Általános témák alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 30.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Melyik a népszerűbb állatcsoport?

  1. A normál Farmerama

    0 szavazat
    0.0%
  2. A megújuló Bahamarama

    0 szavazat
    0.0%
  3. Semelyik mindkettő béna

    0 szavazat
    0.0%
  4. A különböző Eventeken létrejövő állatok(vagyis a tenyészettek)

    0 szavazat
    0.0%
Több válasz kiválasztása lehetséges.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. evakarma

    evakarma Fórumszaki

    Sziasztok. A tojássztori 1. küldetést megcsináltam,aminek kettő db kosarat kellett volna adnia. a tojássztori küldetésbe kettőt kell beadni az 5.ezüst feladatba. Nekem csak egy kosaram van. Hova lett a másik? Nézze már meg valaki,légyszi. Köszönöm.
     
  2. Sylja

    Sylja Fórum ezredese

    Szia!
    A másikat a 3. feladatba adtad be. Lapozz vissza a feladatokban, és megtalálod.
    Javaslom, olvasgass kicsit az eventcsevegőben, több helyen is volt már szó erről. Ajánlom pl. @Dolphin S-Mod. összefoglalóját:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/tojássztori-event-csevegő.25892/page-4#post-1430515
     
    Swartsch, -ágianyu33- és Fätum kedveli ezt.
  3. icaanyus

    icaanyus Aktív író

    Köszönöm szépen a választ.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 17.1.25
    Sali~*.* kedveli ezt.
  4. evakarma

    evakarma Fórumszaki

    Szia. A 3. feladat még nincs. Az jövő hét hétfőn lesz,ha jól láttam. A lényeg,hogy az 1. feladat készen van,ami adott két kosarat,de nekem csak egy van.
     
  5. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Mivel azonosítókat nem hoztál, így nem tudok bekukkantani hozzád.
    Ahogy Játékostársad írta, valószínű beadtad a 3. feladatba. Nem a 3. küldetésbe, hanem a 4. küldetés 3.feladatába.
    Ahogy az ismertetőben is le van írva a 4. küldetés az event egész ideje alatt elérhető és bármikor beadható minden, amit a feladat igényel. Kérlek nézd meg a 4. küldetés 3. feladatának ezüst szintjét. Jelezz vissza, ha megtaláltad a hangulatos kosarat.
    upload_2025-1-17_7-28-28.png
    Köszönöm.
    Sok sikert!
     
    Dolphin, Sylja és Swartsch kedveli ezt.
  6. evakarma

    evakarma Fórumszaki

    Szia. Köszönöm a választ. Megnéztem,és valóban beadtam a 3. feladatba. Azért örülök,hogy megkérdeztem,másképp nem jöttem volna rá. Feladat,küldetés,megkavart. Köszönöm!
     
    Luminary kedveli ezt.
  7. Julcsi-néni

    Julcsi-néni Törzsjátékos

    Sziasztok!
    Az alpesi fáim egy részét nem tudom learatni. A lázmérője érettet jelez, az ugyanakkor ültetett "tesója" aratható volt... Ennek kb 1 órája, és azóta sem aratható. (A gép kitakarítva, frissítve, ennek ellenére sem) Megnéznétek? Köszönöm!
    Julcsi-néni ID: 1936691
     
  8. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Azért nem tudod begyűjteni a termést, mert tele van a raktárad. A gyopáron minden kategóriában meg van határozva, hogy adott szinten mennyit tárolhatsz a raktáradban. Amikor belépsz, akkor a kis sárga vagy éppen már piros harangocska figyelmeztet a telítettségre. Ahogy jelenleg a faterméseknél is. A kép nálad készült:
    upload_2025-1-17_10-44-51.png

    Jelenleg több lehetőséged van csökkenteni a fatermések számát. Kiszolgálhatod a megrendelőket, ezáltal a haladáshoz szükséges ATP-hez juthatsz. Gyárthatsz jelvényt, ami majd a területek, raktárkapacitás növeléséhez ill. a fák rúnáinak feloldásához szükséges. Beadhatod az újrahasznosítóba, ahol nagy eséllyel szintén kaphatsz ATP-t is. Csak a legvégső esetben alkalmazd a törlést, ha javasolhatom. A nehezen megszerzett javakat nem szabad törölni, kell lennie más megoldásnak.
    Figyelj rá, hogy amit termelsz, azt vissza kell forgatnod, nem lehet tartalékolni, mert véges a befogadó képessége a raktárnak, ellentétben a farmon megszokottaktól.
    További jó játékot!
     
    Dolphin és Swartsch kedveli ezt.
  9. Julcsi-néni

    Julcsi-néni Törzsjátékos

    *******kulcs, erre nem gondoltam... >:(:DxD Köszönöm a segítséget!!!
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 17.1.25
    Luminary kedveli ezt.
  10. Judit613

    Judit613 Fórumlakó

    Sziasztok! Azt szeretnem megtudni, hogy mire jo a neon villanykorte.
    Koszonom a valaszt!
     
  11. Sylja

    Sylja Fórum ezredese

    Dolphin, Swartsch és -ágianyu33- kedveli ezt.
  12. Lenczy

    Lenczy Fórum ezredese

    Sziasztok! Melyik láda ad + 100% fatermést?
     
  13. Sylja

    Sylja Fórum ezredese

    Szia!
    A 100%-os fabevételi bónuszra gondolsz?
    Keress rá Ctrl+F-fel ezen az oldalon: Ládák rejtelmei
    Nekem 7 találatot adott a "fabevételi" keresőszóra.
     
    -ágianyu33-, Othep és Lenczy kedveli ezt.
  14. Lenczy

    Lenczy Fórum ezredese

    Köszönöm, de én nem találom, már párszor átnéztem. Maradok tudatlan!;)
     
  15. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Íme a 7 láda:
    Állatos játékok láda,
    Bónuszláda III,
    Bónuszláda
    Farmbónusz láda I, II ,
    Rémes növények ládája
    Teliholdas éj láda III

    valamint a Bónuszlexikon idevágó infói:
    Fákra ható bónuszok

    Mire?TP és/vagy BTPTermésIdő
    FákKATT IDEKATT IDEKATT IDE

    És
     
    kigyo51, Dolphin és Lenczy kedveli ezt.
  16. Lenczy

    Lenczy Fórum ezredese

    A kép alapján Jégszarvas lehet, de nem is tudom hol van, segítenél megkeresni? ID:6689851 Ezt talán itt nem lehet kérni?
     
  17. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    A Jégszarvas nem láda, hanem dekor.
    Ha a Gyopárvölgyben elérjük az 5. szintet, jutalmul megkapjuk.
    Ha nem tudod, hová raktad ki, segítünk megtalálni, jó topikban kérdezel.
    Mivel nincs jelenleg ellenőrzésre jogosult kolléga, szíves türelmedet kérem.
    Amint lehet, jövök a válasszal.
     
    Lenczy kedveli ezt.
  18. Lenczy

    Lenczy Fórum ezredese

    Szia! Heuréka, megtaláltam, ám köszönöm kedvességed!
     
  19. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szuper.
    Köszönöm, hogy jelezted. :)
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  20. mnkm

    mnkm Fórum mestere

    Sziasztok.

    Apukám nevében írnék: kiváltotta a Tölgynél a Bahat, meg is nyílt a sziget és a terület, viszont nem tud rákattintani, olyan, mintha semmi nem lenne ott. Semmi ablakot nem ad ki, nem történik semmi.
    Cookie-k törlését, mindent csináltunk. Több hete áll fent ez a probléma.

    farmnév: szekacsferenc
    ID: 57760101
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.