Általános témák alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 30.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Melyik a népszerűbb állatcsoport?

  1. A normál Farmerama

    0 szavazat
    0.0%
  2. A megújuló Bahamarama

    0 szavazat
    0.0%
  3. Semelyik mindkettő béna

    0 szavazat
    0.0%
  4. A különböző Eventeken létrejövő állatok(vagyis a tenyészettek)

    0 szavazat
    0.0%
Több válasz kiválasztása lehetséges.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    kérlek ellenőrizd, hogy a megvásárolt csomagokhoz tartozó felhőre szerettél volna-e rápakolni.
    Amennyiben továbbra sem sikerül, kérlek, hozz Farm nevet és Farm ID-t, mert ezek nélkül sajnos nem tudok ellenőrzést végezni.
    Itt tudod ellenőrizni, hogy melyik csomagba melyik felhő tartozik:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/feketebárány-ajánlatok-black-friday.24238/#post-1356795
    Megértésedet köszönöm!
     
    aida2330 kedveli ezt.
  2. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    beléptem Hozzád és mindegyik felhősorra tudnék elemet ráhelyezni.
    Ha Neked továbbra sem sikerül, akkor kérlek, végezz el egy Ccleaneres takarítást a gépeden, mert vélhetően beragadt sütik okozzák a problémát.
    upload_2023-11-24_10-33-37.png
    Kérlek, jelezz vissza, hogy sikerült-e a felhőkre felpakolnod.
     
    aida2330 kedveli ezt.
  3. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    ellenőrzésem alapján 3 csomagot vettél meg, ezekhez az alábbi felhősorok tartoznak:
    upload_2023-11-24_10-35-43.png

    Erre a 3 felhősorra gond nélkül fel tudnék pakolni elemeket.
    Az Aranyrekesz és Aranyszéf felhősorokat nem vetted meg, ha arra kattintasz, akkor vissza visz a Csomagok vásárlásához, ez teljesen jó működés.
    A megvásárolt felhősorokat onnan lehet könnyen felismerni, hogy szürke a sor elején a nagy ábra és ha az egeret föléje viszed, akkor kiírja a nevét is. De rá is tudsz keresni a megvásárolt felhők neveire is:
    upload_2023-11-24_10-39-40.png
    Remélem a fenti információkkal sikeresen fel tudod pakolni a megvásárolt felhőidet.
    Amennyiben továbbra is problémát tapasztalsz, kérlek, jelezz vissza. Járj sikerrel.
     
  4. MissL

    MissL Fórumprofi

    Nagyon köszönöm, sikerült :inlove:
     
    aida2330 és Dolphin kedveli ezt.
  5. Gyöngyasszony

    Gyöngyasszony Junior szaki

    Szia, remélem jó helyre írok. Hanem bocsánat. Problémám, hogy a Józsuéfa alapra nem tudom rárakni az xxl-es fát. Valamint a licsi fáim kacsa Kata turbó trágyázva vannak és hiába akartam rárakni az xxl-es fákat az alapokra nem engedi. Miért? Válaszod köszönöm. Gazda: Gyöngyasszony ID: 57226127
     
  6. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Próbáld meg az XXL-es fákat üres területre önállóan kitenni. Nyeremény fák lehetnek, amelyeket alappal együtt kapunk. Ha törlöd, "szétesnek" alapra és fejlesztésre.
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  7. cirmi54

    cirmi54 Rutinos

    Mielőtt írtam, mindent kipróbáltam, de nem használt. Most minden oké, köszönöm a munkádat, üdv.: cirmi54
     
    Dolphin kedveli ezt.
  8. Gyöngyasszony

    Gyöngyasszony Junior szaki

    Szia, ezeket a boltban vettem. Nem nyertem. Annyi kérdésem van, hogy még délelőtt úgy emlékszem, hogy 400 aranyom volt. Most csak 181 aranyam van. Megnéznéd, mire költhettem el? Köszönöm.Gazda: Gyöngyasszony ID: 57226127
     
    -BombadilToma- kedveli ezt.
  9. Kulákbogi

    Kulákbogi Aktív író

    Jó Napot!
    A játék a böngészőben nálam müködött, bár lassan. Viszont jó ideje egy db felröppenőt nem kapok, vagy legalábbis a szokásos módon nem látom. Kulákbogi ID: 15019016 Előre is köszönöm a választ: Bogi
     
  10. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    2023-11-24 10:59:35-kor vásároltál 2 db XXL Licsi fát, ez 260 FA-ba került. A vásárlás előtt valóban 441 FA-d volt.
     
    Gyöngyasszony kedveli ezt.
  11. ambrusne

    ambrusne Kivételes tehetség

    Nasi tanya csomag mit tartalmaz? Köszönöm!
     
  12. Lenczy

    Lenczy Fórum félistene

    Rácsatlakoznék: jól látom, hogy a vásárlási sorrend kis-nagy-közepes? Ha igen, akkor ez felejtős sajnos részemről. Választ köszönöm!
     
  13. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    A Nasitanya egy többszintes, fejleszthető dekor, amelyet mindenki megkap, ezzel a feltétellel:

    2023. november 2. (csütörtök) 14:00 óra - 2023. november 26. (vasárnap) 22:00 óra közötti időszakban
    az első játékba lépéskor kapjuk meg:


    [​IMG]


    Mini-Event - Nasitanya csomag 1 | Farmerama HU

    A csomag pedig az ehhez a dekorhoz tartozó fejlesztéseket tartalmaz.
     
  14. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!


    Az ismertetőben így szerepel, viszont ha a farmodon rákattintasz az egereddel a csomagvásárlásoknál a kis kérdőjelre, akkor láthatod, hogy mi a következő csomag:

    Nekem ez a 2.csomag képe:


    upload_2023-11-24_18-16-37.png
     
    Lenczy kedveli ezt.
  15. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    A szezon mégsem elérhető?


    Közben kizöldült.
    Azt hiszem F5 gombot kell cserélnem a gépemen az elmúlt napok eseményei miatt:D.
     
    Utoljára szerkesztett: 24.11.23
    Enike** kedveli ezt.
  16. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Elérhető a szezon, nem biztos, hogy elég a frissítés, egy ki-belépés biztossá teszi.
     
    Baby72 kedveli ezt.
  17. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    A bejelentés óta ki-be járok a farmon.
    Amíg vártam a válaszod, addig kizöldült.
    Azért köszönöm.
     
    Enike** kedveli ezt.
  18. Lenczy

    Lenczy Fórum félistene

    Köszönöm, remélem nálam is lesz. Ámen!
     
    Enike** kedveli ezt.
  19. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Igen, én is amíg utánanéztem, hogy biztosan élő- e a szezon, addig az eredeti posztot módosítottad... :)

    Sebaj, a lényeg, hogy működik. :)
     
    Baby72 kedveli ezt.
  20. .dolgos.

    .dolgos. Kivételes tehetség

    R
    ákattintottam és megnéztem hogy mi van a csomagba de hogy adja oda mert mindig a hitelkártyát hozza elő
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.