Általános témák alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 30.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Melyik a népszerűbb állatcsoport?

  1. A normál Farmerama

    0 szavazat
    0.0%
  2. A megújuló Bahamarama

    0 szavazat
    0.0%
  3. Semelyik mindkettő béna

    0 szavazat
    0.0%
  4. A különböző Eventeken létrejövő állatok(vagyis a tenyészettek)

    0 szavazat
    0.0%
Több válasz kiválasztása lehetséges.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. NagyG1950

    NagyG1950 Törzsjátékos

    Sziasztok!
    A kérdésem az lenne, hogy elmúlt déli 12 óra és a március havi naptárról semmi hír! Ha az ültetéssel tervezek (pl 24-30 órás növény) akkor hogy tudom eldönteni mi a jó nekem, mint játékosnak?
    Kösz!
     
    ronka kedveli ezt.
  2. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    Nem kell nyugtalankodni sem neked, sem a gazdatársaknak, hogy még nincs kiírás a Naptárról,valószínűleg hamarosan olvashatodl!
    Ha az új eventre szeretnél készülni, ahhoz bizony van még legalább 2 teljes napod, hiszen a Mariachi fieszta event szerda, 14 óráig tart! Mint minden alkalommal, az előző napon most is ki lesz írva az Új event, a kezdő időponttal és a részletes ismertetővel együtt!
    Addig is kérjük türelmedet, mindenki türelmét! !
    Köszönjük !

    Minden kívánságod ilyen hamar teljesüljön!
    Márciusi Naptár>>előzetes:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/eventnaptár-2022-március.22130/
     
    Utoljára szerkesztett: 28.2.22
  3. vargamarika

    vargamarika Aktív író

    Sziasztok! Remélem jó helyre írok!! Nem értem ezt az ÁSZF változást!!

    - A változás az előfizetések szerződés megújítását érinti!
    - A változás minden játékost érint!
    - Nekem nincsen semmiféle előfizetésem!
    - Akkor is el kell fogadni??
    - Elnézést ha nem értem de szeretném megérteni.
    Nagyon szépen köszönöm ha válaszoltok. További szép napot kívánok vargamarika ID sz: 15784539
     
  4. petone2011

    petone2011 Járnitanuló

    Elnézést kérek, ha bugyuta a kérdésem: Hol kell elfogadni az új szerződést, mert csak a leírást látom /Adatvédelmi infót, és a Bigpoint GmbH... de nem látom itt, h "elfogadom" Netán holnap lesz?
     
  5. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Minden játékost érint a változás.
    Akkor is, ha nincs semmiféle előfizetés a farmodra.
    El kell fogadni, ha játszani akarsz, játszani szeretnél a famerama játékkal a farmodon.

    A játék belépési oldalán már most is elérhető az erre vonatkozó információs ablak.
    Csak az olvasás, megértés után érdemes az információk birtokában az elfogadás gombra kattintani.

    Ha nincs elfogadás részedről, akkor a játékba nem tudsz belépni többé.
     
  6. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    A farm belépési oldalán látható az információs ablak. Minden tartozékával, az új felhasználói szerződés szövege és az elfogadás gomb is.

    Ha nem látod, akkor nagy méretű a kép a játékoldal betöltő felületén. (vélhetően a kliens változatban nagyítást alkalmazva játszol)

    Kérlek, böngészős változattal próbáld meg a belépést, a böngésző ablakát lehet méretben igazítani a felületi hír teljessé tételéhez. (böngésző személyre szabása és beállításai)
    Ott fogadd el az új feltételrendszert az olvasást követően.

    A kattintás, elfogadás után a belépés már lehetséges lesz a játékba.

    Ha nem sikerül a játék betöltése a web-es formában, akkor lépj ki a böngészős rendszerből.
    Kezdeményezd a klienses változatot a játékhoz.

    (Mivel elfogadtad az új feltételrendszert, így onnan már beléphetsz játszani)
     
  7. petone2011

    petone2011 Járnitanuló

    A böngészőbe játszom, megjelent az információs ablak, rákattintottam a két szerződésre, elfogadási gomb sehol, csak annyi beléphetek a farmra. Akkor ezzel kész? mert játszani tudok, ismét belépni is. Akkor oké?
     
