Hibák, bugok, problémák (kezdők-haladók részleg)

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 19.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. -ericat-

-ericat- Járnitanuló

Megerősítem. A Fox - amire állítólag az őskorban finomhangolva lett a játék - "túl" biztonságos, a Flash-tól megvadul. Az Adobe ráadásul búcsúzóul rúgott rajtunk egyet az utolsó frissítésével, amiatt vannak sorozatban az általunk (-greycat-, Gábormester) is jelzett problémák. Tekintve, hogy jan. 1-től NINCS FlashPlayer, javaslom, hogy aki "szerelmes" a FFoxba, szíve joga, ne takarítgasson-töltögessen, hagyja a csodába az egészet: töltse le a GChromet, és engedélyezze a BEÉPÍTETT FlashPlayert - csont nélkül el fog futni dec. 31-éig. Aztán - szerintünk - nyugodtan használhatja a farmozáshoz a FF-t, nálunk az unityBétával SOHA, SEMMI GOND NEM VOLT, szívből reméljük, h. a végleges verziót "nem tudják elrontani" a fejlesztők...
    (Mi is FF-rajongók vagyunk, a Chrome NAGYON szeret... adatokat gyűjteni, de tök fölöslegesen teszi bármely weblap, mert fenn van a blokkoló...)

Kisvöcsök kedveli ezt.
  2. -kata1939-

-kata1939- Fórumlakó

-kata1939- vagyok. Azt szeretném tudni, hol találom a GYIK-ot, mert nem tudom.Bele akarok olvasni. Kérekszépen választ. Köszi elóre is.

3. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Kuzdern kedveli ezt.
  4. -kata1939-

-kata1939- Fórumlakó

Megint-kata1939-vagyok.ID:44223616 Az UNIty verzió nincs nekem a játék jobb felső részén. Már régen eltünt.Szeretném, ha ujból ott lenne, hogy 24-én azzal probáljak dolgozni.Mit tegyek ott legyen a jobb oldalon fent? Kérek erre is választ. Nem lehetett rendesen játszani vele, mer sok lilás négyszögek voltak a fák helyén is. Kérek szépen választ.Nem szeretnék januártól nem játszani.

5. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.

Valóban kivették a kiscsibét már hetekkel ezelőtt, mivel csak teszt volt.
    November 24-én semmilyen extra teendőd nem lesz, ugyanis automatikusan a Unity fog betöltődni belépés után.
    Egyszerűen csak játszanod kell majd...

Viszont ez is csak teszt lesz, egyetlen napig.
    Visszaáll majd 25-én a jelenlegi Flash-verzió.
    A végleges átállás Unity-re nem most fog megtörténni, várni kell még rá.
    Kérlek, olvasd el ezt a hivatalos tájékoztatót is: https://board-hu.farmerama.com/threads/fontos-unity-technikai-teszt-24-órán-keresztül.20283/#post-1140467

A továbbiakról is lesz majd tájékoztató, ha elérkezik az ideje.

-happy58- és Kuzdern kedveli ezt.
  6. peti.pepe.2000

peti.pepe.2000 Fórumlakó

Sziasztok, a UNITY-ben a beérett növény-t még mindíg nem jelzi.
    További hibákat nem fedeztem fel, gyors volt a bélépés is. Remélem így is marad.

fcsilla kedveli ezt.
  7. adri121100

adri121100 Utánpótlás-írogató

Hol lehet tápot venni.

8. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia peti.pepe.2000!
    Ha a beállításoknál az animáció "be" -kapcsolt helyzetben van, akkor mutatja az érési fokozatokat.

adri121100 kedveli ezt.
  9. magnoka

magnoka Fórum-zöldfülű

Nekem sehogy se indul el a játék.

10. oncogito_

oncogito_ Aktív író

Lassu az indulás (korábban nem volt ilyen) nem látszik az aratandó növény és rendre kiakad vetésnél, de úgy, hogy az egész gépet lefagyasztja.

11. peti.pepe.2000

peti.pepe.2000 Fórumlakó

Köszönöm a választ, sikerült a dolog.

12. apuka12

apuka12 Utánpótlás-írogató

Szia.
    Kiválasztod,hogy állatok.Van két "Mind felirat" és az alsóban tudod kiválasztani..

13. peti.pepe.2000

peti.pepe.2000 Fórumlakó

Szia a belépés nekem tök gyors volt. és igen sokszor befagy nekem is.

14. Loyer58

Loyer58 Junior szaki

Sziasztok! Unity-ben a napi ajándékküldés egy katasztrófa....már azt is meg kéne jegyezni, melyik szomszéd hányas szinten van? VAgy végigböngészni nevek szerint ?

15. szupercsősz1

szupercsősz1 Utánpótlás-írogató

Manuálisan nem lehet földterületet kirakni, mivel szürkében van a menü gombja. A főfarmon szerettem volna kirakni a 10 nagy ágyást, kézzel , emiatt ki kellett venni az 1 órás kupont. Nálam sem mutatja, hogy beérett a növényt, holott beérett.

16. peti.pepe.2000

peti.pepe.2000 Fórumlakó

17. oncogito_

oncogito_ Aktív író

Gyors vetésnél is kétszer kell rákattintani a mezőkre. Szerencsére öntözéskor nem.

18. discus77

discus77 Fórum-zöldfülű

A teszt alatt is katasztrófa volt ez az unity, de most is szenvedés, iszonyat lassú minden !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

19. ladanyika1960

ladanyika1960 Utánpótlás-írogató

Sziasztok! Viszonylag gyorsan be tudtam lépni az Unity-be de aztán onnan már semmi,teljesen lefagyott :(

20. Ágica109

Ágica109 Aktív író

Nem tudom aktiválni a bónuszládákat.Ágica109 id1356105 köszi.