Visszajelzés Matrica sorozatok csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Ableotory, témanyitás ideje: 12.2.26.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Mennyire tetszett az 6. matrica sorozat? Kérjük, értékeld!

Szavazás lezárása: 12.5.34, 14:33.
  1. 1

  2. 2

  3. 3

  4. 4

  5. 5

  6. 6

  7. 7

  8. 8

  9. 9

  10. 10

Az eredmények csak a szavazat leadása után láthatóak.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -Marcsika7400-

    -Marcsika7400- Aktív író

    Sziasztok, hol találom, hogy milyen egyéb ajándékokat kapunk a beragasztásnál? Azt már tudom, hogy a matricákat visszakapjuk a következő alkalommal, de a ragsztót is?
     
  2. Sylja

    Sylja Fórum ezredese

    Szia!
    Visszakapjuk a fel nem használt* ragasztókat is.
    Az aktuális matricasorozat ismertetőjének linkje: Matrica sorozat (5.)
    Matrica sorozatok általános ismertetője >>ITT<< érhető el.

    *kiegészítés 11.02.22:20-kor
     
    Utoljára szerkesztett: 2.11.25
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  3. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Csak hogy egyértelmű legyen, mert nem biztos, hogy ugyanarra gondoltok. A fel nem használt ragasztó megmarad a következő matricás eventre, nem váltják vissza. De a beragasztáshoz használt ragasztó fogyóeszköz, azt nem kapjuk vissza. Ugyanígy a narancs- és piroszsetonokat is felhasználjuk a matricák fejlesztéséhez; ezeket az event végén nem kapjuk vissza (de a fejlesztett matricáink megmaradnak). A fel nem használt zsetonokat a ragasztóhoz hasonlóan nem váltják vissza, azok megmaradnak.
     
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    no megnyugodtam... én is így tudtam... köszönöm
     
  5. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    a felugró ablakban értesülünk a ragasztásért kapott jutalmakról.
    Példa:
    upload_2025-11-3_20-3-56.png

    Nem oszthatjuk meg az ajándékokat az Ismertetőben a Központ kérése alapján, ha Játékosok hozzák az infót, akkor tudtok információt beszerezni. Ezeket sárga matricák ragasztásakor kaptam az imént.

    A 100%-os album elérésekor kapunk egy matricát, ez biztos.

    Én most értem el a Piros albumban a 100%-ot a felfejlesztett matricák beragasztásával, itt jött a Baba Jaga kunyhója, amit már mások is hoztak. A sor végén van az Albumért járó matrica:
    upload_2025-11-3_20-9-52.png

    A felhasznált matrica ragasztót nem kapjuk vissza, de ami megmaradt az előző sorozatbvól, azt most fel tudjuk használni.

    Sok sikert az albumok töltéséhez!
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  6. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Kedves Játékosok!

    A Központ tájékoztatása alapján a Matricaboltban a Matricaragasztó ára megváltozott az esemény indulására:
    Jutalmak I fülön az ára 8-ról 4-re csökkent, a Jutalmak fülön 4-ről 2-re változott.

    A képeket 2025.11.04-én 7:55-kor cseréltem az <<Ismertetőben>>.

    További jó játékot,
    a Farmerama csapata
     
    Swartsch és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  7. aliz1014

    aliz1014 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Segitsetek legyszives! A regi matricaskonyvbe van sok matricam de az uj matricaragasztonal nincs matricam. Kiszedjem a regi beragasztottakat, hogy legyen matricam? Igaz sok oyan van ami be sincs ragasztva a regi konyvbe, de az uj matricaragasztonal akkor sincs matricam. Ragasztom van, de az hiaba van, ha nincs matricam. Eddig is igy jartam. Teljes a homaly nekem, hogy honnan lesz matricam ugy, hogy kozbe van, de kiirja hogy nincs!
    Elore is koszonom a segitseget!
     
  8. Sylja

    Sylja Fórum ezredese

    Szia!
    Ha segítséget kérsz, akkor ne az eventcsevegőbe, hanem inkább egy segítségkérő topikba írj, (pl. ide: Kérdések, amikhez nem találtál topicot (Általános témák részleg), mert itt ritkábban járnak a Moderátorok. Feltétlenül add meg a farmnevedet és az ID számodat is, hogy be tudjanak nézni a farmodra.
     
    Dolphin, Othep, Sali~*.* és még 1 ember kedveli ezt.
  9. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Ezt a részt olvasd el, talán segít. :)

    https://board-hu.farmerama.com/thre...ővítése-matrica-sorozatok.25321/#post-1399473
     
    Dolphin, Kuzdern és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  10. mingo826

    mingo826 Fórum ismerője

    Miért nem tudom a piros albumot kinyitni? A narancsnál elértem a nyilat, már meg is haladtam.
     
