Általános témák alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 30.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Melyik a népszerűbb állatcsoport?

  1. A normál Farmerama

    0 szavazat
    0.0%
  2. A megújuló Bahamarama

    0 szavazat
    0.0%
  3. Semelyik mindkettő béna

    0 szavazat
    0.0%
  4. A különböző Eventeken létrejövő állatok(vagyis a tenyészettek)

    0 szavazat
    0.0%
Több válasz kiválasztása lehetséges.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája

    Nem, nem érthető :-(
    Játszd le ezt a táblát és írj vissza kérlek akkor, hogy belépve a farmodra lássam az esetleges problémádat.
    Visszajelzésed várom és köszönöm!
     
  2. mdi1

    mdi1 Törekvő

    A táblajáték közben megjelent a forgó napraforgó. Ha ráfrissítek, elveszítem az adott játékot?
    Bár mást nemigen tudok tenni. :(((

    A kliensen.
     
  3. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája

    Szia!

    Nem veszíted el.
    Belépést követően ott folytathatod a játékot, ahol abbahagytad.
     
  4. kriszta70707

    kriszta70707 Fórumlakó

    Kedves Wellwisher,
    megpróbálom még egyszer, aztán lejátszom és visszaírok, ígérem.:cry:

    Ezen a linken látható az event ismertetőből kimetszett kép, hogy milyen tételeknek kéne lenni a dzsungel 2. pályáján. Első oszlop az első játékkor, a második oszlop pedig a másodszori játéktól a végéig. Ha nem tévedek.

    http://keptarhely.eu/view.php?file=20210212v01v0r52g.png

    Én már nem először játszom a dzsungel játékkal, hanem sokadszor. Azaz nekem a második oszlop tételeit kéne látnom. (Az tábla első felénél ez ok is volt.) De nem azt látom, hanem továbbra is az első játék játékelemeit! Ott, ahol az ismétlődő játék játékelemeit kéne látonom, azaz a romatnika ládákat. De nem az van ott! Pedig NEM először játszom ezen a pályán, mégis azt látom!

    http://keptarhely.eu/view.php?file=20210212v01v5le9l.png

    Itt láthatod az érmék mennyiségéből, hogy nem először játszottam:
    http://keptarhely.eu/view.php?file=20210212v01v56boi.png


    Most megyek, lejátszom. Done. :oops:
    Köszönöm, hogy megnézed!

    K.
     
  5. mdi1

    mdi1 Törekvő

    Köszönöm a gyors választ, örülök, hogy így van.
    Ugyanígy igaz ez unityn is? És a királynőnél? Még nem mertem eddig játszani.
    Előre is köszönöm a választ.
     
  6. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája


    Szia!

    Mindkét verziónál igaz. Kliensen és unityben is.
    A karneválkirálynőnél nem fog a betöltővirág forogni.
    Ha menet közben megakad a kocsi, akkor sajnos nem tudjuk, hogy elveszíted-e a megkezdett játékot, vagy visszakapod a virágos bonbonos kosarat.
    De mindenképpen azt javaslom, hogy a játék megkezdése előtt a grafika beállítását állítsd át magas szintre.
    Az átállítást követően ne felejtsd a kiválasztott opciót a mentés gombbal rögzíteni.
    Névtelen2.png
     
  7. kriszta70707

    kriszta70707 Fórumlakó

    Szia,
    esetleg van valami eredmény?
    Csak mert addig játszani sem merek vele, míg rá nem nézel/néztek.
    Köszönöm!
    K.
     
  8. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája

    Megértettem a problémádat.
    Az általad begyűjtött ajándékok közül többnél NEM romantikaláda szerepel az ismétlést követően.

    A dzsungel térkép második pályáján az alábbi lépéseid voltak:

    első alkalommal:
    kártyák: 1-2-2-5
    lépések:
    5-ös kártyával: 13. mező - trivia kérdés / ismétlésnél nem változik
    1-es kártyával: 14. mező - "Song Gao" talányos fa / ismétlésnél szintxcSP
    2-es kártyával: 16-os mező - 5 farmarany / ismétlésnél romantikaláda I
    1-es kártyával: 10-es mező - 4 csillagos érme / ismétlésnél nem változik

