Visszajelzés Viking Saga XII.

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 14.9.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -szerencseföld-

    -szerencseföld- Junior szaki

    Sziasztok

    Sajnos az első telitalálat nekem sem sikerül .Amit szerettem volna a felhő meg van és 1 piccolo láda az sikerült .
     
    jófarmerlány, Kuzdern, Amira09 és 3 más kedveli ezt.
  2. Domos52

    Domos52 Fórumelemző

    Olvasgattam hozzászólásokat! Látom a piccolo ládák tartalmáról is írtatok!
    Nagy erőfeszítések mellett megálltam, hogy nem tettem ki a ládákat megszerzésük után! :pÖsszegyűjtöttem őket! Tovább nem bírtam az önmegtartóztatást, így tegnap 11 darab ládát raktam ki egyszerre!
    Ez lett az eredmény: 2 varázsfa, 2 varázskalap, 1 farmaranyfa, 2 pocok légyfogó, 1 virágos dallamok, 1 havermackó, 1 fényfesztivál, 1 tündér termálforrás!
    Minden esetre örültem a nyereményeknek!xD Ettől rosszabb ne legyen senkinek!
     
  3. zali1111

    zali1111 Fórumlakó

    Sziasztok!
    Nem találtam sehol, tudom, csak kicsit illik ide, de talán nem teljesen off:
    szóval a szezonzsetonnal megvett +növény (9 zseton az ára) eventnövényre nem hat?
    Mert mintha úgy történt volna...rövid idős, és volt pörgetett +-om is, azért nem vagyok biztos benne.
    Köszi a választ a jövőre nézve is!
    zali1111
     
  4. Zsofigi

    Zsofigi Aktív író

    A jelenlegi "ajándékok" nagyon spórolosan vannak beállítva! Semmi új fa, vagy állat. Piccoló láda sem volt olyan értékes mint régen (farmerarany, varázskalap stb) Régen a feladatot megcsináltuk bizonyos új vagy állat elérhető volt!!! Szerintem az igazságosabb - megdolgozol érte - nem a szerencse határozza meg mit kapsz. Minden jót kívánok az összes játékosnak és munkatársnak!!! Üdv.
     
    jutka190226 kedveli ezt.
  5. PZoli64

    PZoli64 Fórum hercege

    Szia!
    Kerestem rá Neked egy választ:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/majmok-szentélyének-napja-csevegője.20673/page-3#post-1179804
    Zoli
     
    jutka190226, szellorozsa és zali1111 kedveli ezt.
  6. zali1111

    zali1111 Fórumlakó

    Köszi!

    Köszi még egyszer, bár lehet nem figyeltem, de mintha ez az s, m , l növénybevételi bónuszosokra szólna, ami ugye arany rekeszbe megy, ez rekeszen kívüli.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 20.9.21
    jutka190226, szellorozsa és PZoli64 kedveli ezt.
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!
    Igen hat;)
     
    jutka190226 és zali1111 kedveli ezt.
  8. zali1111

    zali1111 Fórumlakó

    sztem ez nekem szánt válasz volt, de KÖSZI
     
    jutka190226 és -Holdfeny-. kedveli ezt.
  9. Lenczy

    Lenczy Fórumfelvigyázó

    Szia! Nekem van Viking hosszúházam 4. fejlesztéssel, erre nem vehetem meg a fejlesztést ugye?
     
  10. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Arra már nem tudsz fejlesztést tenni, de ha kiváltod az ingrid tojást akkor lesz még egy hosszú házad;)
     
    jutka190226 és Lenczy kedveli ezt.
  11. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia!
    A Viking hosszúház 4. az a plafonra fejlesztett dekor.
    Ha kiveszed az eventből az Ingrid tojást, az 168 óra után átalakul Viking hosszúházzá, de még csak az 1. szintű alap dekorrá. Arra rá lehet tenni a 3 db fejlesztést, és úgy lesz Viking hosszúház 4. szintű dekor.
    Itt részletesen megtalálsz róla mindent: https://board-hu.farmerama.com/thre...ojások-házi-kedvencek.2108/page-2#post-926656
     
  12. Lenczy

    Lenczy Fórumfelvigyázó

    Köszönöm szépen!

    Köszönöm szépen!
     
