Általános témák alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 30.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Melyik a népszerűbb állatcsoport?

  1. A normál Farmerama

    0 szavazat
    0.0%
  2. A megújuló Bahamarama

    0 szavazat
    0.0%
  3. Semelyik mindkettő béna

    0 szavazat
    0.0%
  4. A különböző Eventeken létrejövő állatok(vagyis a tenyészettek)

    0 szavazat
    0.0%
Több válasz kiválasztása lehetséges.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. profil67

    profil67 Fórum-zöldfülű

    Ezt már én is tapasztaltam de csak a 2,3,4 és 5-ös színtű ólaknál .
     
  2. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Van olyan bónusz együttes, amikor ez valós lehet.
     
    margot1964 kedveli ezt.
  3. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Van olyan bónusz együttes, amikor ez valós lehet.
     
  4. zagimichna

    zagimichna Fórum ismerője

    Sziasztok! Meg tudnátok mondani, mire jók a Herbárium gazdaköriben megszerezhető talányos matricák?
     
  5. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Szia !
    Ugyan olyan matrica, mint a többi, a gyűjtőalbumban megtalálod a Jamaica matricánál.
     
    Kuzdern, zagimichna és genka53 kedveli ezt.
  6. zagimichna

    zagimichna Fórum ismerője

    Köszi.
    Akkor ezek szerint semmi hasznuk sincs ...

     
  7. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Nem sok hasznuk van , nekem 8 db van a gyűjtőalbumban.
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  8. Marik33

    Marik33 Törekvő

    Szervusztok van egy problémám teknősöket akarok tenyészteni a fő farmon egy párat ki raktam a földek felére tovább nem tudok menni mert gazos a földem.Szomszédokból csak egy hiányzik a többi megvan.Akkor mi a baj? mitől gazos. ID 14174638 Marik33
     
  9. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    A megadott információk alapján az ellenőrző panelről beléptem a farmodra.

    A főfarmon raktárházad van és növények.

    A szédült szántón vannak a teknőslakok, annyi, amennyit ki tudsz helyezni ... a többi rész föld-mentes, ólmentes, de nem gazos!

    Ezt láttam nálad:
    marik.png
     
  10. Rézike43

    Rézike43 Járnitanuló

    Sziasztok!
    Szeretném megkérdezni, hogy a Pinkie Pie sütit melyik dekor adja? Köszönöm! :)
     
  11. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

  12. Rézike43

    Rézike43 Járnitanuló

    Köszönöm!! :)
     
  13. vénsárkány48

    vénsárkány48 Törzsjátékos

    Szervusztok!
    Tegnap valamit elrontottam, vagy mellé nyúltam. Nem tudom hol, nem tudom hogyan és nem tudom hova. Mikor régebben be akartam lépni valamelyik farmra, akkor a "Felhasználónév"re kattintottam, és előjött egy lista. A farmnévre kattintottam, akkor az megjelent a "felhasználónév" írás helyén, nem kellett bepötyögni. Ez megváltozott. Most be kell pötyögnöm a farmok nevét. Ezt szeretném vissza csinálni. Tud valaki okos tanácsot adni, hogy ne kelljen 1 kattintás helyett a farmneveket végig írni? Tudom nem nagy gond, de már nagyon megszoktam. Megköszönöm, ha tud valaki tanácsot adni.
     
  14. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    Figyelmedbe ajánlom a következő linket:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/unity-kliens-jelszókezelő-funkció.20443/

    Sajnos újból, egyenként be kell lépkedned a farmjaidra, majd mentsd el az adatokat, ha nem akarod minden belépéskor egyenként begépelni.
    Utána ismét ugyanolyan lesz, mint régen.
     
  15. vénsárkány48

    vénsárkány48 Törzsjátékos

  16. zsoltb99

    zsoltb99 Fórum-zöldfülű

    Szia! Segítséget szeretnék kérni. Ma 9 óra 45 körül megettem 2 db teliholdas betakarításnövelőt ami plusz 2 termést ad .Sajnos nem lett több az aratható mennyiség. Területet váltottam majd ki be léptem semmi. Légyszíves már megnézni köszönöm. zsoltb99
     
  17. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    A Teliholdas betakarításnövelő csak a rémtermékekre - azaz a teliholdas növényekre, fatermésekre és állatokra - hat. Eventnövényre nem, akkor sem, ha azt a teliholdas területeken ülteted.
     
    Utoljára szerkesztett: 4.3.22
    zsani_apja és -ágianyu33- kedveli ezt.
  18. zsoltb99

    zsoltb99 Fórum-zöldfülű

    Szia ! Nagyon szépen köszönöm a gyors segítségedet. Szomorú vagyok akkor elveszett 2 db .Még egyszer köszi.
     
    -BombadilToma- kedveli ezt.
  19. -marika65-

    -marika65- Junior szaki

    Sziasztok!

    Nekem 2 farmom van.Az egyik farmom piacán mindent sokkal olcsobban megtudok venni mint a másikon.Miért van az,hogy a másikon minden terméknek szinte megvehetetlen az ára?
    -marika65- ID: 32708596
     
  20. gesurin68

    gesurin68 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!
    Hogyan lehetséges az, január 28-án érdeklődik az egyik szomszédom, hogy hányas szinten vagyok a bahán, írom:592.
    Most meg 591-en van!!!! Van egy másik farmom amit előbb kezdtem azon 597 a baha, de a főfarmon átvette a vezetést! Nem lehet, hogy a bahán kapott pontokat is a főfarmra számolja?
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.