Technikai kérdések alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.4.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    Kérnénk szépen pontos Farmnevet és ID számot, ezek nélkül nem tudunk benézni a farmodra!
    Köszönjük!
     
  2. farmercsajszi00

    farmercsajszi00 Haladó

    Gazda: farmercsajszi00 ID: 7724125
     
  3. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    Köszönjük az ID-t, elvittem megvizsgálásra a kérdésedet, türelmedet kérem, jelenleg nincs fent ellenőrzésre jogosult kolléga!
     
  4. farmercsajszi00

    farmercsajszi00 Haladó

    Köszönöm,már órák óta keresem
     
  5. nemethnagyi

    nemethnagyi Haladó

    ID:23650516
    Szervusztok!
    Egy kis segítséget szeretnék kérni.A svindlertábor event teljesítettem de az ott szerezhető strandlabdazsetonból nekem
    egy hiányzik.Hová költhettem el? esetleg mit ronthattam el?
    Segítségeteket előre is köszönöm !
     
  6. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Ezen a hétvégén 2 zsetont lehetett szerezni. A másik kettőt majd a 3. hétvégén kaphatjuk meg.
     
    Zsuzsikan, semmirevaló, -Sudden- és 2 más kedveli ezt.
  7. -napszámos-

    -napszámos- Utánpótlás-írogató

    ID 9070219 Szeretnék érdeklődni, hogy nekem nem sikerül vagy még nem indult el a krokodil tenyésztés?
     
  8. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Még nem indult el. Még csak előkészülni lehet: ólakat venni és krokodilt termelni. Az előzetes eventnaptár szerint 14-én kerül játékba a krokodil tenyésztése.
     
    Zsuzsikan, kigyo51, -Sudden- és 3 más kedveli ezt.
  9. -Sudden-

    -Sudden- S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia.
    Az Erdei tisztáson találod meg, a bal felső sarokban, képen jelöltem pontosan hol.
    upload_2025-8-5_9-38-1.png
    További jó játékot.
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  10. farmercsajszi00

    farmercsajszi00 Haladó

    Köszönöm szépen
     
  11. Serenity81

    Serenity81 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok van egy olyan problémám hogy most vettem farmeraranyar 150 et de nem mutatja . Nem frissul a farmeraarany szint nálam.
    Ki be léptem ,de mégsem sem.
    Gazda: Serenity81 ID: 57895316
     
  12. -Sudden-

    -Sudden- S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia.
    2025-08-05 10:07:31-kor vásároltál 150 farmaranyat amit meg is kaptál.
    Jelenleg 153 farmaranyad van.

    Ha egy ki belépés után sem jelenik meg a számodra, akkor töröld a sütiket és gyorsítótárat.

    További jó játékot.
     
  13. Serenity81

    Serenity81 Utánpótlás-írogató

    köszönöm szèpen. Sikerült
     
    -Sudden- kedveli ezt.
  14. -méhecske54-

    -méhecske54- Utánpótlás-írogató

    Szép napot.Segítségre lenne szükségem.Lejárt a bankkártyám,újat kaptam.Már egy párszor csináltam.Most azonban nem jövök rá,hol kell az előzőt törölni,az újat beírni.Előre is kösz a segítséget.4 év már régen volt.
     
  15. Zsófi0101

    Zsófi0101 Fórum mestere

    Szép estét mindenkinek:)
    Érdekes dolgot vettem észre. Álszúrszop fából 80 db, XL-eséből pedig 19 db. beragadt a raktárba. Ezzel szemben nem találok eventest, aminek itt kellene lennie, és az eventes kroki ólból sincs egy darab sem.
    Megnéznétek, hogy mi lehet a gond ?
    Köszönöm szépen:)
    Zsófi
    Zsófi0101 ID: 3246475
     
  16. -Sudden-

    -Sudden- S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia.
    Az ál-szúrszop fák még nem kerültek visszaváltásra, kérlek, légy türelemmel amíg ez nem történik meg.
    A Szúrszop fáid pedig a bahás fa raktáradban vannak.
    upload_2025-8-5_17-3-55.png
    A krokitanyák (2 db) és az 1-1 darab fejlesztése is a teliholdas állat raktáradban van, amit nem érsz el, mert nincs telihold, de megvan minden.
     
    Zsófi0101 kedveli ezt.
  17. Zsófi0101

    Zsófi0101 Fórum mestere

    Szia:)
    Köszönöm szépen, te egy igazi varázsló vagy :) Megtaláltam a fákat. Nem Szúrszop faként kerestem őket, hanem Álszúrszop faként...
    Üdv: Zsófi
     
    -Sudden- kedveli ezt.
  18. castellina

    castellina Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Eltűnt a komodói sárkányom. A farmrendezőm sem tudja visszaállítani és a raktárban sincs. Megtudnátok nekem nézni? Előre is köszönöm.
     
  19. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Szükség van a farmnevedre és az ID számodra, anélkül nem tudunk benézni hozzád.
    Várjuk az adatok pótlását.
     
    Swartsch kedveli ezt.
  20. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Lépj be a Bankba, majd alul, középen az Üzletbe. Itt, jobbra, fent az Állapot és felmondás gombra kattintva tudod törölni a régi kártyád adatait.
    upload_2025-8-6_7-56-37.png
    Azok az előfizetések, amik aktívak a lejáratig aktívak is maradnak.
    A régi kártyaszám törlése után lépj ki a játékból, hogy a rendszer érzékelje a változást. Csak ismételt belépés után vásárolj. Ekkor ki kell majd választanod, hogy bankkártyával szeretnél fizetni. A fizetéshez meg kell adni az új kártyád adatait, mivel már törölted a korábbit.
    Itt találsz információt a bankkártyás vásárláshoz kapcsolodóan:
    https://board-hu.farmerama.com/thre...és-bankkártyával-mastercard-visa-maestro.775/

    Sok sikert!
     
    Swartsch kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.