Általános témák alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 30.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Melyik a népszerűbb állatcsoport?

  1. A normál Farmerama

    0 szavazat
    0.0%
  2. A megújuló Bahamarama

    0 szavazat
    0.0%
  3. Semelyik mindkettő béna

    0 szavazat
    0.0%
  4. A különböző Eventeken létrejövő állatok(vagyis a tenyészettek)

    0 szavazat
    0.0%
Több válasz kiválasztása lehetséges.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU


    Szia!
    Elnézésedet kérem, elsiklottam a második hsz-ed azon részén, ami a dekor nevét tartalmazta. A Kávézásra fel dekorodat a Szörfös part felhősoron találod meg, jelenleg nincs aktiválva, így le is tudod róla szedni:)
    Kérlek, ha van még bujkáló dekorod, gyűjtsd össze a nevüket és együtt kérd a keresésüket, ezáltal megkönnyíted a mi munkákat is. Egy hozzászóláson belül kérheted az összes dekor keresését, felsorolással - a pontos nevük megadásával.
    Köszönöm, ha így teszel.:)
     
  2. rozsazsuzsa

    rozsazsuzsa Fórum veteránja

    Szülinapi kódot kaptunk, ezért írtam oda. Na de mindegy. A forma a kódnál ilyen nálam is, de csak a User ID szerinti játékos válthatja be. Kérdésem, ha én kapom az e-mailt mi közöm egy másik játékos ID számához,- ami az e-mailban szerepel, melyet -hangsúlyozottan- csak Ő válthatja be.? Gondolom tévedés történt, ezért is írtam, hogy erre az ajándékra keresztet vethetek? vagy van valami megoldás?
     
  3. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    nem lehet, hogy van olyan kis farmod, ahol szintén ezt az e-mailcímet adtad meg a regisztrációkor? Ebben mi itt a fórumon nem tudunk tovább segíteni, ha biztos vagy benne, hogy az az ID szám nem hozzád tartozik, akkor kérlek, jelezd ezt a Support felé, s csatold be az e-mailt is amit kaptál.
    Megértésedet köszönöm!
     
    alex0824 kedveli ezt.
  4. rozsazsuzsa

    rozsazsuzsa Fórum veteránja

    Nincs másik farmom, Az én ID 9805208, ami az e-mailban szerepel, az ID 57577968.
     
  5. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    ide hiába hoztad az adatot, ahogy írtam, mi ebben nem tudunk a továbbiakban segíteni.
    Kérlek, vedd fel a Supporttal a kapcsolatot.
    Köszönöm megértésedet.
     
    alex0824 kedveli ezt.
  6. reghina77

    reghina77 Fórum-zöldfülű

    Szijasztok elvagyok tevedve hol keressem a hirek gombot?
     
  7. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    az a Hírek menü, ami minden belépéskor fogad a képernyőn, ennek a legfelső részében fog megjelenni az információ és a Kérem gomb, mint most a Születésnapi event, így volt pénteken a Születésnapi Közösségi csomag is átvehető
    [​IMG]

    Ha ezt a képernyőt becsukod, később is elő tudod hívni a bal oldali menüből, az Újság gombra kattintva:

    [​IMG]

    A képek csak illusztrációk, nem Nálad készültek!

    A Kompenzácós csomagot holnap 14 órától tudod átvenni, részletek itt:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/kompenzációs-csomag-átvehető-2024-02-02-2024-02-09.24515/
    Tegnap délután a Születésnapi Közösségi csomagot tették vissza azoknak, akik múlt héten pénteken nem tudták átvenni a belépési nehézségek miatt, ez pedig ez a csomag volt:
    https://board-hu.farmerama.com/thre...k-felületén-2024-január-26-00-01-23-59.24481/

    Remélem ezek segítségével rendben át tudod venni a csomagot!
     
    alex0824 és reghina77 kedveli ezt.
  8. krisztabanya

    krisztabanya Kivételes tehetség

    Nagyon köszönöm, előrébb kerestem.
     
  9. hofeher

    hofeher Fórumszaki

    gratulálok csak a törölgetés megy mint mindig
     
  10. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    alex0824 és fakír1020 kedveli ezt.
  11. narancsvirag72

    narancsvirag72 Fórumszaki

    Kedves Admin!
    Nagyon szépen köszönöm! A továbbiakban így teszek.
     
