Varázslóinasok farmos pletykapartija

Kategória: 'Pletykaodú', témanyitó: Merilin, témanyitás ideje: 8.5.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum admirálisa

    A gyopár talán megszűnik.
    Kivezetésre kerül és az ott elért pontok farmpengőre válthatók.
    Ennek látom értelmét.
     
    Hahacska, soresne, bocsika67 és 4 más kedveli ezt.
  2. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Sajnálnám, ha így lenne... én továbbra is fejlesztést várok oda:music:
    Talán egyszer csak megérkezik... :music:mondjuk a naptárból hiányzik a beharangozó...:wuerg: De jöhet meglepetés szerűen is:D
    De ha megszűnne, hogyan érnék el a szotyi dombot akik nem játszottak ott:music:
     
  3. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Ha Saginak igaza van, ki lehet váltani FP-ért.. xD
     
  4. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum admirálisa

    Szia!

    Sajnos csak vicc volt. Továbbra is farmidegennek tartom a gyopárt.
    Nem illik a játékba és minden ottani ténykedést csak a kényszer szül, mert a fás dekor kell, a napraforgódomb szükséges.
    Persze mennék tovább 53-as szint után is, ha ezt ismét elérik valamivel, de ha megszűnne és helyette más lenne ott - pl. egy olyan terület, ahol pl. dekorokat építhetsz össze magadnak a saját igényeid szerint farmos javakból és mindennek meg lenne az értéke, akár jelentős kapálásért cserébe - máris jobban termelnénk és máris nagyobb kedvvel farmoznánk.
    Nekem a gyopár útban van, még a környékére sem szívesen nézek, mert tudom, hogy a taposómalom van arrafelé és nem játék.
     
    tyutyika2005, Kincső52, Hahacska és 10 más kedveli ezt.
  5. -sanele-

    -sanele- Fórum ismerője

    nekem már a tp.és a csp varázsa is elmúlt.ki se tudom olvasni a csp.mennyiségemet.Valami furcsa kötelességérzet kényszerít minden nap arra,hogy minden nap rendbetegyem a farmot és a gyopárt is. Vonatnak értelme sincs,a teliholdat mire észreveszem már a fele lement.
    Hiába a démoni bokréta sokat nem termelhetek.Ez a sok tp-növelé % minek,ha úgysem lehet kitenni? Cak gyűlik a raktárban. No persze ajándékot szeretek kapni,főleg ha értelmes. Most így gondolom.

    de nincs lompos farka.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 3.2.26
    -Holdfeny-., vihence és varga1234 kedveli ezt.
  6. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum admirálisa

    Akkor mégis a harcsa vagy az axolotl következik.
     
    szellorozsa és vihence kedveli ezt.
  7. -sanele-

    -sanele- Fórum ismerője

    szerintem lompos csak mókus,farkas,vagy róka. halaknak nincs lompos farka,azt hiszem

    nem tudjátok mire jók ezek a kalapok, napszemüvegek?
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 3.2.26
    varga1234 és szellorozsa kedveli ezt.
  8. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum admirálisa

    Most teljesen összezavartál.
    Lehet, hogy tényleg a csiga.
    De hogy ne csak a rossz minőségű fa száguldjon a sorok között: olvasgasd Merilin hasznos sorait, hátha neked lejön belőle a lényeg és ha sikerrel jársz, akkor azt velünk is megoszthatnád, mert a sötétségben tapogatózunk és lámpánk sincs.
     
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ez még viccnek is rossz... :music:
    Feneketlen kútnak találták ki a gyopárt... :p majd növelik a kapacitását...
    Nálam a csp számláló néha negatív tartományba van:pxDxDxD
    Téged összezavarni....:music: Neeeee már....:p
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  10. csabi9911

    csabi9911 Törzsjátékos

    Lehetne mar valahogy viragfestes +-t szerezni... 200 picolobol 2 sikerult a 2 ev alatt :/ elszomorito, valaki esetleg tudna tanacsot adni?
     
    soresne, achmed1122 és PapaMangó kedveli ezt.
  11. achmed1122

    achmed1122 Fórum admirálisa

    dzsinnládából is lehet.-.
     
    Doggyra, barbi021951, Dolphin és 3 más kedveli ezt.
  12. vízöntő

    vízöntő Fórum admirálisa

    Bizony bizony, tanács, hááát erre nem nagyon lehet adni, gyűjtögesd a ládákat, a nyitás meg szerencse dolga. Nekem sem akar össze jönni, én már szinte fel is adtam. Esetleg a panasz topicban megemlítheted, de ....... a tanácsom türelem türelem ha van még.
     
    -Holdfeny-. és Baby72 kedveli ezt.
  13. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!

    Leteszem a voksomat a kenguru mellett.
     
    farmerSS, Kuzdern, Baby72 és 4 más kedveli ezt.
  14. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Elég urálós... szóval simán lehet:p
     
    zsani_apja kedveli ezt.
  15. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    [​IMG]

    Egy majom állt az ágyam előtt, és egy karddal hadonászott.

    Karneváli varázslat.

    [​IMG]

    Aztán kaptam egy bevásárlólistát.

    [​IMG]

    A postaládában találtam egy reklámszórólapot a helyi piacról.

    [​IMG]

    Ültess csókos rózsákat és gyűjts finomságkosarakat aratáskor a BAHAMARAMÁN (növények, fák), hogy virágos finomságkosarakat készíts a malomban.

    VIRÁGOS FINOMSÁGKOSARAKAT IS NYERHETSZ A BONBONDILEMMA KÜLDETÉSBEN.

    Mozgasd a kosarat az egérrel, hogy édességeket kapj, pontokat szerezz, és nagyszerű jutalmakat nyerj! Siess, fogy az idő!

    [​IMG]

    És ismét a majom kardokat lenget.

    Szerezz felfújható kardokat tenyésztéssel. Használd őket a küldetésben!

    [​IMG]

    LÁTOGASD MEG A KARNEVÁL BOLTOT, ÉS CSILLAGPONTOKAT JUTALMAKRA CSERÉLHETSZ.


    Itt ez a két ember arra ösztönöz, hogy végezzek egy kis matekot.

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]

    Végül a labda három képet adott nekem legalább két ismerős arccal #
    .​
     
  16. GreekYogurt

    GreekYogurt Rutinos

    Sziasztok!

    A tavalyi Rackó dekorokhoz nem érkezik felhő?
     
  17. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Szia!

    Moderátori válasz a kérdésedre: itt:)
     
    GA-BI-O-Farm, GreekYogurt és farmerSS kedveli ezt.
  18. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Piac...:music: érdekes dolog lesz ha bevonják a piacot....;)
     
  19. GreekYogurt

    GreekYogurt Rutinos

    Szia!
    Köszi. :)
     
    Baby72 kedveli ezt.
  20. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Olyan titkos infó... még megjósolni sem lehetxDxDxD Majd egyszer ideér... vagy nem:p