Technikai kérdések alfórumból archivált kérdések és válaszok

Discussion in 'Segítség archívuma' started by Csocsoovb, Apr 16, 2014.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Köszönjük a pontosítást. :)
    Ha sikerült bejutni, akkor játssz tovább, s ha újra előjönne az üzenet, akkor gyere vissza - próbálj képet is csinálni a hibaüzenetről.

    Lassú játék:
    Egy süti- és gyorsítótártörlés vagy esetleg CCleaneres tisztítást elvégezhetsz.
    A router pihentetése sem árthat (előbb a gépet, majd a routert kapcsold ki. Pár perc pihentetés után először a routert, majd a gépet kapcsold vissza.)
    A Wifi gyenge lehet, esetleg térj át kábelre, legalább a játék idejére.
    Próbáld ki a klienst, vagy ha böngészőn játszol, zárj be minden felesleges ablakot.

    További javaslatok, amelyeket esetleg nem említettem: Javaslatok a lassú, akadozó játék ellen.
     
  2. Tavirózsa

    Tavirózsa Fórumőrült

    Szia Kedves!

    Számomra bonyolult rendszerem van. Kábel minden, 2 Wifierősítőm is van a lakásban, de az elsődleges a gépnél van. A CCleaner nálam alap, azzal indítok. Előfordul, hogy több alak nyitva van, de akkor épp csak ez a játék futott a gépen, siettem, mert tudtam, hogy hozzák az unokámat (már 20 hónapos) és ezért nem volt időm képernyőkép készítésére, épp ideértek, ezért csak gyorsan idemásoltam a hibaüzenetet.
    Viszont a szövegbuborékok bennragadása fölöttébb idegesítő már. Hiába viszem az egeret máshová, ott marad a szöveg, ezért a területek közötti váltás is nehézkes.
     
    szöszi50 likes this.
  3. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia. :)

    Nem próbáltad meg még a klienset használni?
    Sokkal kisebb erőforrás-igénye van, mint egy böngészőnek.
    Amennyire én tudom, a tálcára lerakott, épp nem használt programok is lassíthatják a gépet.
    Ha még nem tetted meg, ellenőrizd az is, hogy az animáció ki van-e kapcsolva Nálad, illetve a grafikai minőség a legalacsonyabbra legyen állítva.
    Ezeket fölül a beállításoknál, a fogaskeréknél, a csavarkulcs+filmdoboz ikonnál lehet megtenni: Javaslatok a lassú, akadozó játék ellen.
    Ha ehhez kérsz segítséget, és hozol farmnevet és ID-t, segítünk.
    Ha esetleg legközelebb jelentkezik a hibaüzenet, hozz képet, írd le pontosan, milyen körülmények között jelentkezett, épp mit csináltál akkor.
    Ennyit tudunk most segíteni, sajnos.
    Jó egészséget, sok örömet kívánok a kisunokáddal. :)

    Kiegészítve 19:43-kor:
    Esetleg ilyen beragadó ablakokra gondolsz?

    upload_2025-1-25_19-40-44.png upload_2025-1-25_19-42-26.png

    Ez egy régebbi hibajelenség, melyen már dolgozik a Központ.
    (Természetesen a kép csupán illusztráció.)
     
  4. kmoncsy

    kmoncsy Fórum-zöldfülű

    Szia !

    jelenleg a 14 napi ajándékot vettem át ma bocsánat a farmarany az 9 és pontosan 407 csillagom volt reggel mert épp szorgosan gyűjtök egy új területre a maradék 7 az ma lett a feladatokból szóval ma az össz. csillagok száma 454 kellene legyen. a farmarany annyi volt mert tegnap vettem így ezt is pontosan tudom.

    Segítségedet pedig nagyon szépen köszönöm
     

    Attached Files:

  5. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Még nem vetted át. Ez a következő napi ajándékod lesz.
    Látszik a hozott képen is, hogy 4 óra 19 perc múlva tudod majd átvenni.

    Az ismertetőt >>ITT<< olvashatod.
     
