Panaszkönyv | Archívum

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: _tHUNder_, témanyitás ideje: 6.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. terrdora

    terrdora Fórummogul

    Én tudok de titok hogyan, mert a németek elrontják azt is!
     
  2. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Eljött az utolsó terápia ideje. Mondjuk nálunk folyamatosan paár terápia van. :D
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  3. edite72

    edite72 Utánpótlás-írogató

    Már megint és újra és újra alig lehet valamit csinálni... Car az egész ahogy van!
     
  4. kelemeny

    kelemeny Fórumgróf

    Volna egy költői kérdésem!
    Ha lefotózom a talicskázó birkákat vagy a betöltő virágot, a központban honnan fogják tudni, hogy mennyi ideig tartott ?
     
    Anna051955 kedveli ezt.
  5. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    Sali~*.* és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  6. terrdora

    terrdora Fórummogul

  7. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    Szia

    Mivel nem minden játékosnál vannak gondok a játékkal, ezért kérik, hogy akinél probléma van, azt fotózza le, és a moderátorok így továbbítani tudják a KP felé.
     
    Swartsch, Othep, Sali~*.* és még 1 ember kedveli ezt.
  8. rozo52

    rozo52 Törzsjátékos

    Szevasztok!
    Az jó, hogy be lehet lépni a játékba, de hogy játszani nem lehet, az elszomorító !!!!
    Az F5-ről már lekopott a felirat annyit frissítettem és még így sem lehet területet váltani, valamit is csinálni!
    Ha így marad a jövő héten is, a tárgykeresős és a TOP, akkor ha be tudok lépni, mindent bedobok és vége, mert ez már nem játék, kikapcsolódás !!!
    Végtelen csalódott vagyok, hogy ennyi jelzés után sem történik érdemi változás !!!!!
     
    -Csimpy- kedveli ezt.
  9. Kicsipicim8

    Kicsipicim8 Fórum-zöldfülű

    Szia!
    Ha legalább elolvasnád azt amit beidéztél akkor akkor nem tennél föl ilyen fölösleges kérdéseket.
     
    GA-BI-O-Farm és Othep kedveli ezt.
  10. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Ma kaptam KáPét, megy is a játék rendesen. :D
     
    GA-BI-O-Farm, Sali~*.* és farmerSS kedveli ezt.
  11. VéresDénes

    VéresDénes Junior szaki

    Mi az a KP?
     
  12. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!

    Gondolom a központra gondolt, farmer ess.
     
    GA-BI-O-Farm és Sali~*.* kedveli ezt.
  13. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült


    Szia

    A KP = BP
    Mielőtt megkérdeznéd, hogy mi az a BP (nem a fővárosunk), Bigpoint
     
    Sali~*.*, Pincsyyy, -ágianyu33- és 2 más kedveli ezt.
  14. Enikő65

    Enikő65 Fórum ismerője

    Ez már borzasztó ami a fammal történik !! Böngészőkból egyáltalán nem lehet belépni 56 % talicskáznak a barik ! >:(Kliensen csak frissítések után lehet területet váltani !! :wuerg: :wuerg: Tenyészterep lefagy ahogy belépek :wuerg:Senkit nem érdekel ,hogy hetek óta kinlódás a játék !! Nálam még mindig rendben van minden !! És nem kérek ellenőrzést ,köszönöm nálad úgy is rendeben lenne minden !! Csakhogy én szeretnék játszani !!:D
     
    Matold, rudcsi24, Pincsyyy és 2 más kedveli ezt.
  15. stefano0606

    stefano0606 Fórumlakó

    másnál is van még hiba ? vagy csak nálam sz... 25 perc kell mire belépek ez igen ... 2. napja nem tudom elkedeni az eventet .. katasztrófa amit már művelnek ezek a .>:(>:(>:(
     
    Matold, rudcsi24, szöszi50 és 2 más kedveli ezt.
  16. szyszy

    szyszy Utánpótlás-írogató

    Szia!Nálam a szívecskés ház fagy le .Kilépés,vissza,talán el tudok indítani kettő tenyésztést,és újra lefagy.
     
    rudcsi24 és stefano0606 kedveli ezt.
  17. lompi01

    lompi01 Kivételes tehetség

    van bizony, inkább hagyom az egészet, ehhez nincs türelmem
     
    Matold, rudcsi24, stefano0606 és 3 más kedveli ezt.
  18. Enikő65

    Enikő65 Fórum ismerője

    Igen ,továbbra sem működik a farm !!!!
     
    Matold, szöszi50 és -dudoloteve- kedveli ezt.
  19. szöszi50

    szöszi50 Fórum parancsnoka

    Szép estét kívánok mindenkinek!Nagyon keserves a játék ,lefagy,kidob be sem enged lépni,mikor lesz már játszható a játék.Az előbb már sírtam az idegtől ha hiszitek ha nem!Minden meg lett csinálva a gépemen,végre ráért a segítségem!Bocsánat de le kellett már írnom mert az idegeim pattanásig feszültek!További szerencsés,és szép hétvégét!
     
  20. -dudoloteve-

    -dudoloteve- Fórumlakó

    Nálam 3 napja fenn áll a hiba, és ne mondják, hogy a gépemmel van gond. Reggel simán megy minden, ahogy telnek az órák, egyre lassabban tölt be, estére teljesen beáll.
     
    Matold, Enikő65, rudcsi24 és 3 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.