Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.7.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    ezt a dekort még nem szerezted meg, azért nem találod.
    Jelenleg 16 mini-játéknál tartasz, a dekort a következő szinten fogod megszerezni, ehhez még két mini-játékot le kell játszanod.
    upload_2025-5-7_8-33-43.png

    A képet innen hoztam:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/a-nagy-hajsza-15.26269/#post-1447822

    Sok sikert!
     
    Swartsch és Sali~*.* kedveli ezt.
  2. kati63

    kati63 Járnitanuló

    Szia. érdeklődnék hogy melyik állat ad légbuborékot
     
  3. -Sudden-

    -Sudden- S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia.
    A légbuborék egy termény, amelyet a légbuborékgyár állít elő, ez az Axolotl állat terményes ólja.
    A műhelyben nem megépíthető, ólválogatásokban és eventnyereményként volt megszerezhető.
    Próbáld meg beszerezni az elkövetkezendő csere napok valamelyikén.

    Megértésedet köszönöm.
     
    Swartsch és Dolphin kedveli ezt.
  4. kati63

    kati63 Járnitanuló

    KÖSZÖNÖM
     
  5. papirocska

    papirocska Fórumlakó

    Szia !
    Sajnos most vettem csak észre hogy a múzeumok aratását nem számolja , most olvastam sokan jelezték ,én nem figyeltem erre remélem nem későn kérek segítséget. ID: 7825742 Köszönöm a segítséget.
     
  6. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    amint a Közleményben jeleztük, a múzeumos hiba javításra került, egyedi esetekben előfordulhat még sajnos, hogy egy-egy múzeumra nem kapja meg a Játékos a TP-t. Ezeket kell jelezni, ha valaki ilyet tapasztal még, hogy továbbítani tudjuk a KP részére.

    A Játék naplójában amíg vissza tudtam nézni, minden Múzeum aratására megkaptad mind a TP-t, mind a TTP-t. Én nem látok Nálad problémát.
    A mai napi aratásaid:
    - 2025-05-08 09:15:16-kor farmos múzeumot arattál, 50.716.562 TP-t kaptál
    - 2025-05-08 09:17:17-kor farmos múzeumot arattál, 9.646.832 TP-t kaptál
    - 2025-05-08 09:31:51-kor hátborzongató múzeumot arattál, 15.607.254 TP-t kaptál
    A tegnapiak:
    - 2025-05-07 06:10:00-kor Baha múzeumot arattál, 482.272.600 TTP-t kaptál
    - 2025-05-07 06:11:17-kor farmos múzeumot arattál, 15.825.784 TP-t kaptál
    - 2025-05-07 06:11:19-kor farmos múzeumot arattál, 9.849.454 TP-t kaptál

    Azt tudnod kell, hogy a Múzeum aratása után az egyenlegben csak akkor látod a növekményt, ha területet váltasz vagy frissítesz.
    További jó játékot!
     
    papirocska és aida2330 kedveli ezt.
  7. Menitala

    Menitala Fórum nagymestere

    Nem tudok 0 percezni. egyik szomszédom javasolta Krókusz nemesítésével megszerezhető.
    Nem tudom hogyan kell elérni, ebben kérem a segítséget. Köszönöm szépen!! Üdv.
     
  8. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    a Növénynemesítésről itt tudsz olvasni:
    Növénynemesítés - Üvegház

    Van egy topik, ahol tapasztalatok megosztására van lehetőség, érdemes itt is olvasgatni a témában:
    Növénynemesítési tapasztalatok

    A növénynemesítéshez az adott növényből érdemes egy nagyobb alapkészlettel rendelkezni, s ezt követően belefogni. A Piacos topikban tudsz esetleg ehhez segítséget kérni, hogy kicsit jutányosabb áron nagyobb készletet tudj venni.

    A növényekkel való nullpercezésről ebben a topikban olvashatsz, ez az Eventsegédlet topik egyik bejegyzése (amely minden event csevegő #1-es bejegyzéséből elérhető).
    https://board-hu.farmerama.com/threads/event-segédlet-avagy-mit-hogyan.15707/#post-877441

    Sok sikert!
     
