Visszajelzés Viking saga 17. - panaszláda

Discussion in 'Egyéb témák archívuma' started by Dolphin, Jun 4, 2025.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. csernigy

    csernigy Haladó

    Ez már roh@dt idegesítő! Meddig kell még várni, hogy normálisan lehessen aratni ezen az igénytelen játékon? Órák óta sz@r! Minden egyes géphasználat után frissíteni kell, mert csak pörög az a köcsög virág. Aratok-frissítek, locsolok-frissítek, trágyázok-frissítek, szupertrágyázok-frissítek. Ha ma nem frissítettem ötvenszer, akkor egyszer sem. Baromira nem értem. Ez egy primitív játék és ezt sem tudják normálisan üzemeltetni. Gondolom, azért nem alkalmazzák a szerkesztőket nagyobb játékok készítésében, fejlesztésében (Diabló, WOW, FIFA, NFS, stb), mert ennek is csak a felszínét kapirgálják. Vagy nem értenek hozzá, vagy leszarják, hogy szenvedés az egész játékmenet. Ha nem sajnálnám a több, mint 10 év ráfordított idejét, és nem nézném azt a több százezer forint ráfordítást évente, akkor már rég itt hagytam volna ezt a szart. Többet idegeskedem "pihenés, szórakozás" közben, mint a munkahelyemen!
     
  2. varga1234

    varga1234 Fórum hercege

    Nálam működik még egyszer aratok aztán majd reggel .
     
    Éva0315 likes this.
  3. terrdora

    terrdora Fórum ismerője

    https://kepkuldes.com/image/tHCIU6j
    Kézzel töröltem a kisföldet, kicseréltem a 4x4 re aztán maradt 2 óta ugyanolyan az
    ARATÓ VETŐVEL IS! Ezért fizettem érte?

    Gazda: terrdora ID: 33192685 meg lehet nézni, a másik accon lassan de működik valami ezen semmi!!!!
     
    Last edited: Jun 5, 2025
    Éva0315 likes this.
  4. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Minden mondatoddal egyet értek és azonosulok is. A vége, ez egy tökéletes végszó. :D Nálam sem kutya a munkahely néha, de ez felülmúlja most rendesen.
     
  5. karagi

    karagi Fórum-zöldfülű

    farmer csengusz2010 id 17296877 14 órától próbálom beültetni a 10 magot 2 kockát sikerült beültetni 8 mag eltünt!!! segitség!!!
     
  6. Luminary

    Luminary S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    ITT válaszoltam neked!
     
  7. Luminary

    Luminary S-Moderator Team Farmerama HU

    Dolphin and inanna11 like this.
  8. feki13

    feki13 Fórum ezredese

    Sziasztok!


    Kettő után 2 perccel még sikerült ventem mmindent, viszont utána tökéletesen elhalt a dolog. Majd egyik farm társunk írta, hogy app-ból megy. Láss csodát tényleg ment! Egy böngésző alapú játék aminek az app verziója BÉTA!!! fázisban van (sincs!) :D

    Arról nem beszélve, hogy nincs még 7 órával később se javítás?! :D Nincs egy full extrás munkahelyem, nem keresek csilliárdokat sem, nem is török világmegváltó babérokra, de ezért még engem is levettek volna a 10 körmömről az biztos. Engem nem a kompenzálás érdekel, dugják csak oda ahová gondolom ;) Engem az érdekel amit itt már sokan leírtak, egy 10 éve működő rendszerbe ugyanazt a mihaszna 1+1=2 egyenletes eventet beillesztteni tudjanak már. Főleg egy kínai brigád, a programozás és a csúcstechnológia emberei.

    Az pedig, hogy nekem akinek elveszett ez meg az a farmján, járjon még utána és KUNYERÁLJON a FÓRUM különböző topikjaiban a JOGOS javaiért, egyenesen inkorrektnek tartom. Ebből is látszik, akik ott dolgoznak egyáltalán nemm értenek ahhoz ammit csinálnak. Szívesen megírom helyettük a programot, youtube-ról megtanulva, mert szerintem ezzel egy szinten vagyunk velük.

    Áldom az eget, hogy végre nem vettem munkást, mondván előre láthatólag közel 1-1,5 évnyi kuponom van, nem fogok nekik 1790Ft-ot sem adni, mert MIRE?!

    Tudjátok mit kedves játék készítők?? Itt a farm nevem és az ID számom Gazda: fekike13 ID: 52380041, 3db virágfestés esetleg 1-2 FA fa amit bármikor jóvá is írhattok, mert a munkátok nemhogy támogatást, de még pontozást sem érdemel.

    Emberek 7 órája volt az indulás, azóta a hivatalos elmaradt?!!>:(
     
    Rizstej likes this.
  9. Luminary

    Luminary S-Moderator Team Farmerama HU

    Sziasztok!

    Kérek visszajelzést, hogy be tudtatok-e már lépni és játszani rendesen!
     
    zsani_apja and Kuzdern like this.
  10. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia!
    Nálam megy az event :)
     
    Luminary likes this.
  11. -orgona-

    -orgona- Fórum ezredese

    Szia!
    Nálam is megy.
     
    Luminary likes this.
  12. Luminary

    Luminary S-Moderator Team Farmerama HU

  13. terrdora

    terrdora Fórum ismerője

    A kezdeti felszaporítást mivel tudná?
    Van 10x10 db ennyi de eltelt rááldozott 8 órám, köszönöm!
    Gazda: terrdora ID: 33192685
    de ezt már írtam.
     
  14. Luminary

    Luminary S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    10 db kezdő növény jóváírásra került a farmodon!
     
  15. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórum ezredese

    Szia!

    22:00 elmúlt.
    Szerinted ilyenkor akarunk elkezdeni egy eventet?
    Ilyenkor akarunk játszani rendesen?
    Ha mégis kell az a visszajelzés, akkor a válasz az, hogy nem.
    Eddig kellett volna, most már senkit nem érdekel.
    Visszajelzést a múzeumok működése és az azok miatti kompenzáció mibenléte iránt már reggel szívesen olvasnánk, nem kell megvárni a 10:00-t.
     
  16. Alma1956

    Alma1956 Junior szaki

    Sziasztok! Volt 245 csillagom, ami most látom "eltűnt", illetbe belépéskor átváltódott Tp-re, meg valamire. :( Gazda: Alma1956 ID: 6743302
     
    lodenkabat likes this.
  17. Ableotory

    Ableotory Team Leader Team Farmerama HU

    inanna11 and Alma1956 like this.
  18. Alma1956

    Alma1956 Junior szaki

    fakír1020 and Ableotory like this.
  19. kasszás

    kasszás Járnitanuló

    halihoó!
    Mekkora lenne, kiürülne a raktár is. :D
     
    rencsike982 and vihence like this.
  20. fakír1020

    fakír1020 Kivételes tehetség

    Akkor megnyugodtam
    340 érmém volt.
    Köszönöm az infót:)
     
Thread Status:
Not open for further replies.