Eltűnt tárgyak keresése (dekorok, ólak, fák)

Kategória: 'Általános témák', témanyitó: FA-HU, témanyitás ideje: 25.3.26.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. ica1956

    ica1956 Junior szaki

    Sziasztok köszönöm a választ Pók ügyben. ica1956
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 6.6.26
    Othep kedveli ezt.
  2. szávusz97

    szávusz97 Járnitanuló

    gazda szavusz 97 id 18412463 a gumicsizma dobás kitevöt sehol sem találom kérlek segits megkeresni köszönöm

    szavusz 97 megtaláltam köszönet elnézést kérek
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 7.6.26
  3. ibicike64

    ibicike64 Fórum-zöldfülű

    sziasztok olyan problémám van ,hogy a múlt héten mikor arattam farmaranyfát lefelé haladt, volt 1790 farmaranyam és 900 maradt ,semmit nem vásároltam és csak ment lefelé ibicike59 farm nevem ez az egy farmom van köszönöm ha segítesz id 52307497
     
  4. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Nincsen semmi gond, azért vagyunk, hogy segítsünk. :)
    Örülök, hogy megtaláltad, és köszönjük, hogy visszajeleztél.
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  5. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Elvittem ellenőrzésre a problémát, és amint érkezik ellenőrzésre jogosult Kolléga szolgálatba, hozom a választ.
    Szíves türelmedet kérem, ez a hétvége miatt hosszabb időt is igénybe vehet. :)
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  6. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia újra.

    Kollégám ellenőrzése alapján volt 4 nagyobb, és pár kisebb költésed a Mesterségek völgyében.

    2026-05-25-én, 08:32:42 - tól 3x vásároltál nagyobb értékben a Mesterségek völgyében hagymát. Először 156 darabért fizettél 273 Farmaranyat.
    2026-05-27-én, 17:18:13 - kor 210 FA-at költöttél 120 hagymáért.
    Legutóbb 390 FA-ért 223 db hagymát vásároltál.
    De 2026-05-10-én, 15:59:26 - kor is volt egy 225 FA-as költésed, akkor 138 db mogyorót vettél.
    Van még pár 10 FA alatti költésed is itt, ezt most nem soroljuk fel tételesen.

    Mindig nagyon kell figyelnünk, hova kattintunk.
    Amikor nem rendelkezünk egy alapanyaggal, akkor a darabszám pirossal jelenik meg, illetve megjelenik egy kis kék plusz jel.
    Ha erre rákattintunk, akkor farmaranyért azonnal megvesszük, ami hiányzik. Ez sajnos azonnali, és visszavonhatatlan.

    Ha itt a kék plusz jelre kattintunk, akkor FA-ért tudjuk azt a terméket pótolni, amivel nem rendelkezünk.

    [​IMG]

    (A kép illusztráció, nem a farmodon készült. Kicsit rákarikáztam, de látszik a piros 1-es is, hogy szükség lenne 1 db Alaptésztára is a recept elkészítéséhez, de azzal nem rendelkezünk.)

    De így van ez az egyéb hozzávalókkal is:

    upload_2026-6-7_10-35-14.png

    (Illusztráció, nem a farmodon készült. Itt napraforgó-hiány van...)

    Infó: https://board-hu.farmerama.com/threads/mesterségek-völgye-az-iparosodás-kezdeti-lépései.1945/#post-5204 az oldal alja felé.
     
    Luminary, -ágianyu33- és macimami1958 kedveli ezt.
  7. metymer

    metymer Fórum-zöldfülű

    Heló!

    A fás event alatt többször vásároltam fát egy huzamban, azt hiszem, kb 5 darabnak kellene a raktáramban lennie. Azt hiszem, három hiányzik, egy durián-, egy pápua- és egy akébiafa. Kérlek, nézzetek utána; előre is köszönöm.

    Nem, tévedtem, megvannak azok, csak a bahán kellett volna keresni őket.

    Bocs a zavarásért.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 8.6.26
    macimami1958 és Luminary kedveli ezt.
  8. koviferi70

    koviferi70 Utánpótlás-írogató

    szia. mélyföldi játékok 1 .feladatát biztos,hogy megcsináltam .keresem a gumicsizma dobálást és nem találom.előre is köszönöm a segítséged. koviferi70 39155417
     
  9. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    Máris meglett a keresett dekorod, kollégám megkereste neked.
    A Hajótöröttek partján találod, a Múzeumban rejtetted el mindkettőt.
    További jó játékot kívánunk!
     
  10. .hangyóca.

    .hangyóca. Fórummogul

    Sziasztok!
    A Tehenek és traktorok gazdaköri felhőjére való kitehetőt nem találom. :oops:
    Elképzelhető, hogy ki se váltottam? Hálásan köszönöm, ha utána tudtok nézni.
     
  11. *Zinnia*

    *Zinnia* Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    Farmnév és ID szám nélkül nem tudunk segíteni. Kérlek pótold! :)
     
  12. .hangyóca.

    .hangyóca. Fórummogul

    Bocsánat, tényleg nagyon szét vagyok csúszva.
    Farmnév: .hangyóca.
    ID: 14919167
     
    *Zinnia* kedveli ezt.
  13. *Zinnia*

    *Zinnia* Forum Moderator Team Farmerama HU

    Köszönöm az adatok pótlását. Elvittem ellenőrzésre. Amint érkezik erre jogosult kolléga, hozom a választ. Addig türelmedet kérem.
     
  14. Luminary

    Luminary Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    A keresett dekort az Esőerdőben találod meg, jobbra, lent.
    [​IMG]

    Sok sikert!
     
  15. .hangyóca.

    .hangyóca. Fórummogul

    Nagyon szépen köszönöm. :inlove:
     
    Kuzdern, smoldering és Luminary kedveli ezt.
  16. bativa

    bativa Járnitanuló

    Üdv! bativa gazda ID:2143506 Nem találom a gumicsizma dobálás elemet. Kérlek segítsetek.
     
  17. Dömötör

    Dömötör Fórum-zöldfülű

    Helló!
    Légyszi megnézni a "Tehenek és Traktorok" felhősornál, a "Pénztárcabarát akció" kitevőt nem váltottam ki vagy esetleg valahová kitettem?
    Dömötör ID: 30768967
    Nagyon köszi és igen tudom kevesen vagytok supportok.
    Türelemmel várok!
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 10.6.26
  18. *Zinnia*

    *Zinnia* Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    Kollégám ellenőrzése szerint sajnos nem váltottad ki az eventboltból.
    További jó játékot!
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  19. Dömötör

    Dömötör Fórum-zöldfülű

    ÓÓÓÓÓ, de idióta vagyok, nagyon köszi a gyors választ!
     
  20. *Zinnia*

    *Zinnia* Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    Kollégám ellenőrzése szerint, habár csináltad a gazdakörit, sajnos pont azt a feladatot nem teljesítetted, ahol a dekorok voltak. Így nem szerezted meg. Cserenapon próbáld beszerezni. Hamarosan, Június 27-én kezdődik a csere event. Sok sikert!
     
    Luminary és -ágianyu33- kedveli ezt.