Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.7.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Lenczy

    Lenczy Fórum félistene

    Köszönöm! Én is nagy betűvel írtam, majd holnap újra próbálkozom. Remélem én is sikerrel járok. További jó játékot és szép hétvégét!
     
    alex0824 kedveli ezt.
  2. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!
    Kollégám ellenőrzése alapján a Kárpótlási csomag elérhető nálad. Kérlek, hogy a Hírek felületén a Fejlesztéseknél keresd.
    A kép nálad készült.

    upload_2024-2-2_19-9-52.png
     
    Dolphin kedveli ezt.
  3. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!
    Kollégám ellenőrzése szerint a Kárpótlási csomag elérhető nálad, a Hírek felületén keresd, a Fejlesztéseknél.
    A kép Nálad készült.

    upload_2024-2-2_19-12-38.png
     
    Dolphin kedveli ezt.
  4. jázmin75

    jázmin75 Fórum-zöldfülű

    Üdvözlet! A haladási sáv sajnos nálam sem működik, pedig mind a 16 feltétel teljesítve. Ennek ellenére a lejátszott játékok száma 0. Ránéznének, mi lehet a probléma? Köszönöm!
     
  5. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Kérlek, ezt olvasd át.Dolphin moderátor írta: #2754
    "Szia,
    minden alakzat ajándék átvétele után az összes lámpás kialszik, új alakzatot mindig 16 db lekapcsolt lámpással tudsz kezdeni - ez minden ilyen jellegű eventben így volt, s így is szerepel az ismertetőben.
    Egy alakzathoz nem kell az összes lámpást meggyújtani, csak amit az alakzat kér. Ez mellett van lehetőség minden körben plusz lámpásokat meggyújtani, hogy a lámpásért járó jutalmat át tudjuk venni - minden lámpást összesen 15x lehet meggyújtani, mert 15 alakzatot kell kirakni - persze, csak azokat érdemes meggyújtani "pluszban", ami számunkra megfelelő ajándékot ad.
    Itt írtam egy kis segédletet, kérlek olvasd el, hátha segít a kérdések letisztázásában:
    https://board-hu.farmerama.com/thre...ebruár-eventcsevegő.24512/page-5#post-1371263
    Az event ismertetőnek az ajándék részét pedig itt találod:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/szentjánosbogár-fesztivál-2024-február.24511/#post-1370677
    Sikeres event folytatást!"
     
    Othep, Dolphin és aida2330 kedveli ezt.
  6. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Sikerült a beváltás,a nullát én O betűnek ütöttem folyamatosan. Végre rájöttem,hogy én hibáztam, de én O-nak láttam. A fények is megjavultak/Géptisztitás után/Igy be is tudtam fejezni az eventet.
     
    aida2330 kedveli ezt.
  7. -Emy62-

    -Emy62- Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Sajnos nálam a kliens továbbra sem működik, 400-as hibát jelez. Én mindent elkövettem, hogy működő képes legyen. Megcsináltam az előzmények törlését, ccleanerrel is megtörtént a tisztítás, letöröltem és újratelepítettem a klienst, mindent többször újraindítottam, de a hiba továbbra sem szűnt meg. Minden böngészőben megnyitható a játék, rendesen működik, de én szeretném a klienst használni. A laptopom specifikációi bőven meghaladják az előírt követelményt. Mi a teendőm, írjak a supportnak?
     
  8. Éva0315

    Éva0315 Fórumfelvigyázó

    Sziasztok! Hogy lehet, h nem tudom beadni a következő alakzatot az eventben? Nem tudom az előzőt befejezi, és nem ad lehetőséget a következőre.
    Köszönettel: Éva0315 ID: 44903957
    Bocsánat, nagy nehezen sikerült. De annyiszor kellett rákattintani, h hihetetlen!
     
    SparrowC és aida2330 kedveli ezt.
  9. SparrowC

    SparrowC Törekvő

    Kedves -Emy62-!

    Kérlek kövesd az alábbi lépéseket:

    1. A kliens megszokott törlése. (Telepített programok/alkalmazások > FARMERAMA > törlés)
    2. Törlést követően, a fájlkezelőt szükséges megnyitni. A fájlkezelő címsorába a következőt kell beírni, ezt követően egy entert nyomni: %appdata%
    3. Az itt található Farmerama nevű mappát töröljük.
    4. A fájlkezelő címsorába ezt követően írjuk be a következőt (beírást követően ne felejtsük el az entert): %localappdata%
    5. Az itt található Farmerama nevű mappát is töröljük.
    6. Ezt követően telepítsük a Farmerama kliens-t ismételten.

    Kérlek jelezz vissza, hogy megoldódott-e!

    Megértésedet köszönjük!
     
    kmandy, kigyo51, holdbarát és 4 más kedveli ezt.
  10. -Emy62-

    -Emy62- Utánpótlás-írogató

    Szia! Megcsináltam és most már működik, nagyon szépen köszönöm!
     
    Luminary kedveli ezt.
  11. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést:)
    Sok sikert a folytatáshoz!
     
    lovardatanya kedveli ezt.
  12. macs15

    macs15 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok :)
    Szeretnék segítséget kérni ,mivel az egyik kis farmon nem találom a Szülinapi varázslat dekort. A felhőket meg kaptam de a dekor nincs meg.macs15
    ID:44137441
     
  13. lovardatanya

    lovardatanya Fórum biztosa

    Jó reggelt.

    Szabadna tudnom ezt a megoldást ki/kik találták ki? Két napos kínlódás után az én Kliensem is jó lett ezt a leírást lekövetve. Olyan lassú nálam a farm bármely böngészővel, hogy már kezdtem feladni.....:oops::)

    Köszönöm a Moderátorok/Adminok közbenjárását végre ismét a jól megszokott, gyors Kliensben farmozhatok.:):music::inlove:

    Nagyon köszönöm annak aki megtudta adni a jó megoldást! :):)
     
    Utoljára szerkesztett: 3.2.24
    Luminary, Sali~*.*, Dolphin és 8 más kedveli ezt.
  14. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Nagyon örülünk, hogy működik ez a megoldás a farmodnál. :)
    Az ötletgazdát illetően azonban titoktartási kötelezettségünk van.
    Megértésedet köszönjük.
     
    Sali~*.*, holdbarát, zanzibarika és 2 más kedveli ezt.
  15. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Kollégám megtalálta az elkóborolt dekorodat:

    A kerge kertben van kihelyezve, a baloldalon, a középső terület közepe felé keresgélj, az alsó részen.
    A Léggömbgyár mellett van, jobbra.

    upload_2024-2-3_10-53-14.png
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  16. zanzibarika

    zanzibarika Utánpótlás-írogató

    Csatlakozom a köszönők tárborához. Elmentem jól a megoldó kulcsot a 400 Bad-os hibaüzenet kiiktatásához.
     
    lovardatanya, holdbarát és Othep kedveli ezt.
  17. macs15

    macs15 Fórum-zöldfülű

    Köszönöm szépen :) A bőség zavarától nem vettem észre ,pedig átnéztem pászor :D
     
    Othep kedveli ezt.
  18. baku7

    baku7 Fórum-zöldfülű

    A farmárudában a "nagy mennyiség" nem működik.
    baku7 ID 10052886
     
  19. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Nem értem, mit szeretnél vásárolni a Farmárudában?
    Mi nem működik?
    Segíts nekem egy kicsit, mire gondolsz.
     
    Sali~*.*, GA-BI-O-Farm és -ágianyu33- kedveli ezt.
  20. paloooo

    paloooo Fórum biztosa

Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.