Visszajelzés Alpesi fényes kunyhó - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Dolphin, témanyitás ideje: 6.2.26.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Mennyire tetszett a mini-event? Kérjük, értékeld!

Szavazás lezárva: 13.2.26.
  1. 1

    50 szavazat
    16.9%
  2. 2

    0 szavazat
    0.0%
  3. 3

    3 szavazat
    1.0%
  4. 4

    2 szavazat
    0.7%
  5. 5

    4 szavazat
    1.4%
  6. 6

    1 szavazat
    0.3%
  7. 7

    5 szavazat
    1.7%
  8. 8

    5 szavazat
    1.7%
  9. 9

    8 szavazat
    2.7%
  10. 10

    217 szavazat
    73.6%
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. khzoli

    khzoli Utánpótlás-írogató

    Le a kalappal aki gyopároson max szinten van. Ott ahogy csak lehet gátolják a szintlépést. Nekem nem túl szórakoztató,vagy tele a raktár,vagy nem tudsz jelvényt szerezni. Három hónapja rávettem magam hogy újra csinálom azóta 1 szint. Bahán majd 40.
    Ez az event nem sok felhasználót érint szerintem. Aki csinálja annak sok sikert.
     
  2. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    A gyopárt az első napon kiváltottam, de a kezdeti lelkesedésem hamar alábbhagyottxDxD.
    Meg is látszikxD, 18. szinten vagyok. Sokszor el is felejtem, hiába vagyok naponta többször a farmon. Kizárólag fákat teszek ki és adok a megrendelőknek.
    Ma reggel feltévedtem és kíváncsiságból elkezdtem az eventet.
    Fél óra alatt 6. szintre kerültem. Mivel kiürült a hűtő, várom a fatermések beérését a folytatáshoz.:)
    Nekem tetszik:). 10 pont.
     
    PalMa, PZoli64, -Holdfeny-. és 6 más kedveli ezt.
  3. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    Szia

    Ha van bőven instád ill. temérdek fatermésed, akkor add nekik !
    Ugyanezt tettem a kicsimen a meggyel és bükkel, ill. a sárgabarackokat meg rövidítettem fél órásra.
    Itt 78-al léptem túl a 10. szinten a beadást és a bolt kifosztva (a csipeszek és társai maradtak csak bent)
    Hűtő visszatöltve várja majd a visszaváltástxD
    Pár napig gyakrabban benézek majd ide, hogy feltöltsem-visszatöltsem a készletetxD a következő hasonló mini eventhez.:)
     
  4. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    ma írtál a Segítségkérő topikba és miután hoztál azonosító adatokat is, kaptál is választ. Ha rögtön hoztál volna azonosító adatokat, előbb tudtam volna foglalkozni Veled.
    <<ITT>> találod.
    A kérdések feldolgozása folyamatos, s mivel a feladatot nagyon félreértetted, így több időbe tellett, mire megoldást tudtam Neked alkotni.
    További sok sikert!
     
    PalMa, kutyaszálló, Neni60 és 3 más kedveli ezt.
  5. Caccus

    Caccus Fórum veteránja

    Sziasztok. Nekem tele van a hűtőm,a,it kért benne van és nem tudok tovább menni, hogy csináljam. Már kipróbáltam mindent, de nem tünik el.
     
  6. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Mindent rászórtam.:) A tárolási kapacitásom határán vagyok.xD
     
    -Holdfeny-., GA-BI-O-Farm és farmerSS kedveli ezt.
  7. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    gyere Segítségkérő topik-ba, Farm név és Farm ID megadásával, ezek nélkül nem tudunk benézni Hozzád.
    Ami fontos, a Tervezői rekeszeket nem kell telepakolni Összetevő kártyákkal, csak akkor kell kattintani a Hűtőre, ha elfogytak a kártyák, vagy nincs olyan, ami a Vásárló italához kell.
    Várlak a megfelelő topikban, hogy segíteni tudjak.
     
    PalMa és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  8. mini76mini

    mini76mini Törzsjátékos

    Köszönöm szépen, sikerült. :)

    Köszönöm a segítséget, sikerült Nekem is. Nálam is 10-es lett. :)
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 10.2.26
    Baby72, PalMa és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  9. TeamLaurel

    TeamLaurel Törzsjátékos

    Helló!

    Hát, erre nem gondoltam... Köszi a tippet! :)
     
    Baby72, GA-BI-O-Farm és farmerSS kedveli ezt.
  10. bogyófej

    bogyófej Járnitanuló

    Sziasztok.Ez farmarany nélkül nem megy?
     
