Hibák, problémák jelentése

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: FA-HU, témanyitás ideje: 25.3.26.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU


    Szia!

    Kérlek, hogy a beállításoknál ellenőrizd, hogy a Bónuszsor állandó mutatása opció be van-e kapcsolva nálad. Ha, nem akkor kapcsold be és alul kattints a Mentés gombra.
    Ettől függetlenül időnként előfordul, hogy nem jelenik meg, de ahogy írod egy területváltás, vagy frissítés megoldja. Reméljük a technikai fejlesztésekkel ez a probléma is megoldódik.

    További jó játékot!
     
    Farm_Tadity_ kedveli ezt.
  2. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Ugyanazt a képet látom én is. Pusztán annyi történik, hogy a projektcsere gomb ott van, de nem kattintható. Egyszer fel tudtam használni a 10 ajándékba kapott projektcseréből 5-öt. De azóta nem engedi a használatát. Korábban is előfordult, hogy szupertápért cseréltem emiatt, csak akkor nem jeleztem. Egyébként olvastam már többször ilyen panaszt a fórumon.

    (Takarítani akkor fogok majd, ha a központ kegyeskedik válaszolni arra a többször feltett kérdésemre, miszerint hogyan lehet a kliens sütijeit eltávolítani úgy, hogy az a gépemen semmi mást ne változtasson meg. Bár elég jól elvagyok takarítás nélkül is...)
     
    Luminary kedveli ezt.
  3. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Nem a KK szupertrágya hiánya okozza a kevesebb hozamot, hanem, hogy semmi más hozamnövelőt nem használsz. Pl. a gyémántrekeszben sem volt Répás almás csatni, ami +2 termést biztosítana földenként. Így 2+3, csak 5 db eventnövényt tudsz aratni 7x helyett egy "kockáról".
    Kerekkerékről sem volt hozamnövelő bónuszod és egyéb hozamnövelőd sem volt aktív.
    Sajnos Jack ajándéka (+)-os dekorod sincs, ami szintén +2 termést biztosítana földenként, 10 órán keresztül.
    A jövőre nézve kérlek olvasd át a sikeres eventhez összegyűjtött tanácsokat:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/event-segédlet-avagy-mit-hogyan.15707/

    Répás-almás csatnit kérhetsz napi ajándékba magasabb szintű szomszédaidtól. Biztos szívesen segítenek.
    További jó játékot!
     
  4. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Köszönöm, akkor ezt továbbítjuk.
    További jó játékot!
     
  5. Farm_Tadity_

    Farm_Tadity_ Fórum parancsnoka

    Igen be van kapcsolva. Most már annyi változás történt, hogy majdnem minden megjelenik. Az az egy ahova a csatnit meg a bónuszokat tesszük az nem jelenik meg, helyette ott jelenik meg az óra. Hát akkor várok türelmesen hátha előbb-utóbb rendbejön. Nagyon köszönöm a választ.
     
    Luminary kedveli ezt.
  6. Farm_Tadity_

    Farm_Tadity_ Fórum parancsnoka

    Csak a kliens sütijét akarod eltávolitani? A kliensnek csak egy sütije van. Az ccleanerrel könnyen megtehető. Próbáltad már? Van egy olyan parancsszó ha belépsz a ccleanerben, hogy beállitások - cookiek. Ha oda belépsz ott megtalálod a sütiket. Kikeresed a farmerama sütit és jobb gombbal rákatt majd törtés most. Akkor kitörli azt az egy cookiet. Ez egy dupla ablak, a bal oldalon vannak a cookiek amik folyton változnak a jobb oldalon meg olyanok (ha vannak) amiket bejelöltél, hogy mindig megtartod. Itt igy ki lehet takaritani olyan sütiket amik nem kellenek mig a többi süti megmarad.
     
    Utoljára szerkesztett: 14.5.26
    -BombadilToma- kedveli ezt.
  7. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Megérkezett a központ válasza, ezzel kiegészítettem az eddig összegyűjtött információkat:
    • Átalakító, előállító hely begyűjtése a gyopárvölgyben:
    A központ tájékoztatása szerint: az Összes begyűjtése gombra kattintva a rendszer csak egy tételt ír jóvá a feladatokból - ez nem hiba.
    Fokozottan figyeljetek rá, hogy a rekeszeket egyenként gyűjtsétek be, ne egyszerre!

    https://board-hu.farmerama.com/threads/városi-projektek-információk.27133/#post-1502089

    További jó játékot!
     
