Hibák, bugok, problémák (kezdők-haladók részleg)

Kategória: 'Kérdések és válaszok - Kezdőknek és haladóknak', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 19.1.15.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. saraiszilvia

    saraiszilvia Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Az a gondom, hogy a baltadobáló utolsó játékát nem lehet megcsinálni.
    Minden ki van jelölve és nem tudok dobni szürke lesz és nem csinál semmit.
    https://kepkuldes.com/image/PznVVZ

    Gazda: saraiszilvia ID: 26642592
     
  2. siposanyu

    siposanyu Junior szaki

    Sziasztok ! Még csak a második dobás körnél tartok...de nem tudok dobni szürke lesz a képernyő és nem csinál semmit. Kijelöltem a nyelet, de megtorpant a játék :( vajon visszakapom ezt a kört, vagy elveszett ???
    ID 42124108 siposanyu
     
  3. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    belépve Hozzád nem látok az utolsó körben kijelölt elemeket.
    Kérlek, lépj ki a Játékból, s újra vissza, majd lépj be a Minijátékba, s akkor az 5. dobásnál fogsz tartani. Ha mindhárom elemet kiválasztom, zöld lett a gomb.
    Chrome böngészőben végeztem az ellenőrzést, nem tudom Te kliensben vagy böngészőn tapasztaltad a problémát.
    Megértésedet köszönöm!
     
    Swartsch kedveli ezt.
  4. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    ellenőrizd kérlek a megadott adatokat, ezzel az ID és farm név párosítással nem találtam farmot, így nem tudok ellenőrzést végezni Nálad.
    Ha kilépsz és újra belépsz, ott tudod folytatni a dobálást, ahol előzőleg abbahagytad.
    Kliensben vagy böngészőben tapasztaltad a problémát?
    Várjuk a jó adatokat, megértésedet köszönöm!
     
    Swartsch és -ágianyu33- kedveli ezt.
  5. saraiszilvia

    saraiszilvia Fórum-zöldfülű

    A játékből többször kiléptem és vissza.
    Jelenleg Awast Secure Browser-t használok.
    A mini játéknál a három kijelölés után először zöld a nyíl és utána vált át szürkére.
    Ha Neked engedi a dobást kérlek csináld meg, mert amíg az ötödik nincs meg addig nem férek hozzá az érme bolthoz.
     
  6. mari1945

    mari1945 Járnitanuló

    köszönöm a tanácsot,váltottam a kliensre,és igy működik. köszönöm szépen.
     
    Dolphin kedveli ezt.
  7. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    elnézést kérek, hogy csak most válaszolok, de mire írtál már nem voltam műszakban. Most tudtam benézni Hozzád, s úgy látom, hogy megoldódott a probléma Nálad, mert több sikeres játékod is volt tegnap ezen bejegyzésedet követően.
    Ha netán visszatérne a probléma, kérlek jelezd újra. (Helyetted dobást csak abban az esetben van lehetőségünk elvégezni ilyen probléma esetén, ha konkrétan megadod, hogy mire állítsuk a 3 elemet)
    További jó játékot!
     
    aida2330 és Swartsch kedveli ezt.
  8. gödimamu

    gödimamu Járnitanuló

    Üdv.Ingrid lefagyott, nem dobja el a baltát, és mintha 1 erőleves is eltűnt volna. Animációt másik javaslatra kikapcsoltam, takarítottam, újraindítottam a gépet is, semmi. gödimamu ID 3019215 Köszönöm, ha segítenek.
     
  9. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia itt is.
    Nagyon köszönöm, hogy a megfelelő helyre hoztad a problémát. :)
    Azt ugye tudod, hogy ha kikapcsoljuk az animációt, akkor már nincs baltadobás, csak a dobás eredménye jelenik meg Ingrid tábláján?

    Így: upload_2024-4-7_10-51-32.png (A kép illusztráció, nem a farmodon készült)

    Ez sem működik?
    Kliensben játszol, vagy böngészőben?

    Elvittem ellenőrzésre az erőleveseid számát, de erre még várnunk kell, mert nincs ellenőrzésre jogosult kolléga szolgálatban.
     
  10. gödimamu

    gödimamu Járnitanuló

    Kliensben játszottam, megpróbáltam a böngészőt is (Edge) de ott is ugyanaz.Próbáljak más böngészőt? Bár általában 1-et használok, nem váltogatok.
     