  11. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    a Csevegő nem alkalmas hely segítségkérésre.
    Töröld a beragadt Sütiket, s ha ez sem oldja meg a problémádat, akkor gyere egy Segítségkérő topik -ba Farm név és Farm ID megadásával.
    Megértésedet köszönöm!
     
    mingo826, Othep és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  12. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Kedves Játékosok!

    A Hírekben tévesen jelenik meg az információ, a Matrica sorozat 5. nem ért még véget. A Központ felé jeleztük a téves hírt:
    upload_2026-1-25_15-50-41.png


    A matrica sorozat az Ismertetőben megjelentek alapján 2026.01.30-ig tart, belépve az Albumba láthatjátok Ti is:
    upload_2026-1-25_15-52-13.png

    További eredményes Matrica fejlesztést, Szerencseérmés pörgetést,
    a Farmerama csapata



     
    .dina1., apumbiapa, vihence és 7 más kedveli ezt.
  13. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája


    Kedves Játéosok!
    A Matrica sorozat 5. része befejeződött, így a Csevegő is bezárta kapuit.

    [​IMG]

    A Matrica sorozatok megmaradt kellékei NEM kerülnek átváltásra a sorozat végeztével, hanem megmaradnak a pajtánkban és a következő sorozatokban fel tudjuk használni.

    Várunk vissza Benneteket a következő sorozatban, addig is gyűjtsétek a Matricaragasztót,
    Szerencseérméket, s a többi kelléket,
    a Farmerama csapata

     
    .dina1., Kuzdern, vihence és még 1 ember kedveli ezt.
  14. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája


    Kedves Játékosok!

    Érkezik a következő Matrica sorozat, a Csevegő ismét kinyitja kapuit.

    [​IMG]


    Az új sorozat ismertetőjét itt találjátok:

    Matrica sorozat (6.)

    Ebben a matrica sorozatban összesen 810 korábban megszerezhető matrica vesz részt.
    A sárga album feltöltéséhez 300 sárga matrica, a narancs album feltöltéséhez 225 narancs matrica,
    a piros album feltöltéséhez 125 narancs matrica szükséges.


    Aki esetleg az eddigi sorozatokban nem vett még részt, itt tudja tanulmányozni a tudnivalókat:
    >>Matrica sorozatok ismertető<<


    Korábbi sorozatok csevegéseit az Archívumban találjátok meg.

    Eredményes matrica ragasztást és TP bónusz gyűjtést Mindenkinek,
    a Farmerama csapata
     
    Kuzdern és Swartsch kedveli ezt.
  15. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Sziasztok! :)
    Mit ne mondjak, jól megdobták a narancs gyűjtőalbum min. szintjét a piros átlépéshez....
     
    SnéDóri, PaySkin, Kuzdern és még 1 ember kedveli ezt.
  16. PaySkin

    PaySkin Fórum hercege

    Szia!

    Annyira, hogy kb. 5 matricám hiányzik az átlépéshez.
    Gondolom a sárgából már nem lehet kivenni, mert narancszseton is kellett még, így pluszba betettem oda 90 db-ot.
     
    SnéDóri, farmerSS és Swartsch kedveli ezt.
  17. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    Szia

    Nem értettem, hogy miről írsz, aztán csak pislogtam, hogy mi van a narancsnál !:oops:

    Azt hittem sose érek a csíkhoz, pedig a növényest nem akartam eddig elvinni:cry:
     
  18. Swartsch

    Swartsch Fórumgróf

    Szia! :)
    Sajnálom! :( Nagyon bosszantó!! Ha beragasztottad a sárgába, akkor sajnos már nem tudod kivenni. :(
    Én szinte egyesével ragasztgattam a határ közelében, nehogy akár 1-el is több legyen bent, mint ami feltétlen szükséges!
    Nekem volt annyi matricám, még maradt is, de rengeteget kellett átváltanom nekem is narancsra. Nem is lett elég a narancs zsetonom, vennem kellett! :cry:
    Nem tetszik, amit most ezzel csináltak! "kicsit" túlzásnak tartom, h 199 matricát kellett beragasztani a narancs albumba, h megnyilljon a piros album.
    [​IMG]

    Szia! :)
    Hát nekem sem volt eszem ágában sem, h eddig felvigyem a növényest...
    Nem vagyok boldog! :oops:
     
    SnéDóri, GA-BI-O-Farm és farmerSS kedveli ezt.
  19. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    Szia

    Ha vannak zsetonjaid, tedd be 3 db-jával a masinába, kaphatsz jó eséllyel káprázatos matricákat.
     
    SnéDóri, Swartsch, PaySkin és még 1 ember kedveli ezt.
  20. PaySkin

    PaySkin Fórum hercege

    Szia!

    Megtettem, 10-et tudtam forgatni és a 70-30-as arány ellenére adott 4 db matricát és 6 ragasztót - mint a gyopár átalakítója...

    Akkor még 8 db fog kelleni :) vicc benne, hogy a narancszseton megvan hozzá.
     
    SnéDóri, farmerSS és Swartsch kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.