Hibák, bugok, problémák (kezdők-haladók részleg)

Discussion in 'Segítség archívuma' started by |Tamás|, Jan 19, 2015.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Galadriel

    Galadriel Mindentudó orákulum

    Szép napot
    Nem lehet belépni a játékba. Reggel a hibajavítás előtt még legalább aratni tudtam. Most semmit nem lehet csinálni.
    Üdv
    Gazda: Galadriel,
    ID: 14659457
     
  2. Enikő65

    Enikő65 Fórum ismerője

  3. .dolgos.

    .dolgos. Kivételes tehetség

    Csak a virágok forognak semmit se lehet csínálni jó lenne már játszani
     
  4. Matold

    Matold Haladó

    Sziasztok!
    Megcsináltam a teliholdas gazdakörit, kiraktam a raktárházat, de a második fejlesztéshez hiányzik négy építési terv. Legyetek szívesek ránézni. Köszönöm szépen!
    Matold ID 2051346
     
  5. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Türelmedet kérem a válaszig, továbbítottam a problémát.
    Köszönöm.
     
  6. .dolgos.

    .dolgos. Kivételes tehetség

    Csináljatok már valamit ez nem játék ez ídegtépő nem lehet belépni a játékba szerintem az összes játékosnak el kellene hagyni a farmot
     
  7. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Sziasztok!

    Aki kliensből játszik letöltötte és telepítette az új verziót?
    https://board-hu.farmerama.com/threads/kliens-új-verziója-érhető-el.27404/

    Előtte törölni kell a korábbit mindenhonnan. ( Letöltések, alkalmazások, lomtár ) Érdemes egy takarítás és gép újraindítás után letölteni az új verziót.

    Sok sikert!
     
  8. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    A hibajelzés kevés memóriára (RAM) utal. Zárj be minden felesleges ablakot, csak a farm legyen megnyitva. Ha, még nincs, akkor kapcsold ki az animációkat a beállításoknál.
    Ableotory TL. ajánlását érdemes még átnézned, hogy találsz-e benne olyat, ami javíthatja a játékélményt.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/javaslatok-a-lassú-akadozó-játék-ellen.24566/

    Sok sikert!
     
  9. Enikő65

    Enikő65 Fórum ismerője

    Köszönöm a válaszod ,de csak a farm volt megnyitva akkor .

    Most zártam be a farmot és így néz ki !

    https://kepkuldes.com/images/bfb75e932f637b6fc80d7f5489fe9e21.png
     
    Last edited by moderator: Feb 8, 2026
  10. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    A „Kérés URI-ja túl nagy” (angolul: 414 Request-URI Too Large vagy 414 URI Too Long) hibaüzenet azt jelenti, hogy a böngésző vagy kliens által küldött webcím (URL) hosszabb, mint amennyit a webszerver hajlandó feldolgozni.

    • Túl sok süti (Cookie): A felhasználó böngészőjében túl sok süti tárolódik az adott oldalhoz, ami megnöveli a kérés méretét.
    Megoldási lehetőségek
    1. Felhasználóknak / Böngészőknek:
    • Sütik/Gyorsítótár törlése: Törölje az adott webhelyhez tartozó sütiket és a böngészési előzményeket.
    • Próbálja meg más böngészőben: A különböző böngészők eltérő URL-hosszúságot kezelnek

    "Akinél jelentkezik bármilyen hiba, az az alábbi bejegyzésben leírtak szerint járjon el és hozzatok képeket a logokról, hogy továbbítani tudjuk őket a Központ részére.
    <<Leírás a hibalogokhoz>> (Othep)
    Mivel a problémák csak a Játékosok egy részét érintik, ezért van erre szükség, hogy ki tudják deríteni, mi okozza Nálatok a fennakadásokat.
    De amíg ilyen képeket nem hoztok, nem tudunk érdemben segíteni. Attól, hogy leírjátok, 10-15-en, hogy lassú, kidob, lefagy, talicskázik, napraforgózik, nem leszünk előrébb.

