Visszajelzés Zöldségmuri

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: mamarygen, témanyitás ideje: 4.9.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. KISHONŐR

    KISHONŐR Fórum ismerője

    Nem bántásból írom, de mostanában két event is volt, ahol vagy a baha vagy a rendes farm volt event nélkül. Egy-egy hét. Én akkor töltögettem.
     
    rozo52, meszimarsi, genka53 és 4 más kedveli ezt.
  2. icus8491

    icus8491 Utánpótlás-írogató

    Most eljött az a pillanat, amikor abbahagyom a játékot! Kedves gazdatársak, szomszédok kívánok nektek eredményes eventeket! Miért? Négy farmon játszottam, mondhatom sikeresen, ritka volt, ha nem lett kész a játék, 100 felett vagyok, mind a négyen. Tehát nem voltam lusta! Az utolsó négy játékot el sem kezdtem! Miért? Kézzel nem lehet teljesíteni, gépet nem lehet nyerni. Én eddig sem költöttem semmi játékra pénzt, mert nincs lehetőségem. Köszönöm a sok segítséget azoknak a gazdáknak, akik sok tapasztalatot megosztottak velem és így segítettek a játékba. Nem írok neveket, mert mostanában az Ő nevüket is ritkán látom a visszajelzésekben. Vajon miért? A feladatok egyre nőnek, a jutalom egyre csökken. Fájó szívvel, de már nem szeretem a játékot Köszönöm, hogy játszhattam veletek!
     
    ERZSI051949, Ditti58, Lizikertje és 14 más kedveli ezt.
  3. mementori74

    mementori74 Fórum félistene

    Hm,ez a legegyszerűbb?csinálj csak egy farmot de azt élvezettel,más,ötlet a netkimaradásra manapság nincs az a háztartás ahol ne lenne mobiltelefon és a legalapab mobil is okos már,ha nem is arról játszik miközben ugye arról is lehet,elég ha megossza a netet és már megy is a játék,ha más nem kér telefonos segítséget.
     
    csio70, rozo52, meszimarsi és 3 más kedveli ezt.
  4. asdfghjkl7373

    asdfghjkl7373 Rutinos

    Ekkor jön a "kinek a pap...."

    Én szoktam event közben, és event után is pajtázni....de ritka hogy kihagyok eventeket!
    Végülis a holnapi bahás eventet kihagyom! nem hajt engem a TP, célom egyelőre a 100
     
  5. -katalinjani-

    -katalinjani- Fórum bárója

    Sziasztok!
    Mindenképpen nekiugrok mindkét eventnek;)
    12-órában dolgozom :(a férjem aki már nyugdíjas besegít vet arat:)
    de mindig aszt mondom jutok amire jutok;)van azért mikor még így sem sikerül végig vinni de nem bánkódom :cry:
    én csak játszom mert szeretem:cry:
    jó játékot szép estét mindenkinek:inlove:
    136szint
     
    tina07141983, csio70, zebrina04 és 11 más kedveli ezt.
  6. Jucika

    Jucika Haladó

    Igen, nálam is.
     
    meszimarsi kedveli ezt.
  7. nyuszi63

    nyuszi63 Rutinos

    Szia icus8491!

    Szerintem nem kellene abba hagynod a farmozást,csinálj csak 1 farmot a másik 3-at meg csak csinálgasd ha lesz hozzá energiád és kedved.Pihenj egy kicsit azt meglátod hiányozni fog,akkor gyere vissza közénk játszani mi szeretettel várunk.Jó ez a játék és játszani jó.Én sem csinálok meg minden eventet mert éppen olyanok a körülmények,de kit izgat itt vagyok és játszogatok.Fel a fejjel pihenj kicsit és gyere vissza.Várunk!!!!!
     
    Ditti58, nagymami2, csio70 és 21 más kedveli ezt.
  8. hoyabella

    hoyabella Fórum nagymestere

    Hazaértem végre, havasi gyopár minden területen 1x1-ben: 231 db cérnás tűt adott, elégedett vagyok, mivel ez majdnem a negyede a kellő mennyiségnek. Hétvégén meglesz az egész.
     
    genka53, Gio, lüszike69 és 4 más kedveli ezt.
  9. icus8491

    icus8491 Utánpótlás-írogató

    Eddig még ment a négy is és elértem, amit szerettem volna, de sajnáltam megszüntetni valamelyiket is. Nyugdíjas vagyok és már nincs kedvem egész nap a gép előtt ülni, mert az nem tesz jót nekem. Jó volt, hogy voltak a gépek, én nem tudom megvenni és nem is akarom. Okos telefonom sincs. Mert bár nagyon jó és szeretném is, de a régivel gyorsabb minden. Bár nem biztos, hogy sohasem veszek. Kösz. a választ!
     
    meszimarsi, szida57, borcsa220 és 3 más kedveli ezt.
  10. moonubul

    moonubul Fórum parancsnoka

    Mindjárt megnézem az időjárás jelentést. Mintha front lenne....