  8. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Köszönöm. Neked.
    Ami a központ válaszát illeti: ez egy rossz vicc.
     
    Luminary és Sali~*.* kedveli ezt.
  9. Enikő65

    Enikő65 Fórum ismerője

    Sikeres eventkezdést !! Folyamatosan kidob a böngészőn Kliensen erorr jelenik meg !! Nagyon köszönöm >:(
     
    ádám1014 és szili48 kedveli ezt.
  10. szili48

    szili48 Törzsjátékos

    ez rettenetes minden event errorral kezdődik, egyik böngészőn sem lehet belépni
     
    Enikő65 és ádám1014 kedveli ezt.
  11. Samborg

    Samborg Fórum félistene

    Szervusz!
    Beraktam a teliholdas malomba a teliholdas kankalin magját és prémium gazdaként a 10 lapátot. Se ültethető mag, se lapát. ID: 12389872
     
  12. Terméstündér

    Terméstündér S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    a vetőmagtábládon van a lila kankalin, csak el kell ültetned :)

    További jó játékot!

    upload_2026-5-14_15-15-40.png
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  13. marcsi5556

    marcsi5556 Kivételes tehetség

    Szia.Kérlek segitsél vettem 300 mexikoit meg vettem ültettem is el tünt és nem is tudok ültetni mert sehol nincs meg viszont nincs is meg a 300db.ID:33327404......Bocsánat de meg van:A főfarmra van valami különleges ültetni valo???
     
    Utoljára szerkesztett: 14.5.26
  14. zsoxxya

    zsoxxya Fórum ismerője

    Segitseget kerek!
    Most arattam le a gesztenyesuni felhosort, feher artatlansag a rekeszbe, amarantot elvetettem, szupertragyaval nem tudok 0 percezni, tettem ra vizet es tragyat is, de ugy is 1ora 20 perc alatt erik be. Persze meg van a szupertragyaimadat a rekeszbe. Mi lehet a hiba? persze a frissites sem segitett. A swgiseget elore is koszonom!
    Gazda: zsoxxya ID: 19684713
     
  15. farmeres53

    farmeres53 Fórumgróf

    Szia! A farmmal kezdtem az eventet de nem tudok beadni növényt nem látom a kék felületet ahol a beadások vannak mert mindent kitakar a bal oldali tábla ami kiírja a feladatokat! Légy szíves ránézni mit lehet vele kezdeni!? id,21356122 Köszönöm
     
  16. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Kell a Karácsonyi süti is a rekeszbe.
     
    zsoxxya kedveli ezt.
  17. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Segítséget vagy tanácsot szeretnék kérni.
    Ugyan még nincs 19 óra, hogy kapjunk újabb 5 magot, de ha lesz akkor sem fogok tudni mit csinálni.
    Teljesítettem az event farmos és a bahás részét, viszont egy számomra érthetetlen módon, bedobtam az összes kulcsom valahová.
    Csak kóboroltam össze-vissza és ahova beengedett adni valamit és volt is, hát én szépen beadtam.
    Így most a teliholdas maghoz, majd nem lesz kulcsom. Mit tudok ilyenkor csinálni? vagy esetleg tudtok segíteni?
    Előre is köszönöm.
    GA-BI-O-Farm ID 1508500
     
    farmerSS kedveli ezt.
  18. zsoxxya

    zsoxxya Fórum ismerője

    Szia Toma!Koszonom a segitseget! En ugy tudtam eddig, hogy ha learatom a gesztenyepanni felhosort, akkor eleg a feher artatlansag, ha van szupertragya imadat is. Az egyik szomszedom is most ezekkel a feltetelekkel percezik, neki sikerult viz es tragya nelkul azonnal aratja az amarantot, en nem.
     
  19. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Akkor tudja megtenni, ha van egy másik szupertrágyára ható felhője is a gesztenyés mellett (Szülinapi kívánság, Fáraó gyógynövényei).

    A szupertrágya hatékonysága 50%, rúnával 60%, fehér ártatlansággal 70%, gesztenyés felhővel 75%. Ezt szorozva a nemesítésbónusszal 75%x1,25=93,75% jön ki. A 100%-hoz kell még 5%, ami lehet egy másik felhő vagy a karisüti; úgy lesz 80%x1,25=100%.
     
    zsoxxya kedveli ezt.
  20. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    https://board-hu.farmerama.com/threads/vadvirágos-ösvények-2026-május.27857/

    Örülök, hogy megtaláltad a növényeket a bahán.

    Sok sikert az eventhez!
     
    marcsi5556 kedveli ezt.