Visszajelzés Városi projektek - csevegő

Discussion in 'Aktuális témák megbeszélése' started by Dolphin, Dec 3, 2025.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
?

Mennyire tetszett az újdonság? Kérjük, értékeld!

This poll will close on May 9, 2028 at 9:58 AM.
  1. 1

  2. 2

  3. 3

  4. 4

  5. 5

  6. 6

  7. 7

  8. 8

  9. 9

  10. 10

Results are only viewable after voting.
  1. arpi11959

    arpi11959 Fórum-zöldfülű

    Köszönöm a gyors választ.
     
    Sylja likes this.
  2. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    a Játékkal kapcsolatos ötleteket kérlek, az Ötletelős topikban írd meg. Köszönjük!
    A két általad hozott feladat más feladattípusba tartozik, azért van többféle megfogalmazásban.
    Az <<Ismertetőben>> megnézheted az összes típust.
    Amennyiben bizonytalan vagy egy feladattal kapcsolatban, gyere Segítségkérő topikba, illetve nézz körül az Enciklopédiában.
    Itt a Csevegőben is sok feladattípushoz adtatok már egymásnak segítséget, ebben is érdemes visszaolvasni.
    Sok sikert a továbbiakban is.
     
    -ágianyu33- likes this.
  3. Csabigazda

    Csabigazda Aktív író

    Nálam a mai 4 közül egyik sem gyogyópáros. Kezdetek óta először!
     
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia

    Simán új feladatot kapsz....:music:
     
  5. PaySkin

    PaySkin Fórum hercege

    Sziasztok!

    A városi projektben bizonyos alpesi feladatok teljesítését követően ".mlf" szöveg jelent meg, a hiba javításra került, már megfelelő magyar nyelvű szöveg jelenik meg.

    Most voltam fenn a gyopin és nálam most is a .mlf szöveg jelent meg és nem magyarul írta a teljesítést! Bocs, nem mentettem le.
    Ezt nem sikerült helyrehozniuk megfelelően!


    [​IMG]

    Örülök, hogy nem kellett megcsinálnom, de azért jó lenne erre valami magyarázat! Városban is ki lett pipálva!
     
    Last edited: Dec 19, 2025
    Othep, farmerSS and GA-BI-O-Farm like this.
  6. Anna051955

    Anna051955 Törekvő

    Üdv, farmerek! Takarits be 4 mühelyt az ültetvényen, de hol találom?
     
  7. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    Szia

    A Bahán van az ültetvény.
    Ha ráviszed az egeret a területekre, kiírja, hogy melyik az Esőerő, az Ültetvény vagy a Zuhatagok szigete...
     
  8. Anna051955

    Anna051955 Törekvő

    Köszönöm.
     
    farmerSS likes this.
  9. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

  10. Anna051955

    Anna051955 Törekvő

  11. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Köszönjük a jelzésedet.
    Továbbítottuk a Központnak.
     
    GA-BI-O-Farm and macimami1958 like this.
  12. Spanlotus776367

    Spanlotus776367 Fórumlakó

    Sziasztok!
    Tetszene ez az irány, hogy mindegy mit csinálunk, jön a jutalom :) mint látható, 1 ól sincs kint!

    [​IMG]
     
  13. Kuzdern

    Kuzdern Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    4 pipából három gyopáros feladat volt, ma sem tudtam kihagyni a hegyi levegőt xD
     
  14. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Fő a mozgás, no meg az egészség. Meg nálam a kocsonya is, bár azt nem ez a feladat kérte.:p:)
     
  15. cilitunderbaba

    cilitunderbaba Járnitanuló

    Segitsetek,kaptam egy olyan feladatot teljesits részfeladatot,hol találom?
     
  16. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    A gazdakörben csinálj meg egy sort.
     
  17. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Kérlek, pontosan írd a feladatot, amit kér.
     
  18. cilitunderbaba

    cilitunderbaba Járnitanuló

    Teljesits egy részfeladatot a mai projektben.

    Köszönöm a választ
     
    Last edited by moderator: Dec 21, 2025
    SnéDóri likes this.
  19. SnéDóri

    SnéDóri Fórum félistene

    Sikerült?
     
  20. csípősblues

    csípősblues Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Tőlem azt kéri, hogy: Teljesíts egy megrendelést!
    Azt gondoltam, hogy a Gyopárvölgyben megteszem és pipa. Már kettőt is teljesítettem, de nem OK.
    Már a szezon vége, így itt nem tehetem, lövésem sincs mit kellene tennem, pedig nem ma kezdtem.
    Köszönöm, ha valaki segít!
     
    bota493 likes this.