Technikai kérdések alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.4.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    nem tudom milyen ikont keresel.
    Amint azt a bejegyzésed felett 3 hozzászólással képpel is jeleztem, a gödörre kell kattintani, ott lehet az ajándékot átvenni:
    upload_2025-7-26_8-12-27.png

    Kérlek, próbáld meg újra, ha kell kicsit csökkent a képernyőméreten a CTRL és - billentyűk segítségével, vagy CTRL gomb és egérgörgő használatával.
    Ha nem sikerülne, jelezz vissza, s akkor átvesszük Neked.
    Sok sikert!
     
    Ditti58 kedveli ezt.
  2. bokaerzsi

    bokaerzsi Aktív író

    Sajnos én sem tudom átvenni a 26 napi ajándékot.
     
    zigus46 kedveli ezt.
  3. zoldert

    zoldert Fórum parancsnoka

    A körre kattintva át tudtam venni. Eddig nem így működött.
     
  4. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    örülök, hogy sikerült átvenned.
    További jó játékot!
     
    zoldert kedveli ezt.
  5. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    Neked is csak azt tudom javasolni, amit Játékostársaidnak írtam a bejegyzésed felett. #472
    Ha az nem segítene, akkor kérlek, hozz Farm nevet és Farm ID-t, ezek nélkül nem tudok segíteni Neked.
    Sok sikert!
     
  6. bokaerzsi

    bokaerzsi Aktív író

    Köszönöm a válaszod, sikerült átvenni.A földön lévő körre kattintva sikerült.
     
    Dolphin kedveli ezt.
  7. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    ellenőrzésem alapján a Bolondos szemüveg dekorod kint áll az Erdei tisztás területen, a bal alsó sarokrészen nézz körül, ott fogod megtalálni.
    Ilyen dekor nincs a játékban, hogy Megtisztázva, kérlek ennek nevét pontosítsd, hogy a keresésben segíteni tudjak.
    Köszönöm.
     
    Zsuzsikan kedveli ezt.
  8. Zsuzsikan

    Zsuzsikan Fórumgróf

    Köszi a gyors reagálásod, elnézést kérek az elírásért : megtintázva lesz a helyes dekornév...
     
  9. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    köszönöm a pontosítást. Ez a dekor bent van a Dobozodban, lehet Te is a rossz névvel kerested, amikor nem találtad.
    További jó játékot!
     
    Zsuzsikan kedveli ezt.
  10. keresztanyu51

    keresztanyu51 Törekvő

    Köszönöm szépen! csak az a gondom nem tudom hol kell őket üreíteni!
     
  11. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Mit szeretnél a Mókusokkal? ''üreíteni''?
    Pont a mondanivalód lényegét képező igét írtad el... :)
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  12. BZsuzsanna

    BZsuzsanna Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Nem tudom átvenni a mai napi ajándékot a Nyári kalendáriumból. Forog körbe , de nem adja fel
    BZsuzsanna ID:4760219

    Köszönöm a segítséget
     
    zigus46 kedveli ezt.
  13. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Dolphin, BZsuzsanna és -ágianyu33- kedveli ezt.
  14. Dragneel1992

    Dragneel1992 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Normál asztali módban hogyan tudok hozzáférni a mai kalendáriumhoz?
    Eddig vagy a városban kattintottam a főtéren a ládára és úgy dobott be, ahol most másik event miatt már nincs ott a láda, vagy az elérhető eventeknél kattintottam a hírfolyamban rá és úgy dobott be de most ott sem találom...
     
    zigus46 kedveli ezt.
  15. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Az eventórában megtalálod.
    Lehet, hogy lapoznod kell hozzá, mert ma sok event fut egyszerre.

    upload_2025-7-26_12-6-37.png
     
    Szaki90725, kigyo51, zigus és még 1 ember kedveli ezt.
  16. zigus46

    zigus46 Haladó

    Nem lehet a napi Event Kalándáriumhoz belépni és leszedni hova tünt .. ,,,ja vagy már ez is megszünik mint a többi ****jó lenne ha már a játéknak is vége lenne mert semmi értelme ,csak a beletett munkámat sajnálom és a 15 évemet...már fórum sem ér semmit ..sajnos....ui.. üzenem a sorstársaimnak az event órában nagy nehezen ki-be lépések után sikerült ....
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 26.7.25
  17. Bkrisz79

    Bkrisz79 Fórum-zöldfülű

    Szia! A mai napon hiába próbálom a nyári kalendárium napi ajándékot kinyitni!!:p
     
    zigus kedveli ezt.
  18. BZsuzsanna

    BZsuzsanna Utánpótlás-írogató

    Dolphin és Othep kedveli ezt.
  19. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Dolphin és -ágianyu33- kedveli ezt.
  20. Zsuzsikan

    Zsuzsikan Fórumgróf

    Köszönöm szépen :)
     
    Dolphin és Othep kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.