    Swartsch kedveli ezt.
  9. Marika312

    Marika312 Fórum császára

    szia kedves Moderátor !
    Hibaként jelentkezik a mostani eventes területen, hogy a kihelyezett kocka nem marad a kijelölt helyen. Odateszi, de pillanat múlva vissza is ugrik oda, ahonnan át szeretném helyezni.
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  10. szepesej

    szepesej Fórum ismerője

    Sziasztok, az a problémám hogy az ötórás eventnövényt választottam , de a beadandóknál a másik növény a 10 órást kéri.
    Nálam van valami probléma vagy központi a hiba ?
    Gazda: szepesej Azonosító: 16046490
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  11. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Amikor a főfarmon lévő eventbejáratból mentem a beadásokhoz, nálam is azt kérte. Utána újra beléptem, ezúttal az event felületéről, és már a koponyát kéri - bárhonnan is lépünk be ide.
     
    Swartsch és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  12. szepesej

    szepesej Fórum ismerője

    Köszönöm most már nálam is átváltott, de a beadott 10 órás növényemet elvette és nem adta vissza, kosarat vettem ezért volt plussz 10 órás növényem.
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  13. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    kérlek, hozz Farm nevet és Farm ID-t, ezek nélkül nem tudok segíteni Neked.
    Ha egy frissítés nem oldja meg a problémát, akkor kérlek jelezz vissza. Földterületeket csak az egyik oldalon tudsz elhelyezni, attól függően, hogy melyik területet váltottad ki.
    Megértésedet köszönöm!
     
    Swartsch, GA-BI-O-Farm és Marika312 kedveli ezt.
  14. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Területen belül sem működik az áthelyezés. Ki- majd újra belépés után sem (kliens). Látszólag át tudom helyezni a földet, de egy kis idő múltán visszaugrik. Nyilván a területek közti áthelyezhetőség hibájának a javítása sikerült túl jól.
     
    GA-BI-O-Farm és Marika312 kedveli ezt.
  15. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    nálam nem ugrik vissza, igen, kliensben próbáltam ki:
    upload_2025-5-8_16-45-44.png upload_2025-5-8_16-46-14.png

    Átléptem másik területre a térképen, visszamentem, s az áthelyezett föld ott maradt.
    Azóta eltelt 5 perc és még mindig ott van az áthelyezett földem.
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  16. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Én üres földekkel próbálkoztam.
    De különösebb jelentősége nincs; az ember egyszer kiteszi a földeket, és utána nem piszkálja, mert minek...

    Kiegészítés:
    Kipróbáltam egy másik kis farmon is. Learattam az egy föld koponyát, majd a földet áthelyeztem a terület bal felső sarkába. Az eventes területről kilépve, majd visszalépve az eredeti helyén találtam.
    Utána megint áthelyeztem, és kitettem alá/mellé három újabb területet egy sorba. Kilépés és visszalépés után a bal felső, vagyis az eredetileg áthelyezett föld nem volt már kint, üres volt a helye.
    Kipróbáltam olyan földterülettel is, amit én tettem ki, ugyanez volt a helyzet.
    (Hozhatnék képeket, de nem bizonyítana semmit... videót meg nem csinálok.)
     
    Utoljára szerkesztett: 8.5.25
    GA-BI-O-Farm és Marika312 kedveli ezt.
  17. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    kicsit elsietted a beadással a dolgot.
    Továbbítottam a problémát a Központ részére, türelmedet kérem a válaszukig.
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  18. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    én elhiszem, de nálam továbbra is ott van, ahova áthelyeztem, pedig azóta már be is zártam a klienst és frissen visszaléptem.
    Üres földekkel nem próbáltam, ez tény, csak növényes földdel.
    upload_2025-5-8_17-10-23.png
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  19. Marika312

    Marika312 Fórum császára

    Köszönöm a fáradozásod !
    Frissítettem, újra próbáltam átrakni a 2x2-es kockát. Áttette, majd visszaugrasztotta. DE nem probléma, majd törlöm ha kell,s újra rakom, ha lesz annyi növényem amit már több kockába tudok ültetni. Nem kliensben játszom. A földeket oda helyeztem, amelyik területet kiváltottam.
    Viszont = nem vagyok 100 %-ig biztos abban, hogy a múzeumok Tp-jét jóváírja-e számomra a rendszer. Ezért kérlek, hogy ellenőrizd le, ha lesz időd.
    Farmnevem: Marika312 ID: 49267527
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  20. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Sajnálhatod, hogy Nálad nem jelentkezik. Pedig vicces látvány, amikor az áthelyezett föld visszaugrik az eredeti helyére, miközben pakolgatod ki a többi földterületet... :D
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.