    Tavirózsa and Dolphin like this.
  6. Tavirózsa

    Tavirózsa Fórumőrült

    Szia Othep!:)

    Igen, erre a hibajelenségre gondoltam, örülök neki, hogy dolgoznak rajta és remélem megoldást találnak rá mihamarabb mindannyiunk örömére.
    Köszönöm:)
     
    Othep likes this.
  7. Hornet001

    Hornet001 Junior szaki

    Sziasztok. Olyan gondom lenne,hogy most csináltam a Gyopár völgybe 10-10 gomba illetve papucsosbokrot.Kézzel raktam ki 4db gombát,10 papucsos bokrot felváltva. A másik 6 gomba eltűnt a raktárból :eek: Ilyenkor mi van ??? Hornet001 ID: 54286462
     
  8. ktamás

    ktamás Junior szaki

    Sziasztok! Tenyészteni szeretnék, de nem engedi a rendszer, hogy egyféléből egyszerre több tenyésztést indítsak. Minden tenyésztést külön külön kell elhegyezni és indítani. Több böngészővel is megpróbáltam. Mi lehet az oka?
    Gazda: ktamás ID: 18468436
     
  9. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Nincs aktív tenyésztőrobotod.
    Csak abban az esetben tudsz egyszerre több tenyésztést indítani.
    Indíts egy farmmunkás kupont, esetleg 1 farmaranyért válts ki robotot, 6 órára.
     
    Tavirózsa and -ágianyu33- like this.
  10. Synodendron

    Synodendron Aktív író

    Sziasztok :).

    A piñataláma hacienda az összes területen kifejti a hatását ?
    Vagy csak azon a területen, ahova kihelyezésre kerül?

    A választ előre is :D.
     
  11. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Amikor egy dekort learatsz, a bónusza bekerül a bónuszsorba, azaz elszakad a dekortól/felhőtől, ami adja. A dekor helye a bónusz hatásában nem számít. A bónusz leírása tartalmazza hol és mire hat.
    Egyetlen kivétel a Páncél Panni (és a kupák), amely csak azon a helyen hat, ahová kitesszük. Viszont itt a dekor puszta jelenléte számít, nincs learatható bónusza.
     
    Synodendron likes this.
  12. Synodendron

    Synodendron Aktív író

    Köszönöm Toma , így természetesen értem.
     
    -BombadilToma- likes this.
  13. ktamás

    ktamás Junior szaki

    Köszönöm, ezt nem vettem észre, ilyen még nem volt:)
     
    Othep likes this.
  14. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Elnézést, hogy ilyen sokáig várnod kellett a válaszra.
    9 ország, 14 csapattagját mozgósította Ableotory csapatvezetőnk, de senki se tudja jelenleg a farmod alpesi naplóját megtekinteni.
    Nem tudjuk most ellenőrizni a kérdésed.
    Nincs információnk arról, mikor fogjuk tudni megnézni, de nem hamar - Több hét várakozás is elképzelhető:(
    Köszönjük a megértésedet és a türelmedet.
     
  15. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Nem azt a csomagot vettem át, amelyiket szerettem volna. Nincs rá lehetőség, hogy megcserélitek? :)
    Köszi!!
     
  16. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    Én is így jártam. :(
     
    zsani_apja likes this.
  17. Hornet001

    Hornet001 Junior szaki

    Köszönöm szépen válaszod, meg mindet :) Várok türelmesen
     
    Othep likes this.
  18. Lenczy

    Lenczy Fórum ezredese

    Sziasztok! A területátrendező nyíl csak 2-3 elemet rak át, utána újra jelölni kell. Gép takarítva, frissítve, mégis. Mi lehet a baj?
     
  19. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Sziasztok!
    Sajnos a tévesen megvásárolt csomagok kicserélésére nincs lehetőség!
    Benne van az ismertetőben is!

    upload_2025-1-26_19-6-33.png
    További sikeres játékot kívánunk!
     
    Dolphin and zsani_apja like this.
  20. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    Kérünk szépen pontos ID-t, hogy megvizsgálhassuk a problémádat, enélkül nem tudunk a farmodra betekinteni!
     
    Lenczy likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.