Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.7.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. emeske67

    emeske67 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Alig lehet belépni, a területváltás nehézkes!
    CCleaner megvolt, böngésző Edge, Chrome router újraindítás után se javult
     
    jólóbarát kedveli ezt.
  2. ádám1014

    ádám1014 Fórum ismerője

    Úgy látom ezzel nem vagyok egyedül! A kliens nem működik, a chrome-val sem tudok belépni, az edge-vel működik, jó lassan. Ez a belassulás kb. 17 óra után jelentkezett.
     
  3. fahejascukorka

    fahejascukorka Járnitanuló

    Nem lehet területet váltani. :(
     
    jólóbarát és farmerSS kedveli ezt.
  4. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    Nagy nehezen bejutottam Mozillán (kliensen nem lehet), de területet nálam sem vált.
    Nem reagál a térképre kattintásra.
     
    jólóbarát és katimami51 kedveli ezt.
  5. Tormi611

    Tormi611 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok, nagyon nehéz bejutni a farmra, területváltás nagyon nehézkes
     
    jólóbarát és katimami51 kedveli ezt.
  6. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Sziasztok!

    Jelenleg nem tudunk központi problémáról.
    Ettől függetlenül jeleztük a belépési nehézségeket a központ felé.
    A késői időpont miatt nem biztos, hogy már kapunk érdemi választ. Aki nem tudja átvenni a kalendárium mai ajándékát ID számot hozzon, hogy tudjak segíteni. Max. 1-et!
    Köszönöm.
     
  7. vukicsgabi

    vukicsgabi Aktív író

    Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, hogy a teliholdason mi az a szellemsíp eventnövény vetőmag????
     
  8. transzfarmer

    transzfarmer Fórum-zöldfülű

    Nehezen tölt be, területváltás nem lehetséges. Csak a Rackót engedi átvenni a napi ajándékok közül, a többi ikon szürke. Ccleaner megvolt, Chrome, Edge, Firefoxon egyaránt próbáltam.
    tanszfarmer ID:54566874
    Néhány perc múlva elérhetővé vált....
     
    Utoljára szerkesztett: 30.10.25
    jólóbarát, zsuzsa-mama és Luminary kedveli ezt.
  9. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    kigyo51, GA-BI-O-Farm és Luminary kedveli ezt.
  10. mami531953

    mami531953 Törzsjátékos

    A kerdesem az lenne,h a szellemsipot hol hasznaljuk fel?
     
  11. eszterstar19

    eszterstar19 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Sót hogyan tudok szerezni?
     
  12. Sylja

    Sylja Fórum ezredese

    Dolphin és -ágianyu33- kedveli ezt.
  13. bazsarózsa17

    bazsarózsa17 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Szeretném a gazdaköribe megcsinálni a Kockás mocsár történeteit,de nem tudom hogy tudnék krokit előállítani.Köszönöm a segítséget ha többet meg tudnék róla. Keresgéltem már róla de lehet nem jó helyen . -.-
     
  14. Sylja

    Sylja Fórum ezredese

    Szia!
    Ezt az idézetet az Enciklopédiából hozom:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/mesterségek-völgye-az-iparosodás-kezdeti-lépései.1945/#post-5197
    "A receptek 5 olyan alapanyagot fognak kérni tőlünk, amelyek az eddigiekben nem álltak a rendelkezésünkre. (só, zselécukor, virágdrót, gyógyelixír, mandragóra)

    Beszerzési forrásaik:
    • Felreppenő ajándék formájában érkeznek aratáskor.
    • A tehetősebbek Farmaranyért is megvásárolhatják."
    Akciós áron is lehet vásárolni a rendszeresen megjelenő Takarékoskodási akció - különleges összetevők akcióban!
    Részletek: https://board-hu.farmerama.com/threads/mini-események-akciók-ismertetője.10889/#post-36047

    Van a játékban 1 fa is, amelyiknek a termése só, ehhez leginkább cserenapon (Ajándékozás és kereskedelem - csere event) tudsz hozzájutni:
    69. [​IMG]Sófa20:00 óra
    50 TP
    -12:00 óra
    100 TP
    mesterség hozzávalójaTitokzatos csemete
    A Farmáruda kínálatában: 2023.04.05 - 09.30.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/fák-a-játékban.17269/

    Jó játékot!
     
    Utoljára szerkesztett: 30.10.25
    kigyo51, -ágianyu33-, Dolphin és 2 más kedveli ezt.
  15. Sylja

    Sylja Fórum ezredese

    Szia!
    A krokit a Krokitanya segítségével tudod előállítani.
    Itt találod a részletes választ a kérdésedre:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/kérdések-amikhez-nem-találtál-topicot-kezdők-és-haladók-részleg.19474/page-20#post-1467870
     
    kigyo51, Dolphin, bazsarózsa17 és 2 más kedveli ezt.
  16. vályog60

    vályog60 Járnitanuló

    tegnap délután óta most sikerült először belépnem Jelezni sem tudtam ahhoz be kellett volna jelentkeznem Nehézkes még most is a játék
     
    jólóbarát kedveli ezt.
  17. Janó-apó

    Janó-apó Fórum-zöldfülű

    A farm egy katasztrófa. Szinte semmit nem tudok csinálni ! >:(
     
    jólóbarát kedveli ezt.
  18. Kuszikusz

    Kuszikusz Fórum-zöldfülű

    Szinte teljesen megállt minden !
     
    jólóbarát kedveli ezt.
  19. barbapapa13

    barbapapa13 Utánpótlás-írogató

    Reggel fél nyolc óta bróbálok aratni a farmokon. Összesen nyolc van ,idáig csak kettőre tudtam belépni ,de egy katasztrófa !! Mikor érek vajon a végére ??? Van ahol a Teliholdas terület meg sem nyílik !! Miért nem csinálnak valamit ?? Miért kell megint egyszerre elindítani ennyi minent ??? És még event is lesz ,aminek a gondolatától is borsózik a hátam !! Gratulálok Kedve BP.:wuerg::mad:
     
    jólóbarát kedveli ezt.
  20. Vályog

    Vályog Járnitanuló

    még tegnap irtátok hogy nem érkezett panasz a játékra Kérdezném ha nem is tudok belépni akkor is lehet jelezni valahogy
     
    jólóbarát kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.