Általános témák alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 30.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Melyik a népszerűbb állatcsoport?

  1. A normál Farmerama

    0 szavazat
    0.0%
  2. A megújuló Bahamarama

    0 szavazat
    0.0%
  3. Semelyik mindkettő béna

    0 szavazat
    0.0%
  4. A különböző Eventeken létrejövő állatok(vagyis a tenyészettek)

    0 szavazat
    0.0%
Több válasz kiválasztása lehetséges.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Marik33

    Marik33 Törekvő

    Szervusztok nyertem a mogyoros péleknek egy mühelyét sajnos le vettem nem tudom a nevét és nem találom. Mongyátok meg kérlek. köszönöm ID 14174638
     
  2. boszi52

    boszi52 Fórum biztosa

    Sziasztok ID 17777046 vagyok elkezdtem beadni a játékhoz a kért dolgokat de utána nem jelent meg a pipa,ami igazolná,hogy elkezdtem a játékot. Mit tegyek ,?
     
  3. ChocoBounty

    ChocoBounty Fórum félistene

    Szia!
    Hol nyertél, és pontosabban mit?
    A mogyorós pelének nincsen műhelyes ólja.

    A "Mozaik" talányos tenyészetből lehetőséged van Mogyoróspeleólat nyitni.
     
  4. ChocoBounty

    ChocoBounty Fórum félistene

    Szia!
    Amikor meggyújtasz egy lámpát, kérlek, várj pár másodpercet. Ha ezután sem jelenik meg, akkor érdemes frissítened a játékot.
    Eddig az 1., 2. és 12. lámpát gyújtottad meg.
     
  5. nyific

    nyific Fórum elő legendája

    Nálam is gubanc van, meggyujtottam pár alakzatot, most meg visszaállt az összes lámpás sötét, de maradt hátizsák is meg növény is... Segítenétek? Kérlek!
    ID 3586468
    nyific
     
    Utoljára szerkesztett: 13.8.21
  6. boszi52

    boszi52 Fórum biztosa

    most frissítettem de semmi pipa nem jelent meg így nem tudok tovább menni .a 12 még meg se csináltam csak az első kettőt,vártam én de mégsem jelent meg semmi pipa csak jobboldalt a kép felett jelzi,hogy beadtam. baloldalon lévő jelző sem mutatja ,nincs kipipálva,hogy két feladat teljesítve Egyáltalán érdemes-e tovább folytatni,mert ahogy olvasom sok embernek vannak ilyen problémái, vagy csak később adjam meg mi megjavítják.
     
  7. ChocoBounty

    ChocoBounty Fórum félistene

    Szia!
    2021-08-13-án 10:52:12-kor teljesítetted a 15. alakzatot.
    Megkaptad érte a jutalmakat, és a játéktered visszaállt a normál állapotra, az összes lámpa lekapcsolódott.

    A kép nálad készült:
    46t45u784732.PNG
     
  8. ChocoBounty

    ChocoBounty Fórum félistene

    Szia!
    A kép nálad készült:

    123552.PNG

    Az 1., 2. és a 12. lámpás már meg van gyújtva nálad.
    Az első lámpát 2021-08-13-án 07:25:08, a második lámpát 2021-08-13-án 07:27:03-kor, a 12. lámpát pedig 2021-08-13-án 07:24:00-kor nyújtottad meg.

    Az alakzatokból még nem teljesítettél egyet sem, ahhoz először a lámpákat szükséges meggyújtanod.
    Baloldalt azért nem jelent meg semmilyen pipa, mivel még 1 alakzatot sem teljesítettél.

    Kérlek, olvasd el az event ismertetőjét: https://board-hu.farmerama.com/threads/szentjánosbogarak-naplemente-ünnepe-2021-augusztus.21439/

    "A haladási sáv teljesítéséhez szükséges kiraknunk az alakzatokat."
    "Az eventben szereplő haladási sávban úgy tudunk előrehaladni, hogy előre meghatározott alakzatokat kirakunk azáltal, hogy az alakzatnak megfelelő módon gyújtjuk meg a lámpásokat.
    Szabadon eldönthetjük hogy melyik alakzatokat szeretnénk kirakni, milyen sorrendben."



