Visszajelzés Visszatérés a Kígyók templomába - event csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Swallow, témanyitás ideje: 21.9.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. mdi1

    mdi1 Törekvő


    Kedves mandityalexandra!
    Bár van véleményem a bejegyzésedről és annak kioktató stílusáról, mamarygen kérését tiszteletben tartva nem kívánok rá reagálni.
     
  2. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Az a baj, hogy engem is hajt. Pedig a kakasoknak lehetne annyi eszük, hogy nem csinálják tovább. :D:D
     
    Boccio71, jutka190226, ildiko44 és 4 más kedveli ezt.
  3. mandityalexandra

    mandityalexandra Fórumfelvigyázó

    Helló! :) Sajnálom, hogy nem értünk egyet és ebből konfliktusunk lett. Jó játékot kívánok neked!
     
    mamarygen kedveli ezt.
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    4 órás növény kész... Felreppenő nagyon kevés.... de dóóóóógozok az ügyön.... :music:
    Ma még egy kör sisakbab belefér...8) bár még az is messze lesz az elégtől... szóval holnap felreppenő gyűjtés lesz;)
     
    jutka190226, zoldert és ildiko44 kedveli ezt.
  5. Komta

    Komta Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    A hosszú gaz 21-órára kész. Utána jön a görcsölés.:cry::cry:
    A felröpiből 294db van.
    További sikeres röpi vadászatot mindenkinek!:)
     
    jutka190226 és ildiko44 kedveli ezt.
  6. lovardatanya

    lovardatanya Fórumszaki

    Szia, nekem csak most esett le a svindli (aljasság, ezt nem lehet másképpen jellemezni!).

    Most véletlenül kipörgettem az összegyűjtött 55 party pörimből egy 200 és egy 100%-ost. És aktiváltam 1 jacket valamint egy 6 órás +1-et is pöriztem. Nem komfortoztam hanem beraktam a gyémántba egy 24órás teljes akármit, majd a 40 2x2, 5 1x2 és 16, vagy 18? 1x1-el piszokul örvendve beindultam, hogy ugye majd én még ma elkezdhetem a rövidet is......aztán mostanában felébredtem. Az ébredéstől el is ment a kedvem teljesen. Mit ültetek én ha nem sokára kész a hosszú és a felröpi még 300 valahánynál jár?! Nem írom le amit akarok mert durva és nem ér annyit az egész. Értitek a lényeget ugye? Persze hogy, jobban mint én. A felhőig nem vethetek esetleg cigánykereket mert nem kapok hozzávalót! Így hát mire majd valamikor bele kezdhetnék a rövid ültetésébe, minden bónuszom még a 100%-os, 24 órás is ködbe vész! Van egy régi dal azt hiszem az M7-estől, hogy "nincs arra szó". Nos erre sem csak nyomdafestéket nem tűrő.>:(
     
  7. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Ezért írtam, hogy csak a felhő legyen a cél. Neked kell még kb. 500 felrepi a felhőhöz, az se lesz meg 1 nap alatt. Ültess olyan zöldséget (Maja maszkkal, A Bölcsesség eszenciájával, Gyógykenőccsel) a bónusz ideje alatt, amiből kevés van a pajtádban.
     
    Mici-farmer, jutka190226, cili53 és 5 más kedveli ezt.
  8. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Sziasztok A Növény túltermelve most egmagvúval röpizek 1*2-es taljon(1 h alatt jön érésgyorsíókkal):music:1/1 adja azaz 90 röpi /aratás
    Még 4 kör kellene /400 van meg/de anníyi időm nem lesz aratni, emiatt estére is egymagvú megy , szóval holnap reggel tudok válani :music:
    Addig gyüjtöm a magokat;)
    Akkor majd 1db 100% bónusszal komforton termelem le a 4 h növényt, ést a maradék röpiért szintén zöldségezek majd, 2-3 kört:music:
    kb szombat estére lesz kész:music:
    Sok síkert jó hétvégét mindenkinek.
     
    jutka190226, cili53, ildiko44 és 4 más kedveli ezt.
  9. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia Mókuska. Ma még csak szerda van, de jó hétvégét neked is. :D
     
    zagimichna, jutka190226, cili53 és 3 más kedveli ezt.
  10. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    Szerintem Csütörtök van.. :);)
     
    zagimichna, inanna11, bogisaci60 és 7 más kedveli ezt.
  11. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Hmm
    Csütörtököt mondoko_O
    Holnap termelek ,nem írok;)xD
     
    zagimichna, jutka190226, cili53 és 4 más kedveli ezt.
  12. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :)

    Tisztán növénnyel maximum 188 felröpit lehet összehozni kezdésre, ezt lehet növelni még maximum 20 darabbal (tárolókkal) vagy altatás esetén maximum 40 darabbal, de az első aratáshoz nem lehet Pannit használni, így azért jóval kevesebb, de ha már jön néhány felröpi, akkor fel lehet menni 208 fölé.