  11. apumbiapa

    apumbiapa Fórum biztosa

    Szia!

    Nem is kell hozzá farmarany.:)




    Egyébként ez egy nagyon kiváló mini event volt. :inlove:8)
     
  12. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Event kipipálva, bolt kifosztva.:D:D
     
  13. Dolphin

    Dolphin Fórum elő legendája

    Szia,
    nincs szükség Farmarany felhasználására.
    Az esemény teljesíthető 2 Vásárlóval és a 4 + 3 Tervezési résszel (a + 3 a szintlépésekkel szabadul fel).
    Ha elakadtál és segítségre van szükséged, akkor gyere Segítségkérő topik-ba, Farm név és Farm ID megadásával, ezek nélkül nem tudunk benézni Hozzád.
     
    kutyaszálló, GA-BI-O-Farm és Baby72 kedveli ezt.
  14. Sziszi1950

    Sziszi1950 Fórum biztosa

    Nagyon nehezen álltam ma neki ennek az eventnek, teljesen homályban voltam. Dolphin hathatós sgitségével most befejeztem, a felhót és a 2x2 plusz 1 kitehetőt már sikerült kivennem, a sok-sok egyéb dolgokkal együtt.
     
    Utoljára szerkesztett: 10.2.26
  15. nyuszi63

    nyuszi63 Rutinos

    Sziasztok!

    Én ugyan nem rég óta csinálom a gyopárt,a 8-as szinten vagyok és nagyon nyögve nyelős.Most viszont örültem hogy még nem váltottam ki jelvényeket.Igaz minden fatermésem elment.de ki fosztottam az event boltot csak pár dolgot nem vettem ki amire nincs szükségem még maradt is pár száz kártyám a bolthoz.Csak azért hagytam abba a játékot mert elfogyott a hozzá való.
    Most még arra gyúrok hogy a hűtőt meg töltsem hogy valamennyi atp-t kapjak.
    Sose szavazok eventekre,mert az elején nem érdemes az event végére meg mindig elfelejtem.Most nagy 10-et adtam rá,és remélem hamar kapunk ilyen vagy hasonló eventet.
     
    PalMa, kutyaszálló, Dolphin és 3 más kedveli ezt.
  16. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Megy.... csak csinálni kell:p
     
    Baby72 kedveli ezt.
  17. CsipcsiAnnus

    CsipcsiAnnus Járnitanuló

    Sziasztok!

    Lehet, hogy most kinevettek, de megkockáztatom. Tizen éve játszom, de most nálam megállt a tudomány. Nem akartam belekezdeni ebbe az eventbe, valahogy idegenkedtem tőle, de annyit
    olvastam itt, hogy mennyire tetszik a többi játékosnak a minijáték, hogy belevágtam.
    Csinálgattam, csinálgattam, és most belefutottam egy ilyenbe. Remélem jól töltöm fel a képet.
    Segítsetek kérlek, hogy 120 arany elköltése nélkül tudok-e mozdulni ebből a felállásból.
    Köszönöm :)

    https://farmgazdak.hu/kepfeltoltes/images/2026/02/10/ICAS.png
     
  18. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    Szia

    Egy sorozatot adj még be a kitakartba, gondolom ott is az áfonya van, utána ha szerencséd lesz, akkor megint olyan vásárló jön, aki bármit elfogad és akkor pakold befelé neki az áfonyákat.
    Látom, hogy a 9. szinten vagy, a boltból már megvetted az összes törlő szivacsot ?
    Ha tudsz még venni, akkor használj egyet.
     
    PalMa, GA-BI-O-Farm, Baby72 és még 1 ember kedveli ezt.
  19. CsipcsiAnnus

    CsipcsiAnnus Járnitanuló

    Szia! Köszönöm szépen, most akkor elárulom, hogy nem vettem észre, hogy tudok bedobni a másikhoz :D Bocsánat, és köszönöm :) Most sikerült továbbmennem, és remélem meglesz a felhő és ki tudok
    kecmeregni, mert már több szivacsot nem vehetek. A másik farmon majd jobban vigyázok :D
    Jujj, ez vérciki :oops::oops::oops:
     
    GA-BI-O-Farm, Baby72 és farmerSS kedveli ezt.
  20. farmerSS

    farmerSS Fórumőrült

    Örülök, hogy sikerült.
    A hűtőből csak akkor kérj újabb kártyákat, ha lentről már végképp nem tudsz sehova se feltenni.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.