    Lámpák sorszámai:
    [​IMG]

    Alakzatok sorszámai:
    [​IMG]
     
  9. nyific

    nyific Fórum elő legendája

    Köszönöm, de valami mégsem stimmel, mert nincs meg a felhőn, és maradt hátizsákom is, meg eventnövényem is... pedig csak annyit készítettem, ill,. csináltam mindkettőből, amennyi kellett a feladathoz.
     
  10. ChocoBounty

    ChocoBounty Fórum félistene

    Eddig összesen 1 alakzatot raktál ki: a felhősor eléréséhez 15 alakzat kirakása szükséges.

    Ez látható is nálad a baloldali haladási sávban:
    upload_2021-8-13_12-22-16.png

    Ahhoz, hogy a felhősort elérd, a fennmaradó 14 alakzatot is ki kell raknod, az alakzatokra kattintva, a beváltás gombbal kell kiraknod a fennmaradó alakzatokat.
     
    nyific kedveli ezt.
  11. nyific

    nyific Fórum elő legendája

    Igen köszi, sejtettem, most kiraktam egy alakzatot,, de a lámpák égve maradnak! Nem alszanak ki. Most frissítettem, és semmi, égnek!
    Na ezért mutatja a végén hogy kész mind a 15, de nem lehet beadni semmit a köv. alakzathoz... ???
     
  12. ChocoBounty

    ChocoBounty Fórum félistene

    Az alábbi lámpák égnek nálad most: 5, 7, 10, 12.
    Ezek a lámpák az 1. alakzat teljesítéséhez elegendőek:
    124124.PNG

    A pipa mutatja is számodra, hogy ezt az alakzatot teljesíteni tudod a meggyújtott lámpákkal. Ha rákattintasz, és teljesíted, akkor elszürkül, mint a 15. alakzat nálad, amit már korábban teljesítettél:
    upload_2021-8-13_13-5-14.png

    Tudnál kérlek egy képet hozni erről a jelenségről? Ez nagyon sokat segítene számunkra.
    Miután kiraktál egy alakzatot, és megnyomtad a zöld gombot, pár másodperc elteltével a lámpák egyesével elkezdenek lekapcsolódni.
     
  13. nyific

    nyific Fórum elő legendája

    Középen négyzetet akartam kirakni...https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.ne...=f87cc9223d4c866571954451d2bb9548&oe=613B6A19

    https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.ne...=30981d308d9f048eb248979ef0536bb1&oe=613D2250
     
  14. ChocoBounty

    ChocoBounty Fórum félistene

    Amit küldtél képet, azon a 7. sorszámú lámpa látható. Ahhoz, hogy a négyzet alakú alakzatot teljesíteni tudd, az alatta lévő, 11.-es lámpát még meg kell gyújtanod.
    Az nem probléma ha más lámpás is ég, az alakzat akkor is teljesíthető. Akár éghet egyszerre az összes lámpa, attól függetlenül az alakzat teljesíthető.

    [​IMG]
     
    nyific kedveli ezt.
  15. nyific

    nyific Fórum elő legendája

    Köszi, vaélamit én rontottam el, rá fogok jönni... ilyen még nem volt... köszi, hogy ennyit foglalkoztál velem.
     
    ChocoBounty kedveli ezt.
  16. belovics57

    belovics57 Járnitanuló

    szia!valami nem jó nálam . Gyújtogatom a lámpásokat de a jobb oldali gomb nem működik eltűnik ha ráakarok kattintani.
     
