Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.7.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. GreekYogurt

    GreekYogurt Rutinos

    Sziasztok!

    Az a problémám, hogy a piros albumba szeretnék lerakni 4 db matricát amihez meg is vannak a feltételek de nem engedi a rendszer.
    Csak pörög a napraforgó.
    Tudnátok ebben segíteni?

    GreekYogurt
    ID:56621895
     
  2. Ableotory

    Ableotory Team Leader Team Farmerama HU

    Szia!
    Tudnak a hibáról a központban, javítása folyamatban van: https://board-hu.farmerama.com/threads/matrica-sorozat-albumok-hibája.25417/

    Türelmedet kérjük a hiba javításáig.
    Köszönjük a megértésedet.
     
    Swartsch, Dolphin és GreekYogurt kedveli ezt.
  3. GreekYogurt

    GreekYogurt Rutinos

  4. szerencsevadász70

    szerencsevadász70 Fórumszaki

    szia szeretném megkérdezni, valamelyik játékban lett nekem egy qvetzal fészek /madár/nem találom lehet tudni hol keressem?
     
  5. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    Bahamás állat, a bahás menüdben az ólaknál keresd.
     
  6. szaki1979

    szaki1979 Törekvő

    Helló.
    A gyopárvölgyben Alice Gamsbart feladatsorának 30-ik feladata, a 33 szint elérése.
    33 szinten vagyok, mégsem veszi az első lépéstteljesítettnek a játék.
    Tippek?
    Alice feladata:
    https://prnt.sc/GpzmADeZ6nIh
    Szint:
    https://prnt.sc/vKh-Vy3TeOr8

    Gazda: szaki1979 ID: 20314631
     
  7. TOPI41

    TOPI41 Rutinos

    Hol tudnék Galagonyabokrot venni vagy szerezni Kérlek segíts Válazod köszönöm
     
  8. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!
    Ha, még nem találtad meg, akkor kérlek hozd a farmneved és a farm ID számát, hogy tudjak segíteni a keresésben!
    Köszönöm:)
     
    szerencsevadász70 kedveli ezt.
  9. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    A Galagonyabokor nem titkos, nem megvehető fa, a Főfarmon!

    3.[​IMG]Galagonya20:00 óra
    160 TP
    18:00 óra
    160 TP
    12:00 óra
    320 TP
    galagonyabogyó160Elő játékba kerülés:
    Gyümölcspiac 2016.07.
    2017.02.-04. hó között a farmárudából megvehető
    Fás válogatás 2018.06.
    XL: Farmexpressz - 2022. május, 2022. november
    XL: Fás válogatásban szerepelt
    XXL: Fás válogatásban szerepelt
    Csereképes, cserenapkor próbálj meg hozzájutni!
    A piacon a Galagonya-bogyó megvásárolható.
     
    Kuzdern és Sali~*.* kedveli ezt.
  10. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!
    Próbálj meg egy megrendelőt kiszolgálni, talán akkor tovább enged. Előtte kattints rá az Alpesi megrendelésekre és az OK gombra.
    Ha nem sikerül, akkor írj újra, hogy továbbítsam a hibát.
    Köszönöm.
     
    Swartsch kedveli ezt.
  11. szaki1979

    szaki1979 Törekvő

    Sajnos nem müködött a javaslat
     
  12. szerencsevadász70

    szerencsevadász70 Fórumszaki

    köszönöm szépen asegítséged megtaláltam.
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  13. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Továbbítottam a hibát és már sikeresen megoldották.
    A begyűjtés gombra kattintva vedd át a jutalmakat!

    upload_2024-9-20_8-7-43.png

    Sok sikert!:)
     
    Swartsch és Sali~*.* kedveli ezt.
  14. szaki1979

    szaki1979 Törekvő

    Köszönöm szépen. Szép napot
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  15. .apa64.

    .apa64. Törekvő

    Sziasztok szép napot farmosok!

    Van az új Mocsárciprus fa!
    Nálam a raktárban van állítólag több mint 32.000 db.
    Az eventben még sem tudom beadni mert 0-át ír!
    Most olvastam, hogy átnevezésre kerül a Mocsárciprus fa Montezumára de eddig nem történ meg!
    Az eventet a /Gazdaköriben /addig nem tudom csinálni viszont!
    Köszönöm szépen!
    Gergely

    .apa64. ID: 33984440
     
  16. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    a korábbi bahás fa átnevezése a Játékban folyamatban van, addig türelmedet kérem. Az új gazdaköri feladatokba az új fa terméseit kell beadnod majd, ehhez nem kell az átnevezés. Ha sikerült már szerezned az új fából, termeld a gyümölcsöket és fogod tudni csinálni az új gazdaköri feladatot (Utazás az időn át 5 tartozik az új fához, ami ma került játékba).
    Megértésedet köszönöm!
     
    Sylja kedveli ezt.
  17. GabeszTdi

    GabeszTdi Járnitanuló

    helló, Gyopárvölggyel kapcsolatban lenne kérdésem, melyik topikban lehetséges, vagy itt segítsen valaki, napok óta gyártom a cuccost és semmit nem tudok lerakni, legyártottam már egy csomó Humuszt és még mindig nullát mutat az előállító helyen
     
  18. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Háromféle humusz van: alap, minőségi és luxus. Az alap humusz cserepén 1 csillag van, a minőségién 2, a luxusén pedig 3. Az előállításnál a csúszka felett ugyancsak látod a csillagokat. Az elején alap humuszt gyártasz. Ha elhúzod a két csillagig, akkor már minőségit, és a jobb szélen, a 3 csillag után luxust. A fák előállításakor különféle humuszokat kérnek, eleinte alap humusz kell csak. A felesleges minőségi és luxus humuszokat egyelőre csak az újrahasznosítóban tudod felhasználni.
     
    -ágianyu33- és GabeszTdi kedveli ezt.
  19. GabeszTdi

    GabeszTdi Járnitanuló

    ahha, értem hát én mindig feltóltam maxra, és faanyagot miért nem tudok gyártani, inaktív a gomb alul az indításnál
     
  20. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Talán nincs fatuskód. Először készíts csak barackfákat. Ahhoz nem kell faanyag, csak alap humusz és kis szerszámkészlet (a szerszámnél is ugyanaz a helyzet, mint a humusznál). Arasd le a barackokat 3-szor, utána ki kell vágnod. Akkor ad fatuskót.
    De mindig csak azt és annyit gyárts, amit és amennyit fel is használsz. Itt véges a pajta, könnyen betelik, és akkor marad az újrahasznosító vagy a törlés.
     
    HOPIHE1978, -ágianyu33- és GabeszTdi kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.