Technikai kérdések alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.4.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Köszönjük a pontosítást. :)
    Ha sikerült bejutni, akkor játssz tovább, s ha újra előjönne az üzenet, akkor gyere vissza - próbálj képet is csinálni a hibaüzenetről.

    Lassú játék:
    Egy süti- és gyorsítótártörlés vagy esetleg CCleaneres tisztítást elvégezhetsz.
    A router pihentetése sem árthat (előbb a gépet, majd a routert kapcsold ki. Pár perc pihentetés után először a routert, majd a gépet kapcsold vissza.)
    A Wifi gyenge lehet, esetleg térj át kábelre, legalább a játék idejére.
    Próbáld ki a klienst, vagy ha böngészőn játszol, zárj be minden felesleges ablakot.

    További javaslatok, amelyeket esetleg nem említettem: Javaslatok a lassú, akadozó játék ellen.
     
  2. Tavirózsa

    Tavirózsa Fórumőrült

    Szia Kedves!

    Számomra bonyolult rendszerem van. Kábel minden, 2 Wifierősítőm is van a lakásban, de az elsődleges a gépnél van. A CCleaner nálam alap, azzal indítok. Előfordul, hogy több alak nyitva van, de akkor épp csak ez a játék futott a gépen, siettem, mert tudtam, hogy hozzák az unokámat (már 20 hónapos) és ezért nem volt időm képernyőkép készítésére, épp ideértek, ezért csak gyorsan idemásoltam a hibaüzenetet.
    Viszont a szövegbuborékok bennragadása fölöttébb idegesítő már. Hiába viszem az egeret máshová, ott marad a szöveg, ezért a területek közötti váltás is nehézkes.
     
    szöszi50 kedveli ezt.
  3. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia. :)

    Nem próbáltad meg még a klienset használni?
    Sokkal kisebb erőforrás-igénye van, mint egy böngészőnek.
    Amennyire én tudom, a tálcára lerakott, épp nem használt programok is lassíthatják a gépet.
    Ha még nem tetted meg, ellenőrizd az is, hogy az animáció ki van-e kapcsolva Nálad, illetve a grafikai minőség a legalacsonyabbra legyen állítva.
    Ezeket fölül a beállításoknál, a fogaskeréknél, a csavarkulcs+filmdoboz ikonnál lehet megtenni: Javaslatok a lassú, akadozó játék ellen.
    Ha ehhez kérsz segítséget, és hozol farmnevet és ID-t, segítünk.
    Ha esetleg legközelebb jelentkezik a hibaüzenet, hozz képet, írd le pontosan, milyen körülmények között jelentkezett, épp mit csináltál akkor.
    Ennyit tudunk most segíteni, sajnos.
    Jó egészséget, sok örömet kívánok a kisunokáddal. :)

    Kiegészítve 19:43-kor:
    Esetleg ilyen beragadó ablakokra gondolsz?

    upload_2025-1-25_19-40-44.png upload_2025-1-25_19-42-26.png

    Ez egy régebbi hibajelenség, melyen már dolgozik a Központ.
    (Természetesen a kép csupán illusztráció.)
     
    szöszi50, Tavirózsa és -ágianyu33- kedveli ezt.
  4. kmoncsy

    kmoncsy Fórum-zöldfülű

    Szia !

    jelenleg a 14 napi ajándékot vettem át ma bocsánat a farmarany az 9 és pontosan 407 csillagom volt reggel mert épp szorgosan gyűjtök egy új területre a maradék 7 az ma lett a feladatokból szóval ma az össz. csillagok száma 454 kellene legyen. a farmarany annyi volt mert tegnap vettem így ezt is pontosan tudom.

    Segítségedet pedig nagyon szépen köszönöm
     

    Csatolt fájlok:

  5. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Még nem vetted át. Ez a következő napi ajándékod lesz.
    Látszik a hozott képen is, hogy 4 óra 19 perc múlva tudod majd átvenni.

    Az ismertetőt >>ITT<< olvashatod.
     
