Technikai kérdések alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.4.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. terrdora

    terrdora Fórum ismerője

  2. Swallow

    Swallow Mindentudó orákulum

    Szia!

    A kollégám ellenőrzése alapján, eddig kiváltottad a 1., 3., 4., 5., 14., és a 15. alakzatot.
    Hosszabban...

    1. körben meggyújtottad mind a 16 lámpást a mai nap folyamán, reggel 07:02 és 07:05 között.
    Égett az összes lámpás, majd kiváltottad a 15. alakzatot, 2021-08-14-én 07:06:23-kor.

    2. körben a 2., 3., 8., 9., 15. lámpást gyújtottad meg. A 14. alakzatot váltottad ki, 2021-08-14-én 07:07:38-kor. (Ehhez az alakzathoz a 3. lámpásra nem szükséges, de mégis meggyújtottad).

    3. körben a 3. alakzatot váltottad ki, 2021-08-14-én 10:07:48-kor. A 6., 7., 10., 11. lámpást gyújtottad meg. Az alakzathoz csak ezek a lámpások kellettek.

    4. körben az 5. alakzatot váltottad ki, 2021-08-14-én 10:08:23-kor. A 5., 6., 7., 11., 13., 15. lámpást gyújtottad meg. Az alakzathoz csak ezek a lámpások kellettek.

    5. körben a 4. alakzatot váltottad ki, 2021-08-14-én 14:10:34-kor. A 2., 5., 6., 7., 10. lámpást gyújtottad meg. Az alakzathoz csak ezek a lámpások kellettek.

    6. körben az 1. alakzatot váltottad ki, 2021-08-14-én 18:12:03-kor. Az 1., 3., 5., 7., 8., 9., 10., 12., 14., 16. lámpákat gyújtottad meg. Az alakzathoz csak a 5., 7., 10., 12. lámpásra volt szükség.
     
  3. terrdora

    terrdora Fórum ismerője

    Köszönöm szépen, teljes mértékben igazad van, hogy a beadás sikerült, de ahogy írod is "Égett az összes lámpás" mivel beváltani klienssel nem lehetett. A mai utolsónál is sajnos most videót nem csináltam, de "röhejes" hogy mit kellett művelni, míg ideadta a beadás után a "jutalmat". Köszönök mindent, de klienssel tanácsolni tudom, senki se kezdjen neki, mert elvész a munkája. :(
    A többit normális böngészővel szerencsétlenkedtem össze. Az F5-zés nem igazán mutat normális működésre.
     
  4. zigus46

    zigus46 Aktív író

    Nem , nem tértem vissza és csak benéztem ,hogy mi újság , de úgy látszik itt semmi sem változik ..igen vannak hibák rendesen , azok sem változnak már nagyon rég idő óta , és mi játékosok várunk türelemmel ,pedig tudnék listát írni és nem csak én.... de főleg a kioktatás és a személyzet modora sem változik , igen több kert is van ezen a számitógépen ,de nem egy ember játszik vele ...de köszönöm a kiadós választ ígérem többet nem zavarlak benneteket ....ja és még valami igen négy kert van ezen a gépen kettő az unokáimé kettő az enyém ..és egy 75. éves Nagymama vagyok a ki 2010. óta játszik .. csak ennyit akartam elmondani.. és éljetek nyugodtan , ahogy nektek tetszik ..szép napot és jó nyaralást mindenkinek ...
     
    Utoljára szerkesztett: 15.8.21
    apcimama és zsani_apja kedveli ezt.
  5. Swallow

    Swallow Mindentudó orákulum

    Szia!

    Azért azt nem mondanám, hogy nem változik semmi.
    Hosszú idő után, végre használható az ESC gomb pörgetésnél. Csak egy jó dolog a sok közül.
    Lesz ez még jobb is, türelem...
    Mi is játékosok vagyunk. Önkéntesek inkább, mint személyzet... mi ezért fizetést nem kapunk.
    Köszönjük a jókívánságokat!:)
     
  6. genka53

    genka53 Fórum elő legendája

    Szia terrdora!
    Én kliensen játszom, és csont nélkül megcsináltam már mindhárom farmomon az eventet, úgyhogy ne írjál olyan badarságokat, hogy klienssel nem lehet játszani a bingót.
    Az a baj, hogy sokan figyelmen kívül hagyják azt, hogy egyrészt nem szabad össze-vissza bóklászni az egérrel, és másrészt kizárólag csakis a kiválasztott alakzat lámpásainál világoskék körrel jelölt lámpásokat szabad meggyújtani, azaz, csakis oda beszállítani a kért eventes növényt, vagy tárgyat.
    Utána simán be lehet váltani a kiválasztást követően kirakott alakzatot.
    Ha össze-vissza beadogatsz, akkor csak pazarlod a beadható dolgokat, de nem vagy előbbre egy tapodtat sem.
    Ez egyértelműen le is van írva az event leírásban, hogyha a kiválasztott alakzaton kívüli lámpásokat is meggyújtasz, az nem számít bele az aktuális beváltásba!
     
