Általános témák alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 30.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Melyik a népszerűbb állatcsoport?

  1. A normál Farmerama

    0 szavazat
    0.0%
  2. A megújuló Bahamarama

    0 szavazat
    0.0%
  3. Semelyik mindkettő béna

    0 szavazat
    0.0%
  4. A különböző Eventeken létrejövő állatok(vagyis a tenyészettek)

    0 szavazat
    0.0%
Több válasz kiválasztása lehetséges.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    köszönöm az adatokat.
    Ellenőrzésem eredménye:
    a Raktáradban jelenleg az Anyagok előállítása részleg van közel telített állapotban, ez okozza, hogy nem tudsz begyűjteni az átalakítóban / előállítóhelyen.
    upload_2023-11-19_11-14-12.png
    Jelenleg kapacitást nem tudsz növelni, így ezekből előbb fel kell használnod, hogy újabb dolgot be tudj gyűjteni. Legrosszabb esetben a kuka ikonnal tudsz törölni, de ezt csak végső esetben használd.

    Nagyon fontos dolog a Gyopárvölgy területen: itt mindig csak abból kell készíteni, amire egy adott dologhoz (pl. fa előállításhoz) szükséged van, s csak annyit, amennyit fel is tudsz használni. Itt nem rugalmas a pajta fala, mint a farmon, itt nem lehet felhalmozni a dolgokat.

    Van még szabad helyed a területen, oda el tudsz ültetni fákat, a 3 ott álló fa pedig már végigért a termelési cikluson, azokat ki kell vágnod.
    upload_2023-11-19_11-21-41.png

    Az Előállítóhelyen a 10 elkészült fát azért nem tudod "begyűjteni", mert jelenleg nincs ennyi szabad kapacitásod a Raktár ezen részében, itt viszont van lehetőség bővítésre, mert Zöld a gomb.
    Mindig annyi darab gyártást indíts el, amit be is tudsz gyűjteni, különben elakadsz a Játékban.

    upload_2023-11-19_11-22-54.png


    upload_2023-11-19_11-25-57.png

    Amennyiben további kérdésed van, akkor jelezd, igyekszünk segíteni, hogy haladni tudj.
     
  2. hzoli041464

    hzoli041464 Junior szaki

    szia,köszönöm szépen


    * idézést javítottam / Dolphin
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 19.11.23
    Dolphin kedveli ezt.
  3. Hamburger21

    Hamburger21 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Meg szoktam találni, de most tanácstalan vagyok, hol vannak az arany banán szobrok? Elvileg a Baharama szigetnél lehet megtalálni, de nekem ahhoz még nincs hozzáférésem, de be szokott engedni. Csak nem emlékszem hol van
     
  4. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    én is tanácstalan vagyok a kérdésedet illetően. :)
    Arany banán a Bahamara szigeten van, hasonlóan "működik" mint a Csillag a farmon. Arany banánok segítségével tudjuk kiváltani a Maja majmok szentélyében a jogokat a Bahás állatokhoz, fákhoz, növényekhez, illetve terület feloldáshoz - a szentély alapvető elemei a szobrok. Amíg nem érsz a megfelelő szintre, s nem váltod ki a Bölcs tölgyön a Baha hozzáférésedet, addig nem fogsz tudni a Maja majmok szentélyébe sem menni.
    A Bahamarama területről itt találsz bővebb információt:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/bahamarama-avagy-trópusi-farm.5871/
    A Maja majmok szentélyéről, pedig itt olvashatsz:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/maja-majmok-szentélye.700/
    Ha nem erre gondoltál, akkor kérlek, pontosítsd a kérdésedet. Köszönöm!
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  5. Jánosgazda38

    Jánosgazda38 Törekvő

    Tökös latte - hol használható??? mihez kell?? Köszönöm!
     
  6. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    kérdésedet áthoztam egy Segítségkérő topikba.
    A Tökös latte az Őszi fesztivál event TOP részében adható be, magas a pajta értéke. Ha indulsz a TOP3000 megmérettetésben, akkor a PÉ érték miatt hasznos, ha nem indulsz, akkor az ajándékokért esetleg érdemes beadni.
    Itt tudsz utánanézni, milyen ajándékot lehet szerezni, ha megfelelő PÉ-ben beadsz dolgokat, akár Tökös lattét is:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/Őszi-fesztivál-top-3000-2023.24213/#post-1354615
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  7. Muffin18_

    Muffin18_ Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    Műhelyben barkácsolt ólak közül szeretnék egy Tehenészet I. műhelyet és az szeretném kérdezni, hogy kell hozzá a sima Tehenészet is? Vagy ha nincs simám, csak az első szintű (sárga), akkor azt is rá tudom húzni a tehénistállóra?
     