    második alkalommal:
    kártyák: 1-1-3-5
    lépések:
    5-ös kártyával: 13. mező - trivia kérdés / ismétlésnél nem változik
    3-as kártyával: 16-os mező - ismételt mező=romantikaláda I
    1-es kártyával: 17-es mező- 1 fehér ártatlanság / ismétlésnél szintxCSP
    1-es kártyával: 10-es mező - 4 csillagos érme / ismétlésnél nem változik

    harmadik aslkslommal:
    kártyák: 1-1-3-5
    lépések:
    5-ös kártyával: 13. mező - trivia kérdés / ismétlésnél nem változik
    3-as kártyával: 16-os mező - ismételt mező=romantikaláda I
    1-es kártyával: 17-es mező- ismételt mező=szintxCSP
    1-es kártyával: 10-es mező - 4 csillagos érme / ismétlésnél nem változik

    Tehát nézd végig kérlek az eventismertetőben szereplő táblázatot és annak alapján próbáld meg a romantikaládákat rejtő mezőket kiválasztani.
     
    kriszta70707 kedveli ezt.
  9. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája

    kriszta70707 kedveli ezt.
  10. mdi1

    mdi1 Törekvő

    Nagyon köszönöm, mindhárom családtagnál átállítottam, és bízunk a legjobbakban. :D
     
  11. kriszta70707

    kriszta70707 Fórumlakó

    Szia,
    köszönöm.
    A 3613-as válaszom végén ott van, hogy "Most megyek, lejátszom. Done."

    Tényleg nagyon köszönöm, hogy rénéztél, de a probléma továbbra is fennáll.

    Én nem azokat a képeket látom a tábla 1. és 2. felén, amit az ismétlések során látnom kellene, ami az eventismertetőben a második oszlopban fel van sorolva. Ez egy hiba! Így hogyan döntsem el, hogy hova akarok lépni, ha az a kép amit látok, nem is az, ami, hanem valami más, amit az eventismertetőből kéne minden egyes alkalommal megnéznem?
    http://keptarhely.eu/view.php?file=20210212v01v4u4o0.png
    http://keptarhely.eu/view.php?file=20210212v01v8nvb5.png
    Így használhatatlan a játék számomra!
    Nagyon szépen kérlek, hogy segíts, hogy láthatnám a pályán azokat a képeket, amiket az ismétlődés során kellene látnom!
    Köszönöm,
    K.
     
    Utoljára szerkesztett: 12.2.21
  12. moric67

    moric67 Törekvő

    sziasztok
    bizti nem jú helyre írok
    gondom van zárom a hsz-t
    nagy idegösszeomlást előidőző lett a:játék
    pusszantás!!! mindenkinek!
    van még pár melós -om oszt mék máshova

    oda ahova kívántok
    lehez tiltani!
    akár az agész pénzlenyúlási
    szerintetetek szórakoztató b-JÁTÉKBÓL,
    ÍRJÁTOK NEG KÉRLEEK?HOGY LEHET VÉGLEDES TÖRLÉST MEGTENNI MERT AMILYEN BARO VAGYOK MÉG VISSZAGYŰNNÉH.
    PUSZI MINDENKINEK!!!
     
  13. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Egészen pontosan azokat látod a képen, ami az ismertető második oszlopában van:
    upload_2021-2-12_12-51-33.png


    upload_2021-2-12_12-50-56.png

    Nem készültek olyan képek, amik az ismétlés során látszanak. Egyetlen ilyen eventnél sem.
    Több oka van:
    • Ezt végigtesztelni 6 pályán, hogy minden egyes lépésnél a második oszlop nyereménye látszódjon, sok-sok óra lenne. Hiszen milliószor végig kellene menni minden pályán, mert véletlenszerű kártya kombinációkat kapunk. Erre egy moderátornak sincs ideje az ismertető elkészítésekor.
    • Ha még több kép lenne az ismertetőben, teljesen belekeverednének a játékosok. Így is sokaknak emészthetetlen egy hosszabb ismertető.
    • Nem adhatunk mindent tálcán, mert akkor elvesszük a játék és a felfedezés örömét.
    Wellwisher időt és türelmet nem kímélve, pontosan megírta neked, hogy eddig milyen helyekre léptél. Azt végignézted? Az a kigyűjtés pontosan megegyezik azzal, amiket a képeken látsz.

    Sajnálom, hogy belekeveredtél, de immáron ketten ellenőriztük az eventedet. Nincs hiba a játékodban.

    Toma készített egy itinert a dzsungeles térképekhez. >>ITT<<
    Én ezt használom a saját játékomban, miután a városi térképek kifogtak rajtam.
     