    Tavirózsa és Dolphin kedveli ezt.
  6. Tavirózsa

    Tavirózsa Fórumőrült

    Szia Othep!:)

    Igen, erre a hibajelenségre gondoltam, örülök neki, hogy dolgoznak rajta és remélem megoldást találnak rá mihamarabb mindannyiunk örömére.
    Köszönöm:)
     
    Othep kedveli ezt.
  7. Hornet001

    Hornet001 Junior szaki

    Sziasztok. Olyan gondom lenne,hogy most csináltam a Gyopár völgybe 10-10 gomba illetve papucsosbokrot.Kézzel raktam ki 4db gombát,10 papucsos bokrot felváltva. A másik 6 gomba eltűnt a raktárból :eek: Ilyenkor mi van ??? Hornet001 ID: 54286462
     
  8. ktamás

    ktamás Junior szaki

    Sziasztok! Tenyészteni szeretnék, de nem engedi a rendszer, hogy egyféléből egyszerre több tenyésztést indítsak. Minden tenyésztést külön külön kell elhegyezni és indítani. Több böngészővel is megpróbáltam. Mi lehet az oka?
    Gazda: ktamás ID: 18468436
     
  9. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Nincs aktív tenyésztőrobotod.
    Csak abban az esetben tudsz egyszerre több tenyésztést indítani.
    Indíts egy farmmunkás kupont, esetleg 1 farmaranyért válts ki robotot, 6 órára.
     
    Tavirózsa és -ágianyu33- kedveli ezt.
  10. Synodendron

    Synodendron Aktív író

    Sziasztok :).

    A piñataláma hacienda az összes területen kifejti a hatását ?
    Vagy csak azon a területen, ahova kihelyezésre kerül?

    A választ előre is :D.
     
  11. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Amikor egy dekort learatsz, a bónusza bekerül a bónuszsorba, azaz elszakad a dekortól/felhőtől, ami adja. A dekor helye a bónusz hatásában nem számít. A bónusz leírása tartalmazza hol és mire hat.
    Egyetlen kivétel a Páncél Panni (és a kupák), amely csak azon a helyen hat, ahová kitesszük. Viszont itt a dekor puszta jelenléte számít, nincs learatható bónusza.
     
    Synodendron kedveli ezt.
  12. Synodendron

    Synodendron Aktív író

    Köszönöm Toma , így természetesen értem.
     
    -BombadilToma- kedveli ezt.
  13. ktamás

    ktamás Junior szaki

    Köszönöm, ezt nem vettem észre, ilyen még nem volt:)
     
    Othep kedveli ezt.
  14. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Elnézést, hogy ilyen sokáig várnod kellett a válaszra.
    9 ország, 14 csapattagját mozgósította Ableotory csapatvezetőnk, de senki se tudja jelenleg a farmod alpesi naplóját megtekinteni.
    Nem tudjuk most ellenőrizni a kérdésed.
    Nincs információnk arról, mikor fogjuk tudni megnézni, de nem hamar - Több hét várakozás is elképzelhető:(
    Köszönjük a megértésedet és a türelmedet.
     
  15. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Nem azt a csomagot vettem át, amelyiket szerettem volna. Nincs rá lehetőség, hogy megcserélitek? :)
    Köszi!!
     
  16. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    Én is így jártam. :(
     
    zsani_apja kedveli ezt.
  17. Hornet001

    Hornet001 Junior szaki

    Köszönöm szépen válaszod, meg mindet :) Várok türelmesen
     
    Othep kedveli ezt.
  18. Lenczy

    Lenczy Fórum ezredese

    Sziasztok! A területátrendező nyíl csak 2-3 elemet rak át, utána újra jelölni kell. Gép takarítva, frissítve, mégis. Mi lehet a baj?
     
  19. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Sziasztok!
    Sajnos a tévesen megvásárolt csomagok kicserélésére nincs lehetőség!
    Benne van az ismertetőben is!

    upload_2025-1-26_19-6-33.png
    További sikeres játékot kívánunk!
     
    Dolphin és zsani_apja kedveli ezt.
  20. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    Kérünk szépen pontos ID-t, hogy megvizsgálhassuk a problémádat, enélkül nem tudunk a farmodra betekinteni!
     
    Lenczy kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.