  11. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Közben megtörtént az ellenőrzés.
    A kolléga ellenőrzése alapján eddig 20 malomterméket kevertél be. (Az ellenőrzés pillanatában.)
    19 játékot befejeztél, a 20. játék folyamatban van nálad.
    4 dobásod már volt, az 5. dobáshoz kell még kiválasztanod a 3 elemet.

    upload_2024-4-7_12-26-59.png

    Benézett hozzád, s ki tudta választani 3 elemet, és zöldre is váltott a gomb. Természetesen a gombot nem nyomta meg.
    Lépj vissza az event ablakba, s próbáljd újra.
    Ha nem jársz sikerrel, takaríts még egyet.
    Ha ekkor sem sikerül, gyere vissza kérlek. Esetleg add meg, mely elemeket válasszuk ki a dobásodhoz.
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  12. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Segítséget szeretnék kérni. A gondom a következő:
    Nem találom az eventből nyerhető Smith és fia+-os dekort (1 megvan a Szotyidombon van kirakva), az eventtel végeztem, a boltból is kiváltottam a dekorokat, elméletileg 2-nek kéne lennie belőle, meg két alapnak és két +-osnak, de nálam csak egy +-os van meg és két alap. Az alapok közül az egyik a Világitótorony lábánál van kirakva, a másik pedig a dekorraktárban található. Szóval hiányzik egy dekor. Megnéznétek nekem, hogy hol veszett el a hiányzó?

    Gazda neve: -gyöngy-581
    ID: 40951777

    A fáradtságotokat előre is köszönöm: Gyöngy
     
  13. iminyo67

    iminyo67 Fórum-zöldfülű

    Nállam se müködik ingrid! iminyo67 ID: 13597964 bezöldül de nem történik semmi
     
  14. imike911

    imike911 Fórum hercege

    Szia !
    Szerintem csak egy pluszos dekorunk van, a bal oldalról. Összesen hét dekort kapunk 2+2+(2+1pluszos).
    Javíts ki, ha többet látsz, mert akkor én is keresem.
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  15. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!

    + - os dekor csak egy van az eventben. Alap Smith és fia item van kettő és amikor a (+) utolsó aratása megtörténik, törölni kell és abból is alap Smith és fia lesz. Ők uralják majd a játékot. :D
     
    -ágianyu33- és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  16. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia apja!
    Akkor én ezt jól benéztem, mert azt hittem a boltból és az eventből is ki lehet váltani 1-1 darabot. Így már értem, hogy miért nem találtam meg. A felhőt amire való, nem aktiváltam még...
    Köszönöm az infót.
     
    Utoljára szerkesztett: 7.4.24
    zsani_apja kedveli ezt.
  17. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU


    Szia.

    A fagyás oka lehet az is, hogy lassú az internetkapcsolata egy játékosnak.
    A vezetéknélküli internetkapcsolat is ludas lehet.
    Válts esetleg vezetékes netre a minijátékozáshoz.

    Ezenfelül javaslom, kapcsold ki a minijátékban az eventfelület bal felső sarkában az animációt:

    [​IMG]

    És csak a szokásos dolgokat tudom javasolni: takarítás, böngészőről kiliensre, vagy másik böngészőre váltás.
    Esetleg kliensről böngészőre.

    Kollégám benézett a farmodra, próbáld újra a játékot.
    De ha továbbra sem boldogulsz, akkor gyere ismét és add meg kérlek, min játszol: melyik böngésző vagy kliens?
     
    vihence és -ágianyu33- kedveli ezt.
  18. gödimamu

    gödimamu Járnitanuló

    Sajnos azóta sem működik,bezöldűl, de ha rákattintok,azonnal szürke lesz és semmi.Azt irja Ingrid, hogy egy másik baltát használjak, azt is megpróbáltam. Bármely elemet használhatjátok, csak sikerűljön. Ilyen még nem volt a 14 év alatt.
     
  19. iminyo67

    iminyo67 Fórum-zöldfülű

    kérlek játsz egy játékot! probáltam operán chromon kliensen két különböző gépen és helyen de nem megy iminyo67 ID: 13597964

    ugyanezek a gépeken csak más farmon müködik a játék,tehát neminternet stb baj van
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 7.4.24
  20. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia ismét.
    Sajnálom.
    Továbbítottuk a Központnak.
    Intézkedésükig szíves türelmedet kérjük.