    Fatther, -ágianyu33- és kriszta70707 kedveli ezt.
  14. kriszta70707

    kriszta70707 Fórumlakó

    Kedves Beko és Wellwisher!
    Én kérek elnézést! ;) Számomra evidens volt, hogy amikor másodszor ill. többedszer játszom a játékkal, akkor pontosan azokat a képeket fogom látni, ami az eventismertető második oszlopában van! :D Azaz minden ami megváltozik a második oszlopban, ott a képek is megváltoznak. (Nem vagyok több éve jásztó játékos, múlt év novemberében tértem vissza, jó sok év kihagyás után.)

    Ha a játék során folyamatosan nézni kell az eventismertetőt a többedszeri játékok során, akkor természetesen úgy fogok játszani, és nem reklamálok, de számomra ez nem derült ki elsőre. So sorry! Ezért is írtam, és így utólag már értem, hogy miért nem értettétek, mit akarok. :inlove:
    Millió elnézést, hogy feleslegesen dolgoztattalak benneteket!:inlove::inlove::inlove:
    K.
     
    BackOffice kedveli ezt.
  15. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája


    Szia!

    A farmod végleges bezárását a Játék supportján kezdeményezheted.

    Azonban ezt a döntést követően a farm bezárása egy visszavonhatatlan állapot lesz.
    Ezért érdemes alaposan meggondolnod és nem dühből meghozni a döntésedet.

    A játék supportot a farmodon keresztül éred el.
    Az általános témakört válaszd ki a levelezéshez.
    Belépést követően az általános témát választva minimum 140 karaktert használva írd le, hogy pontosan mi a problémád.
    A supportról az alábbi linket megnyitva tudsz tájékozódni:
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/a-support.6729/
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  16. rjolka

    rjolka Junior szaki

    Köszönöm szépen a válaszodat, nincs mit tenni, várunk.
    Szép hétvégét kívánok! :)
     
  17. ketterika

    ketterika Járnitanuló

    köszönöm szépen a segítséget csak mielőtt törlöm a klienst azt szeretném kérdezni ha az uj letöltés nem sikerül a unity-t sem tudom használni mi a teendő
     
  18. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia ketterika!
    Unity program megy a webes verzióban (Firefoxon, Google Chrome-n, Microsoft EDGE-n) meg a kliensben is.
    Csak az utóbbi egy leegyszerűsített, önálló böngésző verzió.
    Ha egyikben sem tudsz játszani, akkor meg kell keresned egy számítógépes (hardveres) szakembert, és ő megmondja, hogy esetleges alkatrész csere, vagy memóriabővítés, vagy mi kell ahhoz, hogy Unityn játszhass.
    Nem árt ellenőrizni az internet szolgáltatód által nyújtott net-nek a paramétereit a speedtest segítségével (ping, letöltési és feltöltési sebesség).
     
  19. czcsgyöngy

    czcsgyöngy Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Ne haragudjatok, ha rossz helyre írok. Nagy dilemmában vagyok, ezért szeretném kikérni a tanácsotokat. Tudom, hogy nekem kell dönteni, és nekem kell eldönteni azt is, mi a fontos számomra, de hátha lapul a sorok közt olyan dolog, amit én nem tudok. A piccoló ládából kibújt egy pocok légyfogó. Akárhol néztem, azt látom, tapasztalati pontot ad, egyre növekvő mennyiségben (aktuális szinttől függően). Gondolkodom rajta, hogy elcserélem Páncél Pannira, de annyian keresik a légyfogót, hogy elbizonytalanodtam. Tudom, hogy 200-as szint felett már nagyon nehéz lesz szintet lépni, sok-sok TP kell hozzá, de szép lassan úgyis meglesz. Az út a lényeg, amíg odajutunk, nem a sebesség, vagy nem? A felröpi viszont többször jelentett már problémát egy event teljesítésénél. Én gondolkodom rosszul, ha hajlok afelé, hogy elcserélem a pocokomat egy teknőclányra? ;) Előre is nagyon szépen köszönöm, ha rámszánjátok az időt. Illetve, ha rossz helyre írtam, töröljétek nyugodtan, csak légyszi írjátok meg, hova kellett volna.
     
  20. Kékmadár1

    Kékmadár1 Fórum elő legendája

    Szia!
    Jól írod a döntés a tied.
    De rosszul nem jársz, bárhogy döntesz is.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.