Technikai kérdések alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.4.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. julio5555

    julio5555 Aktív író

    Sziasztok!
    Segítséget szeretnék kérni.
    Rackó dekor szeptemberi ajándékát "kirakodó-mester" Valahova kitehettem, de nem találom.
    ID: 18194097

    Előre is köszönöm a segítséget.
     
  2. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    Rackó szeptemberi ajándéka a Karikadobó-mester dekor, melyről itt olvahatsz:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/rackó-dekor-ajándéka-2024-szeptember.25342/
    Vélhetően azért nem találtad a dobozodban, mert rossz néven kerested.
    Ellenőrzésem alapján ott van a dobozban a Váza alatt, nem helyezted ki sehova.
    Megértésedet köszönöm!
     
  3. pillarinandorne

    pillarinandorne Járnitanuló

    szia eltúnt a farmaranyam a farmomról légy szíves nézd meg hova mert nem költöttem el köszönöm előre is a válaszod
    ID: 6185080
     
  4. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    először is megnyugtatlak, a Farmról semmi nem tud eltűnni. Farmarany készletben csak akkor lehet csökkenés, ha azt vmire elköltjük. Ha úgy gondolod, hogy ezt a költést nem Te intézted, akkor mielőbb cseréld le jelszavadat a játékban.
    Ellenőrzésem alapján 2024-09-22 19:16:29-kor költöttél 500 FA-t, a Koporsójáték 1 Gazdaköri küldetésnél a 4. szint Ezüst részét teljesítetted ilyen módon.
    A gazdaköri küldetéseknél a jobb alsó sarokban látszik, hogy az adott feladatot mennyi FA-ért lehet azonnal teljesíteni, az Arany részről tudok képet hozni Neked a farmodról, ezt 224 FA-ért tudnád azonnal befejezni:
    upload_2024-9-23_8-35-11.png
    Megértésedet köszönöm!
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  5. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    attól mert egy kérdést több topikban is felteszel, nem lesz előbb válaszod, csak nekünk adsz plusz munkát. Ha nincs moderátor szolgálatban, akkor bizony várni kell a válaszig, türelmesen.
    Itt kaptál választ a kérdésedre:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/minden-egyéb-kérdés-ide.19464/page-44#post-1404151
    Köszönöm, ha jövőben türelmesed várakozol, s figyelsz a Fórumszabályzat betartására.
    További jó játékot!
     
    Swartsch és Sali~*.* kedveli ezt.
  6. julio5555

    julio5555 Aktív író

    Dolphin kedveli ezt.
  7. papi.51

    papi.51 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok van egy kicsi farmom ahol semilyen műveletet nem tudok végezni,mi lehet a baj.Farm nevem:papi.51 ID:57021350
     
  8. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    javításra került az elakadás, egy ki/belépést követően fogod tudni folytatni a farmos ténykedésed.
    Eredményes gazdálkodást!
     
    Swartsch, papi.51 és -ágianyu33- kedveli ezt.
  9. papi.51

    papi.51 Fórum-zöldfülű

    Köszönöm szépen.
     
    -ágianyu33- és Dolphin kedveli ezt.
  10. adri121100

    adri121100 Utánpótlás-írogató

    A Valdemár vidámpark nem működik jól.A lufi pukasztásnál állandóan lenulláz.Másnál is így van?
     
  11. VeresRanch

    VeresRanch Fórum-zöldfülű

    Sziasztok. Renzo's parkba megszereztem a Vendingót és többszöri ki-be lépés után se találom a ólak között. Megnézné nekem valaki , elöre is köszönöm . Név: VeresRanch ID:57703178
     
  12. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    Kérnénk szépen farmnevet és pontos ID számot, ezek nélkül nem tudjuk megvizsgálni a problémádat!

    Nem kattintassz véletlenül duplán a lufikra, mert azt nem szabad, 1x kattints csak..
    Másodjára kattintani hiba, hiszen akkor már eldurrant az a lufi a játék szerint.

    Köszönjük!
     
    Swartsch kedveli ezt.
  13. adri121100

    adri121100 Utánpótlás-írogató

    ID:18489564

    adri121100
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 23.9.24
  14. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia újra!
    Köszönjük az ID számot, elvittem a kérdésedet megvizsgálásra, türelmedet kérem a válaszig, mert jelenleg nincs fent ellenőrzésre jogosultt kolléga!

    Azért újra felhívom a figyelmedet, a lufikra csak egyszer kattints, a dupla kattintás lenullázza az addigi eredményeket!

    Köszönöm!
     
  15. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    Azért nem látod a Pajtában, mert a Vendigó egy Teliholdas rém-állat, és csak akkor láthatod, ha a Telihold nyitva van!
    Egyébként a Renzó tábláján meg tudod nézni, hogy pontosan mit váltottál ki.
    Ha eltűnt valami a "kínálatból", az biztosan kiváltásra került már nálad!
    További sikeres "Vidámparkozást" kívánok!
     
    Swartsch és VeresRanch kedveli ezt.
  16. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia újra!
    Kollégám belépett a farmodra és megnyugodhatsz, a Vendigó ólat 2024-09-23 19:50:50-kor váltottad ki, bent van a pajtádban, ha kinyit a Teliholdas, ki fogod tudni tenni.
    További sikeres játékot kívánunk!
     
    Swartsch, VeresRanch és Dolphin kedveli ezt.
  17. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia újra!
    Köszönjük az ID számot!
    Kollégám benézett a farmodra és megállapította, valóban kevés pontot kapsz a Lufijátékban.:(
    Javasolni tudja neked, hogy esetleg cserélj egeret, ha elemes, akkor elég lehet egy elemcsere is. Figyelj arra, hogy csak sárga lufira kattints, inkább hagyj egyet kipukkanni, mint, hogy mellélőjj, mert akkor újraindul a számoló 2-4-6-ról. Inkább kevesebbet találj el, de azt pontosan, mert az több pontot hoz.
    Itt a leírása a lufis játéknak:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/valdemár-vándor-vidámparkja.7045/#post-417846

    További sikeres játékot kívánunk!
     
    Swartsch kedveli ezt.
  18. vénsárkány48

    vénsárkány48 Fórumlakó

    Szervusztok!
    Két farmom van: vénsárkány48 ID: 25432220, és csi48 ID: 9103163
    Mind a két farmon kriptaőrt ültettem, komfort talajra. csi48-on 1 Jack ajándéka is van indítva, ami a másikon nincs, és 25 db-ot jelez 1 földön, hogy ennyit fog teremni. vénsárkányon 51 db-ot jelez. Ezt nem értem.
    Semmi kifogásom, de nem értem, hogyan lett ez 51?
    Ha valaki ezt meg tudja magyarázni, nagyon megköszönném.
     
  19. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    a magyarázat egyszerű: a különbség a két farmodon az, hogy a gyémánt rekeszben más terméked van.
    - a csi48-as farmodon Répás-almás csatni van, ami földenként +2 db növényt ad
    upload_2024-9-24_7-34-50.png

    - a vénsárkány48-on pedig egy +200%-os termésbónusz található:
    upload_2024-9-24_7-38-58.png

    További sikeres Játékot!
     
  20. arpi111959

    arpi111959 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok. Tudna-e valaki segíteni abban hogy minden belépésnél ne kérje az elsődleges jelszót? Előre is köszönöm.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.