sem volt benne, de meg titokólból is talán 2.
    Ültetgetek, bár először úgy voltam hagyom a fenébe, de ma már kaptam legalább 1 botsáskát, úgyhogy kitartás.
    Hát na, nem kényeztettek el, de legalább nem kell eventezni, amit meg kapunk elfér a polcon ;)
     
    Janata9, Domos52, -kaktuszable- és 11 más kedveli ezt.
  11. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Sziasztok. Szép kényelmesen haladok, a felhő megvan komótosan csinálom tovább,. a három leves reggelire lesz kész , és event végéig ültetek. A dobálást nagyon nem szeretem, ezért kikapcsoltam az animációt. Végül is minden ami ezután jön az ajándék, az meg mindíg jó.
     
    soresne, Janata9, he1951 és 5 más kedveli ezt.
  12. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Még 7 leves kell és vége, sikerült egy 100%-os bónuszt pörgetni...arany időnk van...hajrá...:p
     
  13. judy95

    judy95 Haladó

    A célbadobás továbbra sem megy jól, gyéren jönnek a ládák, de a tartalmuk legalább jó. A galléros gyík után most jött egy botsáska is.
    Sok sikert mindenkinek!
     
    he1951, Fuhur, Éva0315 és még 1 ember kedveli ezt.
  14. nyuszi63

    nyuszi63 Rutinos

    Az event kész,56 ládát bontottam és kaptam 8 rájást tenyészetet,2 hangyás tenyészetet,10 talányos fát,AB,csillag,zokni sz.trágya,sima pöri,pinkipí, kk sz.trágya,fp és csp.Nem rossz ez a nyeremény,de még termelgetek tovább és dobállózok tovább.Ami jön még az már hab lesz a tortán.Sok sikert kívánok mindenkinek!
     
    soresne, Mica67, he1951 és 6 más kedveli ezt.
  15. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Sziasztok :)

    Nyitottam 75 db Kincsvadászat ládát:

    [​IMG]
     
    ljanika6, vihence, soresne és 17 más kedveli ezt.
  16. ildiko44

    ildiko44 Fórumfelvigyázó

    gratulálok!!!! Rékucinak is!!!!!
     
    Mica67, Éva0315, DevilMókus és 3 más kedveli ezt.
  17. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Jó reggelt!
    4 leves és az event letudva, a röpi szépen jön az egazból...probléma mentes számomra az event.;)
    Szép Vasárnapot mindenkinek.:)
     
    Mica67, Éva0315, -ágianyu33- és 5 más kedveli ezt.
  18. ildiko44

    ildiko44 Fórumfelvigyázó

    nagyon friss voltál.....szép lassan letudva az event....valami érdekesség majd jön.....Mindenkinek problémamentes napot!
     
    DevilMókus, Mica67, milanzs és 2 más kedveli ezt.
  19. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Szép vasárnapot! Kész vagyok, reggelire elkészült a három levesem, így befejeztem az eventet. Még ültetek, és összegyűjtöm a ládákat, mert úgy látom a sok láda , jobb ajándékot tartalmaz.
     
    ildiko44, Mica67, soresne és 2 más kedveli ezt.
  20. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok
    Megvan a felhő :inlove:

    18 játék = 43 láda :inlove:
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.