    Kár lenne ha az a játék rovására menne.
     
    rozo52, meszimarsi, zsona416 és 2 más kedveli ezt.
  11. Cilamila28

    Cilamila28 Utánpótlás-írogató

    sajnos igen ! nagyon bosszantó .
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 5.9.18
    meszimarsi kedveli ezt.
  12. borcsa220

    borcsa220 Törekvő

    Nekem kb 4-5 éve van okos telóm,de nem tudnám játszani vele ezt a játékot,igaz mást se,egyszerűen nem tudom megszokni!Viszont ha csak az ajándékba kapott "munkásokra" számítanék akkor egy eventbe sem fogtam volna bele!Jó nekem az egér és időm is van,be láttam már hogy nem muszáj minden eventet elkezdeni!Most ez is az-az event lesz amit nem tudok 100-%-ban teljesíteni, mert még nincs mindenem kiváltva,de majd apránként szép lassan idővel-türelemmel meg lesz!
     
    bukta-agi54, bocsika67, Leho69 és 4 más kedveli ezt.
  13. nikolina87

    nikolina87 Utánpótlás-írogató

    Segítség! Valamiről nagyon lemaradtam. A kriptamécsest nem csak a teliholdas területen lehet kitenni? Nálam a Farmon nem engedi.
     
    lüszike69, Evita-55 és meszimarsi kedveli ezt.
  14. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Ne izgulj kérlek!
    Akit idéztél játékostársat, ő humorosan értette a mondandóját. Valótlan a mondat értelme.

    Véletlenül nem zöld színnel írta, ez lenne a mókás, humoros írások fórumbeli színe, amiben megegyeztek régebben a játékosok.

    Remélem megnyugszol a válasz alapján, nem maradtál le semmiről sem!
     
    Sali~*.*, lüszike69, spagetti24 és 4 más kedveli ezt.
  15. nikolina87

    nikolina87 Utánpótlás-írogató

    Köszönöm!!! ;o))
     
    lüszike69 és ljanika6 kedveli ezt.
  16. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Haladok a feladattal, már csak 10 feladat hiányzik,délután már inkább a másikra fókuszálok.Felröppenők elég jól jönnek.Remélem 24 óra alatt kész lesz az első feladat.Besegít majd a ládika is, ha szerencsém lesz.
     
    genka53, maszilva, meszimarsi és 3 más kedveli ezt.
  17. nagyága

    nagyága Utánpótlás-írogató

    Sziasztok, egy kis segítséget szeretnék kérni a Trópusi colada az event növényre is igaz a +3, vagy csak a másik növényekre. Köszönöm
     
  18. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :) minden elismerésem azoké, akik kézzel aratva teljesítik az eventeket. Szerintem sok hozzád hasonló játékos örülne, ha megosztanád, hogy tervezed 2x2-n vagy 1x2-n megvalósítani az adott eventet (nem csak ezt, bármelyiket). Én sokáig kézzel arattam, de most már annyi terület van, hogy ezt nem lehet győzni folyamatos átrendezéssel és 1x1-es aratásokkal. Ha nem tudnám megoldani, hogy munkásokkal arassak (legutóbb tavasszal vettem, azóta az összegyűjtött kuponokkal játszom), akkor biztos hogy változtatnék a játékomon. Csak azokat az ültetős eventeket teljesíteném, amelyek tetszenek/megérősek, és igyekeznék ezekhez kuponokat gyűjteni.
    Remélem nem veszed zokon, ha én a továbbiakban is 1x1-es területekben tervezek, amikor több ezer növényt kell letermelni. Viszont szívesen olvasom majd azokat, akik 1x2-n vagy 2x2-n visznek egy-egy eventet, hiszen a csevegő arra van, hogy megosszuk egymással az elképzeléseinket, eredményeinket az eventtel kapcsolatban.
     
  19. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia! Eventnövényre nem hat. :)
     
    meszimarsi és HéricsBáró kedveli ezt.
  20. nagyága

    nagyága Utánpótlás-írogató

    Köszönöm
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.