  8. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia újra!

    Igen, ha elolvastad feltehetőleg a változott feltételrendszert. Kattintottad az olvasáshoz a tartalmakat.
    Majd a tovább a játékhoz kapcsolót használtad:

    ÁSZF.png
     
  9. petone2011

    petone2011 Járnitanuló

    Köszönöm szépen
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  10. Evita-55

    Evita-55 Fórumfelvigyázó

    Szia! Remélem semmit nem értettem rosszul az elfogadással ami valami szankciót vonzana maga után.
    Volt egy olyan, amit úgy értettem, hogy kizáródok a játékból ha 4 hétig nem lépek be?
    Köszönöm
     
  11. NagyG1950

    NagyG1950 Törzsjátékos

    Köszönöm!
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  12. julio5555

    julio5555 Járnitanuló

    Sziasztok!
    Ha belépéskor nem az elolvasás gombra nyomtam, hogyan tudom utólag elfogadni az ÁSZF-et
     
  13. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    Ha a Tovább a játékhoz kapcsolót használtad, akkor is minden rendben, hiszen itt vagy a játékban, írni is tudsz!
    Azért utólag olvasd el az Általános üzleti szabályzatot és az Adatvédelmi nyilatkozatot is!
    Az Enciklopédiában mindent megtalálsz!
    Enciklopédia

    [​IMG]
     
  14. julio5555

    julio5555 Járnitanuló

    Köszönöm a gyors választ !
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  15. donkartacs07

    donkartacs07 Rutinos

    " A 2022. március 1-ét megelőzően megkötött előfizetéseknél semmi sem változik. Csakúgy mint korábban, ezek a szerződések automatikusan meghosszabbodnak a kezdeti időszakkal."
    Ez most mit takar? Ha vásárolok Szezonmunkás előfizetést 30 napra, az attól még tovább él? Nem világos mire vonatkozik a játék esetén ezen mondat. 30 napra veszem és utána ha lejár, én tartozok az oldalnak, mert nem veszek újat?
    Várom megtisztelő választ, melyet köszönök!
     
  16. d.v.doff

    d.v.doff Fórum-zöldfülű

    sziasztok,azt szeretném megkérdezni melyik állat terménye a hajzselé
     
  17. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!

    Hajzselé
    [​IMG]
    Termény pajtaértéke: 3.069

    Hajzselégyár

    Műhelyben NEM megépíthető.
    Indításhoz szükséges: 1 hangyásztáp, 1 hangyász
    Szükséges szint: 1. baha szint
    Tárgy mérete: 2x2
    Kép
    .....................................
    NévTulajdonságok
    .......................................
    ÉpítőanyagJátékba kerültMegjegyzés
    [​IMG]HajzselégyárTermény: 1 db hajzselé
    Érési idő: 21:00 óra
    Tapasztalatpont: 625 BTP
    Trágya mennyisége: 5 db
    nem megépíthető2020. február titokzatos rakományban az
    ólgőzösről
    -
    https://board-hu.farmerama.com/threads/Állatok-termények-és-ólak-a-játékban.16260/page-4#post-860890
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  18. d.v.doff

    d.v.doff Fórum-zöldfülű

    kőszőnőm szépen
     
  19. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    A változtatások kizárólag a prémium előfizetésre vonatkoznak, ha mentett kártyás vásárlással történik a vásárlás.

    A "Szezonmunkás előfizetés” és a "malom előfizetés" nem érintettek ebben a témában.

    Itt és a tartalmi változásokban lehet követni a módosításokat:
    https://board-hu.farmerama.com/thre...-szerződési-feltételekben.22131/#post-1251658
     
  20. margot1964

    margot1964 Járnitanuló

    Szia!
    olyan problémám van, ha ráteszem a fejlesztést az ólra, azonnal késznek jelzi, és készletnövekedés is történik.
    üdv
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.