  8. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    A Tehenészet 1. sárga terményes ól egy alap Tehenészetre tehető rá. Tehát igen, kell hozzá alap is. Sima tehénistállóra nem tehető rá, arra csak a tehénistálló színes fejlesztései tehetők.
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  9. táti_eszti

    táti_eszti Haladó

    Szia!

    Segítséget kérek a "0" percezésről! Konkrétan , ami az állatokra vonatkozik. Kb tudom, de nem annyira, hogy neki kezdjek. Köszönöm !
    táti_eszti350486
     
  10. Sylja

    Sylja Fórum ezredese

    Szia!
    Itt találsz leírást róla: #14
     
  11. boriska11

    boriska11 Fórum-zöldfülű

    Szia! A gazdaköri kérne homárt? Honnan és hogyan tudom megszerezni? Köszi ha válaszolsz rá!
     
  12. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    a homár Bahás állat, 2017-ben event nyereményként került bevezetésre a játékba. A Homártavacska nem vehető meg Gazdaboltban, csere napon próbálj meg a Léghajón szerezni, vagy régebbi gazdáktól szerezni.

    Homártavacska
    Gazdaboltban NEM megvehető.
    Szükséges szint: 1. baha szint


    Bővebb infó itt:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/Állatok-termények-és-ólak-a-játékban.16260/page-5#post-891927
     
  13. afranya1945

    afranya1945 Fórum nagymestere

    Köszönöm a választ.
     
  14. Manocska74

    Manocska74 Járnitanuló

    Szia!
    Farmnevem:Nemes74
    ID:57430376

    A kérdésem az lenne hogy van egy farmarany fám,és nem írta ma jóvá a meglévő farmaranyhoz.
    És még egy lenne.
    Novemberben 2 szer vásároltam euróért. 1.99 volt az ára,viszont 3 szor vonták le a számlámról.
    Köszönöm a segítséget.
     
  15. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    köszönöm, hogy a megfelelő topikba hoztad a kérdésedet.
    Ellenőriztem a farmaranyfádat, s az elmúlt napokban az alábbi időpontokban arattad le, mindegyik esetben jóváírásra is került az egyenlegedben:
    - 2023-11-20 15:19:51-kor arattad ma, FA egyenleged 4084-ről 4085-re változott
    - 2023-11-19 14:36:03-kor arattad tegnap, FA egyenleged 4089-ről 4090-re változott.
    - tegnapelőtt 2023-11-18 14:31:59-kor arattad le, FA egyenleged 4056-ról 4057-re emelkedett.
    Jelenleg 4086 a FA egyenleged, ha máshonnan nem szerzel aranyat a FA aratásig, akkor látni fogod Te is a növekményt holnap.
    Én 3 vásárlást látok novemberben, ha nem Te vásároltad, vagy több információra van szükséged, akkor a Supporthoz fordulj kérlek.
    - 2023-11-03 16:55:43 Szezonbérlet
    - 2023-11-11 14:26:52 Turbó malom
    - 2023-11-16 16:23:15 20x Szupertrágya
     
  16. atyka88

    atyka88 Kivételes tehetség

    Sziasztok
    Szeretnék mobilon játszani. Mejik a legjobb alkalmazás? Vagyis me.jiken tudnám játszani mobilon?
     
  17. ReneeSmith

    ReneeSmith Utánpótlás-írogató

    Szia!

    Én telefonról (egyébként gépről is) a Brave bőngészőt használom. Többet is kipróbáltam, nekem ez vált be a legjobban. Nagyon ritkán fagy le vagy lassul le mostanában, újratöltés nélkül tudom a farm minden részét learatni.
     
    atyka88 és Sylja kedveli ezt.
  18. h040057

    h040057 Junior szaki

    Ezen a farmon van "Körhinta" játékóra, a másik 2 farmon nem találom.

    h040057
    ID: 4704818

    mdi1
    ID: 1758543

    valaki88
    ID: 35088627

    Nem értem.
    Mondjuk magamat sem értem, hogy csak most tűnt fel a hiány. xD
     
  19. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    a Körhinta játékórát 2013. nyarán lehetett megvenni a Gazdaboltban 100 FA ellenében.
    Ellenőrzésem alapján a két megadott farmodon nincs ilyen dekorod, vélhetően nem vetted meg.
     
  20. h040057

    h040057 Junior szaki

    Köszönöm a gyors választ.
    Újabb rejtély: Vajon miért nem vettem meg? (Költői kérdés, magamnak).
     
    Dolphin kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.