    Farm név és Farm ID minden segítségkéréshez szükséges, így a log-os képekhez is!

    Segítségeteket köszönjük!"
    (Dolphin)


    Köszönöm, ha így jársz el.
     
    Enikő65 likes this.
  11. Tyúkanyó1949

    Tyúkanyó1949 Fórum mestere

    ID:8045974 Tyúkanyó1949 gazda napok óta órákat kell várni mire beenged a farm kérem javítani köszönöm
     
    Nannni and Pincsyyy like this.
  12. sticzmaria55

    sticzmaria55 Járnitanuló

    sticzmaria55 ID:4678918 nem müködik a gyopárvölgy, ha nagy nehezen beenged az északi erdő nem nyílik meg.
     
    Nannni and Pincsyyy like this.
  13. hóóvirág

    hóóvirág Fórum félistene

    Sziasztok!

    Nem sikerül belépnem több napja a kliensbe, ma töröltem a klienst és újra telepítettem, de így is csak forog a virág, neten sikerül, de annak ellenére, hogy gyors netünk van, egész lassú a területek átváltásakor.
    Ez most központi hiba?
     
    Pincsyyy likes this.
  14. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    Szia

    Rendben működik nálam a kliens.
    Próbáld meg még egyszer az alábbi link segítségével a törlést és újra telepítést.
    https://board-hu.farmerama.com/thre...k-részletes-jelzése.24318/page-2#post-1466382
     
  15. chili48

    chili48 Fórumlakó

    Segitséget szeretnék kérni! A dekorok között ott van a hókatapult de a felhőre nem tudom kitenni mert azt írja nincs meg ez a dekor! ID 12631923 chili48
     
  16. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Én nem találok olyan dekort, hogy Hókatapult. Hógolyókatapult elnevezésű dekor van, abból 2 darabbal rendelkezel. 1 kint van a Kerge kertben, egy pedig a raktáradban, a dobozodban.
    Melyik felhőre szeretnéd kitenni? A boldog-hó nap event felhősorának tematikus eleme. Azt a felhősort nem szerezted meg, de bármelyik nem tematikus felhőre fel tudod tenni.
    Pl. erre a Szülinapi királynő felhősorra, ahová én feltettem. ( Természetesen törölheted és teheted másik üres felhőre is.)
    upload_2026-2-8_16-43-59.png

    Sok sikert!
     
  17. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Nem tudunk központi hibáról.
    A Kliens új verziója elérhető tegnaptól, erről itt adtunk hírt:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/kliens-új-verziója-érhető-el.27404/

    A korábban kapott ajánlás szerint töröld a régi klienst és telepítsd az új verziót.

    Lényeg, hogy minden korábbi verzió törölve legyen. (Letöltések, alkalmazások, lomtár >>> takarítás >>> gép újraindítás és csak azután legyen telepítve az új verzió) Reméljük neked is megoldja a problémát.

    Sok sikert!
     
    hóóvirág likes this.
  18. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Köszönöm a türelmedet, a hiányzó Építési terveket megkaptad.
    További jó játékot!
     
  19. Matold

    Matold Haladó

    Nagyon szépen köszönöm!
     
    Kuzdern and Luminary like this.
  20. .Angyalka666.

    .Angyalka666. Haladó

    Tegnap és ma alig tudtam belépni a különböző területekre. Főként a Teliholdas világ tartott sokáig.
    Mindent megcsináltam tegnap, amiket ilyen esetben felsoroltok, de a helyzet változatlan.
    Megírom az azonosító adatokat, de nem egyedi esetről van szó. Több fórumon is jelezték a gazdák. Megtennétek, hogy Ti is jelzitek ezt a Központnak? Örülnénk, ha nem lenne az a káosz, ami nemrég volt. Köszi! :)
    Gazda: .Angyalka666. ID: 48438968
     
Thread Status:
Not open for further replies.