Technikai kérdések alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.4.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Imrus65

    Imrus65 Fórum ismerője

    Mini-Event Szomszéd-ajándékozás - 2025. szeptember nem működik!
     
    Marcsifarmja kedveli ezt.
  2. Farmeranyu39

    Farmeranyu39 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! EGyetlen egy szomszédom van, akinek minden nap ajándékot küldök, de pont ő nincs a listán. Ilyenkor mi a teendő?? Minden nap ajándékot küldünk egymásnak. Évek óta. Egyébként nem tudom kik vannak ezen a listán, még soha nem küldtem nekik semmit! Köszönöm.
     
    Marcsifarmja kedveli ezt.
  3. Marcsifarmja

    Marcsifarmja Aktív író

    Sziasztok. Előttem lévő két hozzászólásra még mindig senki nem válaszolt. Van itt valaki, aki számít? Nekem is ez a problémám, akinek szeretnék küldeni nincs a listában, pedig évek óta szomszédok vagyunk, és ajándékozunk egymásnak. Kösz.
     
  4. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Ha lesz is itt valaki, akkor tud csak benézni Hozzátok, ha írtok farmnevet, ID-t, és a hiányzó szomszéd/barát nevét.
     
    kigyo51, Luminary és -ágianyu33- kedveli ezt.
  5. -pekudli-

    -pekudli- Törekvő

    Olyanok vannak a listámon az ajándékküldésben, akikről tudván tudom, hogy nagyon régen nem játszanak itt.Ezeknek minek küldjek ajándékot?
    Jó lenne azért, ha egy kicsit odafigyelnének már az egész játékra, mert egyre több és több hiba fordul elő.Na nem csak itt az ajándékküldőben, hanem amúgy is már.Ja és minden esetben a "gazda" a hibás ám.
    Nagyon régen játszom, de ez már kezdi az én türelmemet felélni.
    Intézkedni kellene.
     
  6. tundi858

    tundi858 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!

    Kiváltottam pár hete az olívás-fokhagymás mártás receptjét, de nem találom a lekvárfőző műhelyben.
    Segítséget szeretnék kérni, hogy miért nem látom.
    Köszönöm ha segítesz.

    farmnév: tundi858
    ID : 21515573
     
  7. Sziasztok!

    Hogy kell barátot törölni a postánál a barát listából? A ,,Barát törlése" gomb szürke marad, ha bejelölök egy barátot törlésre.
    Köszönöm a választ!
    ID:11041043
     
  8. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Ne haragudj, de ez nem segítségkérés.
    Névvel, ID számmal írd le, hogy mi a problémád és kölcsönösen tiszteljük meg egymást a normális kommunikációval.
    Köszönöm.
     
    Dolphin, fcsilla, Swartsch és még 1 ember kedveli ezt.
  9. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Sziasztok!

    A probléma továbbításra került a Központba.
    A válaszig türelmeteket kérjük.
    Köszönöm.
     
    Swartsch kedveli ezt.
  10. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    A barátlista a felhasználó összes barátját (beleértve az inaktív fiókokat is) megjeleníti.
    Ez nem hiba.

    Senki nem mondta, hogy ez a játékosok hibája lenne. A Moderátor csapat minden esetben azon dolgozik a háttérben, hogy a felmerülő hibák mielőbb javításra kerüljenek.
    Ami továbbításra kerül a Központba, azt is jelezni szoktuk felétek. Hogy mikor kerül sorra a javítás, az már a központ hatáskörébe tartozik, de amint van új információnk mielőbb tájékoztatunk benneteket.

    További jó játékot!
     
    Ableotory és Swartsch kedveli ezt.
  11. zigus46

    zigus46 Haladó

    A gazdaköri feladatoknál a legfelsö sorban van egy felkiáltójel ..de hiába nézem mire van, semmi nem indokolja az ott létét napok óta ...máskor is volt ott de mindig volt rá indok is és ha megkerestem kitörlödött, de most nem ...
     
  12. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Szia!

    A most futó eventben nézd át a feladatokat. Ha rákattintasz majd, eltűnik a gazdakörben a felkiáltójel.

    https://board-hu.farmerama.com/thre...ános-témák-részleg.19446/page-14#post-1466330
     
  13. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Sziasztok!

    Jelenleg a központ dolgozik rajta a visszajelzések alapján, így most nem nézek rá. ( Már korábban is jeleztük, de mindezidáig nem sikerült javítani.)
    A válaszig türelmeteket kérjük.
    Köszönöm.
     
    Swartsch és Kissné_Bartus_Eszter kedveli ezt.
  14. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Az Olivás-fokhagymás mártás receptje még elérhető a Gazdaboltban nálad, nem azt váltottad ki.
    upload_2025-9-24_15-29-47.png

    2025-09-15 19:10:11 órakor az Ananászos süti receptjét váltottad ki 50 farmaranyért.
    A Pékműhely 3. szintjén találod.

    További jó játékot!
     
    Dolphin, Swartsch és -ágianyu33- kedveli ezt.
  15. tundi858

    tundi858 Fórum-zöldfülű

    Köszönöm a válaszod!
     
    Luminary kedveli ezt.
  16. Marcsifarmja

    Marcsifarmja Aktív író

    Egyáltalán nem kell benézni a farmomra, mivel ez központi hiba. Ha nálam van a hiba, akkor majd írok farmnevet és ID-t. Itt vagyok kezdetektől, nem vagyok kezdő. Köszönöm, hogy "segíteni"' akartál.
     
  17. Helga

    Helga Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Nem találom az ajándékba kapott 750%-os bónuszokat. Hol keressem?
    Farmnév: bhelga, ID:
    17619787
     
  18. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    A reakciód ellenére szívesen máskor is.
    Szia!
    A bónusz azonnal indul. A bónuszsorban keresd, a rekeszek felett. Ha több darabot is kapsz, akkor a hatóidő növekszik, nem a TP-bónusz mértéke.
     
    Luminary kedveli ezt.
  19. kigyo51

    kigyo51 Fórum nagymestere

    A bónusz sorban van, nem foglal rekeszt. Az átvétel pillanapában azonnal indul.
     
    Luminary és Helga kedveli ezt.
  20. zigus

    zigus Fórumlakó

    zigus46 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.