Hibák, problémák jelentése

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: FA-HU, témanyitás ideje: 25.3.26.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    A "bal oldali tábla" nem befolyásolja a haladást:
    Kattints a 2-sel jelölt sátorra és megjelenik a beadáshoz szükséges feladat.
    upload_2026-5-14_18-26-59.png

    Használd az ismertetőben a térképet:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/vadvirágos-ösvények-2026-május.27857/#post-1508964

    Illetve a Wolf által készített térképet: https://www.farmgazdak.hu/forumhelps/mapevent/

    Sok sikert!
     
    -ágianyu33- és cicimsincs kedveli ezt.
  2. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Nézd, itt van még egy kulcs, amit ott hagytál:
    upload_2026-5-14_18-38-29.png

    Sok sikert!
     
  3. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Mindentudó orákulum

    Szia!
    Nagyon szépen köszi, kezdtem már kétségbe esni. :)
     
    Sali~*.*, farmerSS, -ágianyu33- és 2 más kedveli ezt.
  4. marcsi5556

    marcsi5556 Kivételes tehetség

  5. MissL

    MissL Fórumprofi

    Sziasztok Modik,

    Megvettem a kis bazilikuszomat, de az úristennek se találom sehol se. A majmoknál kiváltottam, de még hol lehet megvenni, nekem egyedül zöld moszatot kínál fel a bevásárlásnál. Megnéztétek kérlek szépen :)

    Gazda: Szalacsinéni ID: 15014111
     
  6. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Ha zöldmoszatot kínál fel, ami ugyebár farmos növény, akkor a farmon próbálod megvenni. Csettegj át a Bahára, és ott nyisd meg a piros kosarat.
     
    kigyo51, Sali~*.*, -ágianyu33- és 2 más kedveli ezt.
  7. MissL

    MissL Fórumprofi

    Jézus...de hülye vagyok...komolyan ha megfeszítenek se jutottam volna el idáig...lehet ez a mai nap sokat szívott ki belőlem :D Köszönöm szépen :D
     
    GA-BI-O-Farm és -BombadilToma- kedveli ezt.
  8. macimami1958

    macimami1958 Fórummogul

    Segítséget kérek!!! Learattam a teliholdas kankalint, de nem írta jóvá. Csak 13 darab van. Ezt elültettem. Ez így nem fer. 43 nagykocka, 5 közepes és 9kiskockán vőlt ültetve bónusszal.
    macimami1958
    31461846
     
    Utoljára szerkesztett: 14.5.26
  9. zsoxxya

    zsoxxya Fórum ismerője

    Koszonom szepen! Learattam hozza a felhot es sikerult 0 perceznem. Ugy latszik hogy elfelejtettem a 0 percezes mechanikajat. Minden jot kivanok Neked!!
     
    -BombadilToma- kedveli ezt.
  10. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Amit már beadtál a feladatba azt beszámoltad?
    2026-05-14 18:46:48 órakor adtál be 739x Teliholdas kankalint a 24-es sátor feloldásához, majd beadtál 2026-05-14 18:47:20 - órakor 138x Teliholdas kankalint a 29-es sátorba. Oda még további növény szükséges, mert összesen 862 eventnövény szükséges a feloldáshoz.

    Mivel aratási logunk nincs - tehát visszamenőleg nem tudom megmondani, hogy mi volt ültetve és mennyit arattál így azt javaslom, hogy vedd fel a kapcsolatot a supporttal.
    A kapcsolatfelvételhez segítséget az alábbi linkekre kattintva találsz:
    Support:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/a-support.6729/
    https://board-hu.farmerama.com/threads/Ügyfélszolgálat-nyelvének-változása.27139/


    További jó játékot!
     
    macimami1958 kedveli ezt.
  11. Kicsibogár

    Kicsibogár Fórum-zöldfülű

    Köszönöm szépen, hogy időt szakítottál a problémámra, viszont nem ugyanarról beszéltünk. A gondomat kb. 15 órával hamarabb jeleztem (igen, látom, hogy leterheltek vagytok), mint ahogy bekukkantottál, akkor volt aktív répás -almásom, és nem is 2*2-es területeim voltak kint, hanem 1*1-esek.

    Köszönöm szépen a tanácsokat és iránymutatást ☺️
     
  12. macimami1958

    macimami1958 Fórummogul

    Köszönöm a segítségedet. Igen, mindent beszámítottam. Ennyiért nem fordulok a supporthoz. Ez játék, de nem minden áron. Jutok ameddig jutk. Nem görcsölök. Jó játékot és szép napot mindenkinek!
     
    Luminary kedveli ezt.
  13. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    A bahás területet még fel sem oldottad. Milyen ültetésed veszett el?

    A teliholdast kezdted el, oda adtad be az ezüstkulcsot, amit kezdéskor kaptál:
    upload_2026-5-15_8-57-51.png

    A következő lépés, hogy a malomban ültethető növényt keversz, hogy mennyit az attól függ, hogy akarod-e dugdosni a Kerti kislapátot későbbre, avagy nem. Majd a Teliholdas főfarmon elkezded felszaporítani a Teliholdas kankalint.

    upload_2026-5-15_9-2-48.png

    Olvasd át ismét az ismertetőt, kérlek!
    https://board-hu.farmerama.com/threads/vadvirágos-ösvények-2026-május.27857/

    Sok sikert!
     
    Swartsch, macimami1958, Lenczy és 2 más kedveli ezt.
  14. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórumőrült

    Szia !
    Kevertél magot a malomban ?
    Csak akkor lesz növényed.
     
  15. Lenczy

    Lenczy Fórum ezredese

    Köszönöm, most megértettem!

    Köszönöm!
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 15.5.26
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  16. ..zsóka..

    ..zsóka.. Fórum-zöldfülű

    Hol van az előállító hely?
     
  17. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórumőrült

    Szia !
    A Gyopáron találod, ahol fákat és növényeket tudsz előállítani.
     
    Luminary és macimami1958 kedveli ezt.
  18. b-meg

    b-meg Haladó

    Sziasztok a Gyopár miért nem működik.
     
  19. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    A gyopár működik.
    Nézd meg a raktáradban, hogy melyik tároló van tele és csökkentsd a tartalmát. Csak azután tudsz aratni, fát kivágni.

    Ha, nem ez a problémád, akkor részletesebb kérdést szeretnék, mert ez nagyon tág fogalom, hogy nem működik. Valamint farmnév és ID szám szükséges ahhoz, hogy ellenőrizni tudjak, ha kell.
    Köszönöm, ha így jársz el.
    Sok sikert!
     
    Sylja és -ágianyu33- kedveli ezt.
  20. karesz

    karesz Fórummogul

    Sziasztok! Elgondolásom szerint megszereztem a farmos kankalint, le is kevertem a malomban, de sajnos nem találom a magot. :(

    karesz2111 ID: 2813566
     
    Utoljára szerkesztett: 15.5.26