Technikai kérdések alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.4.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. egresinebobe11947

    egresinebobe11947 Fórummogul

    Sziasztok. Azt szeretném megkérdezni, hogy tüntetőmalac ólhoz hogyan tudok hozzájutni. Köszönöm előre is a választ.
     
  2. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    A Piros kosár>>Barifej, ott tudod megvásárolni a Tüntető malac ólat, 100000 csengőpengőért/db!
     
  3. monika6767

    monika6767 Törzsjátékos

    1. Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni, keresem az alábbi két dekort: Erős szerelmem, Sárpocsolya. Farmnév: monika6767, ID:4820063. Köszönöm a munkátokat.
     
    Othep kedveli ezt.
  4. pecanegra1976

    pecanegra1976 Fórumgróf

    Szia
    Tudnál segíteni abban,hogy a fejlesztett szezonkitüntetés dekorom ( szezonkitüntetés 8 lett ) miért nem "tölt" be? Kiraktam a világító toronyba és csak pörög a virág. Hiába léptem ki és újra be. pecanegra1976, ID27575485
    Előre is köszönöm
     
  5. zali1111

    zali1111 Fórum ismerője

    Sziasztok!
    Gyopárvölgyhöz lenne kérdésem: Alice a 23. feladatnál azt kérte, hogy a Raktárban az Elhasználódó elemek kapacitását emeljem meg: Nálam ez 3000-ről 4000-re meg is történt, következő szintemelés lehetősége már inaktív, viszont a feladatnál nem jelent meg a zöld pipa. Ki-belépés sem segített rajta. Ja és eltűnt a 3 csillagos erdész jelvényem is, hiszen megemelte a kapacitást... Valami ötlet, ha jár erre Moderátor esetleg? Köszönettel:
    zali1111 ID: 19366691
    u.i.: ugyanennél a feladatnál a 5 sebességnövelő használatát sem vette figyelembe, ez legalább nem akkora kár, de a kapacitás emelését lehet, hogy csak sok szinttel később fogja felajánlani ismét...
    utolsó kérdés: akkor a folyamatban lévő 5 luxus humusz készítését se arassam?
     
    Utoljára szerkesztett: 19.1.25
  6. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Annál a feladatnál Alice azt szeretné, hogy összesen 4x emeld meg az Elhasználódó rekesz kapacitását (én is tudom, hogy a kiírás nem ez...). Erre a 28. szinten lesz lehetőséged. Addig Alice ott fog unatkozni a főtéren.
     
    Othep és zali1111 kedveli ezt.
  7. zali1111

    zali1111 Fórum ismerője

    Bakker! köszi. és szerinted addig a többit sem érdemes betenni? Mert a sebességnövelőt sem írta jóvá, így gondolom a luxust sem fogja...
    köszi a segítséget! Szép napot Neked!
    ráadásul Karcsi meg beragadt a 17. feladatnál, mert az 5 papucskosbor maghoz még csak 3 ásót dobott a gép kb. két hónap alatt....
     
    -BombadilToma- kedveli ezt.
  8. Gabi051955

    Gabi051955 Járnitanuló

    Olyan jó lenne, ha szezonpontot lehetne még venni sajnos 1080 hiányzik a függönyhöz (39. szint) Kimerítettem minden lehetőséget, ahol venni lehetett (farmáruda, vásárlás)
    Valahogy elszámítottam magam, mert idáig többet kaptunk eventek után és belefért, ha egyszer-egyszer elfelejtettem a bedobálást.
     
    zali1111 kedveli ezt.
  9. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    A többit nyugodtan megcsinálhatod, el fogja fogadni. A sebességnövelő a "rakéta", amit a termelési helyeken használhatsz gyorsításra; nem pedig a fás vagy kertes részen az érésidőt csökkentő trágyák.
     
    zali1111 kedveli ezt.
  10. zali1111

    zali1111 Fórum ismerője

    Köszi és tényleg - megzavart, hogy a seb.növelőhöz Északi erdőt mutatott.
     
    -BombadilToma- kedveli ezt.
  11. rozsazsuzsa

    rozsazsuzsa Fórum veteránja

    Kérek szépen segítséget! A "Mikulásváró eventet" megcsináltam.A színes káosz jelenleg még kint van területen, de a "Gördeszkás kavargás" nincs meg.Emlékezetem szerint az is kint volt a területen, de már be kellett volna kerüljön a raktárba. és nincs meg. Köszönöm a segítséget.
     
  12. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Adj kérlek, farmnevet és ID-t.
    Ezek nélkül nem tudunk segíteni. :)
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  13. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Elvittem ellenőrzésre a kérdést.
    Amint érkezik ellenőrzésre jogosult kolléga, hozom a választ.
    Türelmedet kérem. :)
     
    monika6767 és -ágianyu33- kedveli ezt.
  14. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Elvittem ellenőrzésre a problémát.
    Amint érkezik ellenőrzésre jogosult kolléga, hozom a választ.
    Türelmedet kérem. :)
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  15. Csenge0066

    Csenge0066 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni, keresem az alábbi dekort: Sárpocsolya. Farmnév: Csenge0066, ID:53165955
    Köszönöm a munkátokat.
     
    Luminary és Othep kedveli ezt.
  16. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Kollégám ellenőrzése alapján a Erős szerelmem dekor a Cuki kesudió felhősor-on található.
    Le is tudod most venni, mert nem aktív.
    A Sárpocsolya pedig a Húsvéti paradicsom felhősor-on csücsül.
    Az is levehető jelenleg, mert nem aktív az a felhő sem.
     
    -ágianyu33- és monika6767 kedveli ezt.
  17. monika6767

    monika6767 Törzsjátékos

    Köszönöm szépen, meg is vannak!:inlove:
     
    Luminary és Othep kedveli ezt.
  18. rozsazsuzsa

    rozsazsuzsa Fórum veteránja

    Elnézést, de elkeseredésemben megfeledkeztem. ID 9805208 rozsazsuzsa. Köszönöm a segítséget.
     
  19. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia ismét.

    Volt már korábban probléma a Szezonkitüntetés betöltésével, ezt már egyszer javították.
    Továbbítottuk a Központnak ellenőrzésre, a válaszukig szíves türelmedet kérjük. :)
     
    pecanegra1976 kedveli ezt.
  20. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Köszönöm, hogy hoztad az adatot. :)
    Kollégám ellenőrzése alapján a Gördeszkás kavargás (+)-t még nem helyezted ki.
    upload_2025-1-19_14-4-20.png

    Tehát megtalálod a szokott helyen: a Láda // Váza / Dekorációs tárgyak fülön.
     
    Dolphin és -ágianyu33- kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.