  7. Kláposzta

    Kláposzta Fórum-zöldfülű

    Tisztelt Moderátorok,
    Kláposzta gazda vagyok (ID:2769885), nyolc év kihagyás után jöttem vissza játszani. Lehet, hogy az újbóli belépésemkor elklikkeltem valamit, mert nem találom a szülinapi tortámat:( Néztem a váza alatt, és a területeken is, de nincs sehol. Előre is köszönöm, ha tudtok segíteni, érzelmi értéke van ennek a süteménynek. Köszönettel.
     
  8. Swallow

    Swallow Mindentudó orákulum

    Szia!

    A dekor pontos neve kellene, hogy letudjuk szűkíteni a kört, mert így nem tudunk segíteni a keresésben.
     
  9. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Felettem kettővel szerintem a Szülinapi Csodatorta 20xy itemre gondolt. :)
    Másik téma..
    A Rosszcsont darazsat, ha feltettem ajánlatba a hajóra és utána törlöm, akkor eltűnik, igaz? Csak gondolom, mert nem találom. :)
    Köszi!
     
  10. Swallow

    Swallow Mindentudó orákulum

    Szia!

    Mi nem találgatunk, mert az nem visz előre, ezért inkább megpróbálunk kérdezni, hogy mire is gondolt, mit is keres konkrétan...
     
    zsani_apja kedveli ezt.
  11. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    Nem tűnhet el. Ki-belépéssel sincs meg?
     
    zsani_apja kedveli ezt.
  12. Swallow

    Swallow Mindentudó orákulum

    Szia!

    Mikor törölted az ajánlatot?
    Mennyi ilyen ajánlatod volt fent a léghajón?
    Mennyi volt készleten belőle?
    Mennyit keresel?
    ID szám és farmnév megadása szükséges az ellenőrzéshez, keresgéléshez.
     
    zsani_apja kedveli ezt.
  13. Kláposzta

    Kláposzta Fórum-zöldfülű

    Szia, pardon a pontatlanságért. Szülinapi csodatorta 20xy. Ez a neve. Köszönöm a kollégáknak a segítséget.
    És köszönöm, ha megnézed hogy hova lett.
     
  14. Swallow

    Swallow Mindentudó orákulum

    Szia!

    Ezen a farmon ilyen dekor - Szülinapi csodatorta 2010 - nem található a regisztrációs dátumodhoz rendelve.
    Ez a tárgy 2016. januárjában kerülhetett a tulajdonunkba, a közlemény itt olvasható róla:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/születésnapi-ajándék-az-ünnepelttől.13588/#post-428114
    A távolléted idejére esett az akció. Emiatt nem rendelkezel ezzel a dekorral ezen a farmon.
     
    zsani_apja kedveli ezt.
  15. Kláposzta

    Kláposzta Fórum-zöldfülű

    Köszönöm a válaszod:)
     
  16. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Nos, elnézést kell kérnem. Most, hogy visszaléptem, rájöttem, hogy én akartam a darazsat és ólakat akartam adni érte, de rájöttem, hogy valószínű nem fogják elcserélni arra. Így töröltem. Még egyszer bocsi.
    Ide meg csak ösztönből írtam. Annyit vagyok Máriusznál, hogy megéreztem, hogy arra gondol. :D ;)
     
    Ninett79 kedveli ezt.
  17. winpy

    winpy Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Meg szeretnélek Benneteket kérni, utána tudnátok nézni, hogy hova lettek a szezonzsetonjaim? Biztos, hogy nem használtam fel egyet sem, de az is biztos, hogy nem csak 2 darabom volt.KöszönömID: 7293503
     
  18. lemmon95

    lemmon95 Fórum-zöldfülű

    ID 24348659 szeretném kérdezni hova tud eltünni montrarája narancs állatom? kitettem és sehol nem találom köszönettel

    köszönöm bocsánat de később előjött üdv ID 24348659
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 16.8.21
  19. ChocoBounty

    ChocoBounty Fórum félistene

    Szia!
    2021-08-08-án 08:15:17-kor 10 db Szezonzsetonért kiváltottad egyszer a "Több hozam a termesztett növényeknél. Bónusz +1. Hatóidő: 01:00 óra" bevételi bónuszt.
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  20. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Segítséget szeretnék kérni, pakolászásba vagyunk és valamiért eltűnt a Kliens, nem tölt be. A Unity betölt, de nekem az lassú nem vált területet sem.
    Honnan kell törülni a Klienst, hogy újra tudjam telepíteni?
    Köszönöm előre is a segítséget.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.