    Ha már elkezdődött az event, akkor a fákkal már csak akkor érdemes (szerintem) felröpizni, amikor hatnak a turbótrágya gyorsítók. Utána meg jöhet a zöldség, sok Pannival inkább a rövidebb érésidejű.

    A titokfa csemete is jó ötlet, de szerintem ott is szükség lesz Pannikra. Sikeres felröpizést! :)
     
    Mici-farmer, maszilva, Fätum és 9 más kedveli ezt.
  13. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Csak figyeltem, hogy figyel-e. :D
    :D:D:D:D
     
    jutka190226, Kuzdern, cili53 és 5 más kedveli ezt.
  14. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Igen ebben igazad van, én is az extrákkal+ felhővel+kalózzal+ termékkel együtt használom majd a fákat és ahogy írtam is- pannis támogatással, de egyébként miért ne lehetne már az első faaratást pannival is megtolni?
     
    jutka190226, cili53, DevilMókus és 2 más kedveli ezt.
  15. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Elvagy Te is hallod :)
    Momentán én is teljes kép és egyéb zavarba szenvedek, na dehát nem lehet topp-on mindig az ember agya, főleg amikor
    ilyen eventtel szivatnak minket:)
    Szóval a gazzal megvolnék, 15 perc múlva, de a felröpiért meg kell dólgozni az biztos.:oops:
    Nem baj majd hétvégén ültetek ezt azt, attól függ, mikor leszek gép előtt. Jövő hét csütörtökig csak összevakarom, a
    felröpi mennyiséget.;)
    Kár, hogy egy zöldség sincs az új gazok között, pedig némelyik egész jól néz ki,
    még az is lehet azokból is ültetek valamennyit 7:30- 20 árásig van belőlük
    na meglátom mikor melyik fér bele az időmbe.:)
     
    Utoljára szerkesztett: 22.9.22
    Mici-farmer, jutka190226, Kuzdern és 7 más kedveli ezt.
  16. ildiko44

    ildiko44 Fórumfelvigyázó

    Köszönöm az ötleteket, én is a hosszúval akezdtem, és lehet, hogy csak a felhőig fogok elmenni, már a piccoló nem érdekel. Az biztos, hogy igy a hét végére a felhő az enyém, azután a családom a fontos. Mindenkinek sikeres eventet és érjétek el amit szeretnétek!;);)
     
    maszilva, Fätum, jutka190226 és 7 más kedveli ezt.
  17. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    :D:D:D Kakaska elfáradt. :D Szerdáig vakard össze, mert akkor lesz vége.
    Mostanáig rövid zöldséget ültettem, meglett a 850 felrepi, elkezdtem a 8 órást ültetni. Szerintem mára ennyi volt az agyacskámnak. :D
     
    inanna11, Fätum, jutka190226 és 6 más kedveli ezt.
  18. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!

    20 Panni elég egy területre?
     
    jutka190226, kukori80, cili53 és 3 más kedveli ezt.
  19. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    igazad van, azt is lehet, csak kapcsolgatni kell az automatát


    Szia :)

    Attól függ ;) minél rövidebb érésidejű a növény, annál több Panni kell hozzá. Persze a sok Panni pakolgatása (főleg több ütemben) meg elég macerás (de legalább segít a röpik gyorsabb megszerzésében)
     
    Utoljára szerkesztett: 22.9.22
    Fätum, jutka190226, PZoli64 és 7 más kedveli ezt.
  20. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Elég, ha a fákhoz teszed ki. Én az előző ilyen eventnél: szantál és buzogány xxl-ekkel csináltam a felröppenőket, 2:32 perc volt az érés 2 farönk hangárral, kalózpapagájokat ki sem tettem :)
    PS: Most végeztem a hosszú növénnyel, 135 felröpim hiányzik a felhőig ebben benne van már a 20 darab is ami a rövid növény feloldásához kell. Csilit ültettem (kb fél óra alatt érik be.. pannival fogom aratni ) gyorsítva mindennel amit csak rá lehet szórni a KK-t kivéve :D (nálam elég sok fogy belőle tápnak használom el)
     
    Utoljára szerkesztett: 22.9.22
    ildiko44, jutka190226, PZoli64 és 4 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.