Általános témák alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 30.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Melyik a népszerűbb állatcsoport?

  1. A normál Farmerama

    0 szavazat
    0.0%
  2. A megújuló Bahamarama

    0 szavazat
    0.0%
  3. Semelyik mindkettő béna

    0 szavazat
    0.0%
  4. A különböző Eventeken létrejövő állatok(vagyis a tenyészettek)

    0 szavazat
    0.0%
Több válasz kiválasztása lehetséges.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Gumimarcsi2

    Gumimarcsi2 Járnitanuló

    Szia. a klienssel játszom,itt hol találom az ID számot?
     
  2. Gumimarcsi2

    Gumimarcsi2 Járnitanuló

    Megtaláltam. Gumimarcsi2 ID: 145225 Köszönöm!!
     
  3. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Party
    pörgetés
    [​IMG]nyereményMaradék
    szabad pöri
    0Maradék
    party pöri
    -2021-02-16 08:31:21
    2 [​IMG]1x helperCoupon48 | inventory480151-2021-02-16 08:31:04
    2 [​IMG]2x partyspin | inventory480152-2021-02-16 08:30:38
    2 [​IMG]1x chameleon_upgrade_2 | upgrade480151-2021-02-16 08:30:29
    2 [​IMG]20x eventtoken | inventory480152-2021-02-16 08:30:18
    .

    A fenti táblázatban láthatod, hogy volt 151 pörit, pörgetést indítottál (150), nyertél 2 party pörit, a maradványod 152 lett.
    Ez így teljesen jól van.
    (Kedden jelezted, ezért hoztam a keddi adatot).
     
    -ágianyu33- és Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  4. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Az oka egyszerű. Minden bónusz egyszer hosszabbítható. Ha használod a pinkiet, akkor meg kell várni, míg eltűnik a rekeszből, utána újat fogyasztani. Mert ha nem várod meg, és új csatnit eszel, akkor arra nem hat a korábban aktivált pinkie.
     
    Barika45 kedveli ezt.
  5. Gumimarcsi2

    Gumimarcsi2 Járnitanuló

    Köszönöm szépen, hogy megnézted. Ezek szerint vagy elnéztem, vagy amikor kiléptem belőle akkor adta hozzá.
     
  6. Csikihegyek

    Csikihegyek Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! Kérdésem lenne. Mikor épül be az enter gomb amikor belépek. pedig már régóta mentettem a jelszavamat. Köszönöm.
     
  7. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Milyen felületen játszol? Webes vagy a kliens a favorit nálad?

    A kliens ablakában a felhasználónév sorába kell szimplán kattintani az egérrel, hogy a kurzor látható legyen- a középső téglalap részben, akkor balra láthatóvá válik az a névsor, amely elmentésre került azon a felületen. Ha kiválasztod a farmnevet, az automatikusan betölt a bejelentkezéshez és már csak a felirat szerint kell várnod a játék indulására.

    A webes formában a megszokott gyakorlat szerint indítjuk a játékot, ha abban a böngészőben elmentettek a farmnevek.

    Ha más problémád van, akkor írj róla részletesen, kérlek szépen!
     
  8. Csikihegyek

    Csikihegyek Utánpótlás-írogató

    Klienssel játszom és minden jól működik. a jelszó mentése akkor felesleges?
     
  9. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Nem felesleges a jelszó mentése.

    Nem kell egyenként és alkalmanként beírni semmit, csak a barna keretes ablakban a farmnév sorába be kell kattintani, hogy a kurzor látszódjon ... akkor a bal oldalon látszanak az elmentett adatos farmok nevei ... onnan előhívható, ha az adott nevet kiválasztjuk, kattintjuk. Automatikusan betölti a rendszer a belépési adatot, és a játék indulhat a kliensen.
     