  13. özséb

    özséb Aktív író

    Szeretném megkérdezni, ha két dobásból telitalálatom van miért 15 csillagos érmét kapok? Ha három dobásból van telitalálatom akkor is 15csillagos érmét, ha 5dobásból sikerül a telitalálat akkor is 15 csillagos érmét? :( Így nagyon nehéz valamit is kiváltani. Mit csinálok rosszul?
     
  14. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia özséb!
    Bármely szintű dobás - próbálkozásnál csak az első telitalálatos esetben, és csak egy ízben kapod meg a maximálisan járó nyereményeket, -mindegy, hogy egy próbálkozásról, vagy a ötödikről van szó.
    Minden más esetben az alap, vagyis a 15 érme jutalom jár. Ha telitalálatot érsz el, akkor még ládát kapsz melléje, de az érmék száma ha telitalálatos, ha nem, minden esetben 15 db.
    Minél több dolgot szeretnénk kiváltani az eventboltból, annál több eventkelléket kell előállítanunk. Javaslom olvasgass a csevegőben, ki milyen taktikával játszik.
    Idézet az event kiírásból:
    Jutalmak telitalálat esetén:

    [​IMG]


    Bal oldali oszlop: telitalálat száma a "próbálkozások" alapján
    Középső oszlop: Egyszeri jutalom a telitalálat alapján – ez a jutalom csak egyszer kerül kiosztásra.
    Jobb oldali oszlop: További jutalom – ez a jutalom ismétlődő, többször is elérhető a minijátékok teljesítése során.

    Láda nyeremények nevesítve:
    1. próbálkozás: Romantikaláda III
    2. próbálkozás: 2db Trágyás láda II
    3. próbálkozás: 2db Romantikaláda II
    4. próbálkozás: Trágyás láda II
    5. próbálkozás: Romantikaláda II

    15 csillagos érmét minden lejátszott minijáték után kapunk, az elért eredménytől függetlenül.
     
  15. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Sziasztok...most vettem 1 piccolót..olvasgatlak benneteket...milyen jókat kaptatok..még FA fát...így hát nagy bizakodással kiteszem mindjárt.:))

    Örömömre kettő db. is volt a tarsolyba:)...kinyitottam egyből őket...mindkettő Virágcsokor lett:music:...köszönöm a virágot szeretem:sleepy:;)
     
    Utoljára szerkesztett: 20.9.21
  16. Andzsi1971

    Andzsi1971 Fórum nagymestere

    Sziasztok! Ezt a minijátékot szeretem, mert nem olyan időrabló , mint sok másik.De az már vérforraló, hogy a férjem farmjában 53 játék után nem adja meg a telitalálatot. Tudom, hogy kell játszani, 235 és 234 szinten vagyunk. Nem a csicsás ruha hiányzik az Ingridről, hanem a 165 érme. Ugyanezt eljátszották már kétszer a gyöngyökkel. Energiát, pénzt fektetek a játékba, szeretem csinálni, de nem lottózni jöttem:(
     
    karippa, jutka190226 és szellorozsa kedveli ezt.
  17. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Havasi Gyopár, sziasztok eventezők :)
    Olvasom itt a nyeremény ládákat, gondoltam, kinyitom amiket nyertem 91 minijátékot játszottam le és ezeket a ládákat nyitottam ki az előbb:[​IMG]
    [​IMG]
    És végül ez nagyon jó lett: [​IMG]
     
  18. mini76mini

    mini76mini Haladó

    Nekem is csak 15-öt ad, nem is értem, hogy miért.
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  19. özséb

    özséb Aktív író

    Nagyon szépen köszönöm a részletes felvilágosítást. Remélem mások nem ilyen buták mint én és nem zargatják feleslegesen.:(További szép napot! :)
     
    Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  20. mini76mini

    mini76mini Haladó

    Nálam is ez a helyzet, csak 15 érmét ad. Amúgy az eventek nagy részét, nem is tudom végigcsinálni, mert dolgozom, napi 2-szer tudok aratni, nagy ritkán 3-szor, ha nem ilyen hosszú az érésidő. Én csak csinálom, aztán érek amíg érek. :) Néha bosszant, hogy nem sikerülnek a feladatok, de ez van, nem tudok mit kezdeni vele. Ennyi. :) Kitartást és sok sikert Neked.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.