  17. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia!
    Leegyszerűsített játékmenet:
    1. Alakzat kiválasztása egérrel való rákattintással, ezzel kiemelkedik kicsit a sorából, megnagyobbodik az alakzat képe.
    2. A kiválasztott alakzathoz tartozó lámpások körül világoskék kör jelenik meg, azokat kell meggyújtanunk a kért event kellékek beszállításával.
    3. Ha az összes, világoskékkel jelölt lámpásba beadtuk amit kért, akkor utána alul ismét katt a teljesített alakzatra (közben nem bóklászunk el az egérrel!) ekkor megjelenik a zöld Beváltás gomb, arra katt, és a kijövő ablakban a pipára való kattintással elfogadjuk az alakzatot.
    Ekkor a bal oldalon azonnal jóvá íródik a minijátékunk, és a nyereményünk is.
    Kérlek, ne kapkodj, mert idő kell, amíg az adatok eljutnak a játék szerveréig.
    Játszd le így a folyamatot, és jó kell, hogy legyen (én is így csinálom).
    Ezt is figyelmedbe ajánlom: https://board-hu.farmerama.com/threads/szentjánosbogarak-naplemente-ünnepe-2021-augusztus-csevegő.21440/page-12#post-1216166
     
  18. SzedresKatica

    SzedresKatica Fórum-zöldfülű

    Szeretném ha módosítanátok a gazdaboltban a szabadság mód leírását, mert az nem fedi a valóságot, és szerintem ez így félreérthető
    és ***. Konkrétan le van írva , napi belépési bónuszod szintjét, na ezt simán elveszted hiába vetted meg a szabadság módot. Bocs vásárláskor nem a GYIK-ot néztem, és szerintem sokan mások se hanem itt olvastam el, hogy mire is lehet jó, de nem, szóval légy szíves módosítsátok a leírást. Köszönöm!


    https://board-hu.farmerama.com/attachments/upload_2021-8-13_22-39-34-png.36554/
     

    Csatolt fájlok:

    Moderátor által utoljára szerkesztve: 13.8.21
  19. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Jó estét kívánok!
    Szia!

    Két helyen lehet hozzájutni, aktiválni a szabadság módot a játékban.

    Az egyik a Bölcs tölgy, itt csillagokért juthatunk ehhez a szolgáltatáshoz.

    A másik mód, a Gazdabolt, ahol a legértékesebb fizetési forma szükséges a kiváltásához, a használatához, a farmarany fizetésével kaphatjuk meg.

    Mint általában a mindenkori vásárlás tájékozódást feltételez tőlünk. Különösen, ha a fizetési eszköz elég értékes, nehezen gyűjthető.

    A játék felületén olvasott buborék infója nem biztos, hogy minden kétséget eloszlat, emiatt is érdemes utána járni, milyen más lehetőség adódik még. Ehhez az Enciklopédia tartalmát ajánljuk mindig, vagy egyéb leírást a fórumon, akciók hirdetményeit, játékelemek leírásait. Az, azok sokkal több adatot tartalmaz(nak), mit egy kisebb infó buborék.

    Néha magunk okozzuk a költségesebb forma választását, mert nem vagyunk körültekintőek.
    Sajnálom, hogy nálad is ez történt.

    Mi, moderátorok nem tudjuk javítani a buborék információit, csak közvetíthetjük a központ számára az igényt a változtatásra.
    Megtettük, megtesszük ismételten.
    A döntés, a megoldás azonban nem a mi kompetenciánk.

    Kérlek arra, ha van más olyan problémás dolog, amely nem egyértelmű, jelezd majd számunkra.

    Köszönjük előre is!
     
    Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  20. rozsazsuzsa

    rozsazsuzsa Fórum veteránja

    Szia! Tegnap 16h 46'-kor vettem egy nagy csomag szuper trágyát. A terhelés megjött, de a trágya nem érkezett meg. ID 9805208
    Kérem szépen nézzétek meg, hogy mi lehet a hiba? Köszönöm előre is.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.