    Dolphin és Luminary kedveli ezt.
  12. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!
    A Születésnapi felhősor 1-2-3 a Születésnapi ajándékcsomagban volt és a 2023 évi Rackó dekorok helyezhetők rá. Ha minden hónapban legalább 21 napon keresztül átvetted a napi ajándékot Rackótól, akkor megszerezted.
    Kérlek, írd meg a hiányzó dekorok pontos nevét, valamint a Farm nevedet és a Farm ID számodat, hogy ellenőrizni tudjuk birtokodban vannak-e a hiányzó dekorok.
    Köszönöm:)
     
  13. fakír1020

    fakír1020 Kivételes tehetség

    Köszönöm szépen.
    Időközben olvastam a másik topikban hogy hol keressem,és körülnéztem, mind a 3 hiányzó darabom a felhősoron van:)
     
    Kuzdern és Luminary kedveli ezt.
  14. Zsófi0101

    Zsófi0101 Fórum nagymestere

    Szép estét mindenkinek:)
    Kérlek nézzétek meg mi történt nálam. A tengeri kaland /második sor, első kép/ nevű kirakóssal készen lettem. Ki is írta, hogy oké, de nem adott érte semmit. Sőt kiléptem-beléptem... hátha, de semmi. Most pedig azt jelzi, mintha még bele sem kezdtem volna a krokodilos kirakósba.
    Előre is köszönöm szépen:)
    Zsófi
    Gazda: Zsófi0101 ID: 3246475
     
  15. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!
    Köszönöm a visszajelzést, örülök, hogy megtaláltad.:)
     
  16. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!
    Köszönöm a türelmedet.:)
    Kollégám ellenőrzésem alapján a Krokodilos puzzlet még nem raktad ki, ez van folyamatban.
    Lehívtad hozzá mind a 20 puzzle darabkát, de még egyet sem sikerült megfelelő helyre és helyzetben a játéktérre helyezned. A puzzle darabkákat a jobb oldali tárolóban találod, a csúszkát le-fel mozgatva tudod megnézni őket és eldönteni, hogy milyen sorrendben rakod ki. Amikor egy darabka jó helyen és pozicióban van, már nem lehet mozgatni és frissítéskor sem kerül vissza a jobb oldali sávba.
    Az event csevegőben találsz elkészült képeket, aminek a segítségével könnyebben boldogulhatsz.:
    https://board-hu.farmerama.com/thre...event-2024-csevegő.24470/page-22#post-1368977

    A kép nálad készült:
    upload_2024-2-1_21-44-32.png
     
    alex0824 és bactriaanus kedveli ezt.
  17. Zsófi0101

    Zsófi0101 Fórum nagymestere

    Köszönöm a választ. Ha azt mondjátok, hogy nem csináltam meg, hát legyen így. Bár tudom, hogy megcsináltam... Hibára gyanakodtam, de ezzel nem lőnek nyulat.
    Jó éjt mindenkinek :)
     
  18. bactriaanus

    bactriaanus Törekvő

    Kedves Moderátor !
    Évek óta a Google Chrome böngészővel játszom.
    16 óra óta nem tudom elérni a farmot innen.
    A következő a hibaüzenet :
    400 Bad Request

    Request Header Or Cookie Too Large

    A Firefox böngészővel el tudom érni, de lassú a játék.
    A Microsoft Edge-vel viszont tökéletes.
    Lehet valami hiba nálam ?
     
    SparrowC kedveli ezt.
  19. SparrowC

    SparrowC Törekvő

    Kedves bactriaanus!

    Kérlek próbáld meg törölni sütiket (Cookies).
    Ezt Google Chrome-ban a jobb felső sarokban lévő 3db pontra kattintva, azon belül Böngészési adatok törlése-t kell választanod.
    Amennyiben itt vagy, megjelenik egy felugró ablak, amiben pipáld ki a Cookie-k és egyéb webhelyadatok és a Gyorsítótárban szereplő képek és fájlok opciókat. Ne felejts el az Időszaknál beállítani a Mindenkori-t!

    Ez után kérlek próbálj meg újra belépni, kérlek írd meg, hogy sikerült-e!

    Köszönöm!
     
    alex0824, bactriaanus, Dolphin és 2 más kedveli ezt.
  20. bactriaanus

    bactriaanus Törekvő

    Megtörtént. Sikerült a belépés.
    Nagyon szépen köszönöm a gyors és részletes útbaigazítást !
    Jó éjszakát Neked !
     
    Dolphin, aida2330, Sali~*.* és még 1 ember kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.