Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.7.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. csöpi51

    csöpi51 Utánpótlás-írogató

    Nálam sem működik a kirakós a játék kezdete óta!
     
    Janó-apó kedveli ezt.
  2. Ágika60

    Ágika60 Utánpótlás-írogató

    Köszönöm, a segitséget. Indulok megkeresni.-
     
    Dolphin kedveli ezt.
  3. Mandula53

    Mandula53 Utánpótlás-írogató

    Boldog Új Évet Minden Játékostársnak! Kérdésem : a mostani "hosszú event" kapcsán, megjelent egy olyan hír, hogy aki nem csinálja az eventet, az is hozzá tud jutni a a Kardinálispinty ólhoz, ha megveszi farmaranyért a Vidám Mikulás csomag 2.-t
    Én megvettem, 129 FA-ért, de nem találom sehol, hol keressem?????
    Farm: Mandula53 ID33818568
     
    miniowl kedveli ezt.
  4. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    Ezt hol olvastad? A Csomagokban nincs ól. A csomag vásárlásánál van egy i (info) betű. Ha arra rákattintasz, mutatja, hogy mit tartalmaz a csomag.
     
    Utoljára szerkesztett: 2.1.26
  5. miniowl

    miniowl Fórum bárója

    Szia!

    SzÍvesen!
    Ha nem tetted ki semelyik területre, akkor a váza ikon alatt kell lennie :)
     
    Utoljára szerkesztett: 2.1.26
  6. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    A csomagból fogaskerekes érméket kapsz, amit be tudsz váltani ólra - vagy másra, amit szeretnél. Ezt írtam erről még a csevegő elején:
     
    miniowl kedveli ezt.
  7. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    De 125 fogaskerékből sem tud ólat ( Kardinálispinty ólat)venni. Mert az 200 fogaskerék... :)
     
  8. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Kiegészítettem a hsz-t. Beidéztem, amit írtam erről korábban, csak meg kellett keresnem; és ez beletelt némi időbe.
     
    macimami1958 és Ninett79 kedveli ezt.
  9. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Igen. De az már igen drága fészek lenne... :)
     
    macimami1958 és -BombadilToma- kedveli ezt.
  10. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Ha csak a fészek kell, elég két csomag, az 258 FA. Ennyibe kerül az, ha valaki megspórolja az ünnepi időszakban az eventezést. Hogy drága-e, egyéni mérlegelés kérdése. Mindenesetre ez egy lehetőség, nem kötelező. Nem szoktam vásárolni, de nálam ez a két kosár döntötte el, hogy belevágok egy, a kezdetén ennyire bizonytalan kimenetelűnek látszó eventbe (aratható mezők, fák és ólak megszerzésének szerencsefaktora, ...).
    Neki is kellene állni számolgatni, mire lesz elég a megszerzett érmém; és el kell döntenem, akarok-e rászánni még egy kis aranyat is...
     
    Ninett79 kedveli ezt.
  11. Mandula53

    Mandula53 Utánpótlás-írogató

    Felejtsd el. az első részt vetted célba, én azt szeretném megtudni, hogy az általam vásárolt Vidám Mikulás csomagot hol találom meg? Azt megvette, 129 FA.ért, de nem találom!!!!
     
  12. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Ha megvásároltad jóváíródott a farmodon: 125 fogaskerék érme, 25 trágyás láda, 2 Farmbónusz láda I. Ezeket tartalmazta a csomag.
     
    Utoljára szerkesztett: 2.1.26
  13. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    a hiba javítása megtörtént a farmodon. Javaslom a jövőben ne várj ilyen sokáig a probléma jelzésével, ne akadályozd a saját haladásodat. Kérlek, hogy mini játék alatt ne lépj ki a játékból, ne frissíts!
    1 db Koreai fenyők ládája jóváírásra került a Farmodon, amit ki/belépés megtalálsz a Dobozban a Váza ikon alatt.
    Sok sikert a folytatáshoz!
     
  14. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Sziasztok,
    a tegnapi napon valóban volt probléma a Szomszédajándékozásnál, de ezeket a Központ tegnap és ma javította. Én ma nem tapasztaltam problémát.
    Amennyiben Nálatok továbbra is fennáll még hiba, jelezzetek vissza.
    Megértéseteket köszönöm! További jó játékot!
     
  15. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    amíg nincs itt moderátor, nincs aki ellenőrzést végezzen Nálad. Alapban 24 óra a válaszadási határidőnk, viszont az Ünnepekre való tekintettel, Ableotory TL kiadott egy Közleményt, nem tudom, olvastad-e.
    Ha a dec. 25-e óta fennálló problémáddal nem vártál volna tegnapig, már tudtunk volna korábban is segíteni. Tegnap nem volt Moderátor szolgálatban.
    A mai válaszomat itt találod:
    #1188
    Sok sikert a folytatáshoz, türelmedet köszönjük!
     
  16. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    hozz Farm nevet és Farm ID-t, ha a problémád még mindig fennáll, ezek nélkül sajnos nem tudunk ellenőrzést végezni, segíteni.
    Megértésedet köszönöm!
     
  17. Mandula53

    Mandula53 Utánpótlás-írogató

    Köszönöm, megtaláltam, és megvettem a Kardinálispinty fészket! Köszönöm
     
    Ninett79 kedveli ezt.
  18. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    itt találod a megvásárolható csomagok tartalmát.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/eszményi-tél.27199/#post-1482001
    A csomagban megvásárolható Fogaskerékérmékből az Eventboltban tudod kiváltani az új ólat:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/eszményi-tél.27199/#post-1481998

    Ellenőrzésem alapján 2026-01-02 20:20:29-kor és 2026-01-02 22:01:21-kor vásároltál Vidám Mikulás csomag 2 csomagot, mindkettő tartalma jóváírásra került a farmodon.
    Jelenleg 50x Fogaskerékérme van a Pajtádban, 2026-01-02 22:02:31-kor elköltöttél 200x Fogaskerékérmét és kiváltottál belőle 1 db Kardinálispinty-fészek ólat.
    További jó játékot!
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  19. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    köszönöm az adat javítását, így már be tudtam nézni Hozzád.
    A kódot 2025-12-31 11:25:55-kor sikeresen beváltottad, minden jutalmat rendben megkaptál.
    Ez volt a Csomag tartalma:
    upload_2026-1-2_22-27-52.png

    További jó játékot!
     
  20. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    az Újévi közösségi ajándékcsomagot 2026-01-01 06:19:54-kor vetted át a farmodon, minden jóváírásra került Nálad. A dekor bent van a Dobozban a Váza alatt.
    A csomag tartalmát <<ITT>> tudod ellenőrizni.
    További jó játékot!
     
    Lizikertje kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.