  10. Csikihegyek

    Csikihegyek Utánpótlás-írogató

    Akkor most kilépek és újra belépek.

    upload_2021-2-18_15-43-4.png
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 19.2.21
  11. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia Csikihegyek!
    Mamarygen kolléga egyéb elfoglaltsága révén én válaszolnék neked.
    Adok egy linket, amit Bombadil Toma Játékostársunk kidolgozott a kliensben a jelszókezelésről és az elsődleges jelszóról.
    Kérlek alaposan tanulmányozd át, és ha családon belül játszotok azon a számítógépen, akkor törölni kell az elsődleges jelszó beállítását, mert csak akadályoz a munkában, és ahhoz nem kell újra telepíteni a klienst: https://board-hu.farmerama.com/threads/unity-alapú-játék-csevegője.20350/page-177#post-1167499
     
    -ágianyu33- és -BombadilToma- kedveli ezt.
  12. Csikihegyek

    Csikihegyek Utánpótlás-írogató

    Át tanulmányozom.
     
    Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  13. moncsiárpi

    moncsiárpi Aktív író

    csak egy kérdésem volna---miért nem lehet csatnihoz,berakni egy--csak 100 százalékos bónuszt,mert már volt ilyen,hogy nem engedte,de az 200-as volt.eddig beengedte a százast.sajnos a gépemmel van valami--ezért irtam igy--elnézést,de a kérdés valos,

    bocsi--lehet hogy nem eggyértelmű a százszázalékos bonuszt mindig beadta csatnival----a kétszázast soha.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 18.2.21
  14. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia moncsiárpi!
    Ha kerekkeréken pörgettél ki 100%-os bónuszt, akkor az a bónuszsor fölé kerül, tehát az egy db gyémántrekeszedbe be tudod rakni a csatnit.
    Ha bónuszrekeszes terménybónuszod van, akkor azt csak rekeszbe tudod rakni.
    Ha az a bónusz olyan, ami gyémántrekeszt igényel, akkor értelemszerűen csak az egyiket tudod berakni.
    Ha aranyrekeszes, akkor csatnit tudsz használni, de szupertrágyára ható érésgyorsítónak csak az egyiket , pl. a 10%-os Fehér ártatlanságot tudod berakni. (Ez megfelelő +5% -os, szupertrágyára ható felhővel kiegészíthető.)
    Viszont ennek a rekeszbe rakható bónusznak az az előnye, hogy pinkie Pie-vel +30% -kal meghosszabbítható a hatóideje, szemben a kerekes bónusszal, amelyik ugyan nem foglal el bónuszrekeszt, és éppen ezért nem is hosszabbítható meg.
    A menüdben az elhasználódó fülön az egeret a bónusz fölé húzva megmutatkozik, hogy az milyen rekeszt igényel.
     
  15. Filizsina

    Filizsina Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!
    UPC-s e-mail-címemet szerettem volna megváltoztatni, de nem kapom meg a megerősítő e-mailt, amit a régi címre küldenétek. Nincs a spam mappában sem. Tudnátok segíteni?
    Filizsina, ID 2385961
     
  16. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia Filizsina!
    Ezzel kapcsolatban csak a supporton tudnak segíteni.
    A supportot így találod meg:
    [​IMG] A lenyíló ablakban válaszd az Általános kérdések sort.
    Részletesen írd meg miről van szó, minimum 140 karakterben.
    Azt az e-mail címet add meg, amin olvasni tudod a support válaszát. Ők pontosan leírják a teendőket.
    A supportról itt tudsz bővebben olvasni:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/a-support.6729/
    A vonatkozó Adatvédelmi előírások értelmében, a levéltitok megsértésének elkerülésére, kérlek ezt követően ne írj erről a fórumon.
    Türelmedet kérjük, a supporton dolgozó kollégák segítenek.
     
    Filizsina és Kuzdern kedveli ezt.
  17. KataMara

    KataMara Fórumlakó

    Sziasztok!
    Segítséget kérnék, hol találom a januári Rackó dekor ajándék nevét, mert az Enciklopédiában nem találtam.
    Köszönöm előre is a választ:)
     
  18. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Kuzdern, genka53 és -ágianyu33- kedveli ezt.
  19. Filizsina

    Filizsina Fórum-zöldfülű

    Köszönöm!

     
  20. mnkm

    mnkm Fórummogul

    Sziasztok!

    Kicsit félve írok ide, de remélem nem lesz leharapva a fejem.:oops: Szeretnék feltenni egy kérdést egy moderátornak, viszont nem szeretném, hogy az nyilvános legyen, hogyan tudok írni valamelyiknek? Gondoltam rámegyek a profilra, de ott nem adott ki üzenet írás lehetőséget. :/
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.