Általános témák alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 30.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Melyik a népszerűbb állatcsoport?

  1. A normál Farmerama

    0 szavazat
    0.0%
  2. A megújuló Bahamarama

    0 szavazat
    0.0%
  3. Semelyik mindkettő béna

    0 szavazat
    0.0%
  4. A különböző Eventeken létrejövő állatok(vagyis a tenyészettek)

    0 szavazat
    0.0%
Több válasz kiválasztása lehetséges.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU


    A Villát sehogy.
    Előfizetések lemondása:
    Bank - üzlet - Állapot és felmondás kapcsoló - A lemondani kívánt előfizetés mellett kattints a Kuka ikonra.
    A tagságod még élni fog ameddíg ki van fizetve.

    upload_2023-8-6_15-32-24.png
     
    Sali~*.*, SnéDóri, Sylja és még 1 ember kedveli ezt.
  2. aida2330

    aida2330 Fórumgróf

    Sziasztok!
    A napokban keresték a Hajzselé gyártó műhelyt. Az egyik léghajón van egy, lehet valakinek jól jönne...
    Bocs, ha off, nem tudom, hogy hova tehetném be a hsz-t, ahol jobb helyen lenne?
    https://i.imgur.com/yWUkBHb.png

    1:1 csere:)

    Frissítés: -ott van még, csak a 107.oldalon
     
    Utoljára szerkesztett: 6.8.23
    Sali~*.* és Sylja kedveli ezt.
  3. Sylja

    Sylja Fórum bárója

    Szia!
    Biztosan sok gazda szívesen megszerezné. Úgy tudom, hogy csak azok látják az ajánlatot, akik ugyanazon a piacon vannak, mint a felajánló.
     
    Sali~*.* és aida2330 kedveli ezt.
  4. aida2330

    aida2330 Fórumgróf

    Szia!
    Igen, én is úgy tudom. Én az 5-ön vagyok, tehát aki ott van, az szintén láthatja ezt az ajánlatot.
    Sajnos 1 pisztrángom van,- én is cserenapkor szereztem-, így átengedem, hátha valaki tud élni az ajánlattal:)
    Remélem sikerrel járnak.:music:
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 6.8.23
    Sali~*.* és Sylja kedveli ezt.
  5. Netrax

    Netrax Fórum ismerője

    Szia!
    Cserenapon a télapó 1 és 2 kirakom meg van.Csere ikon is zöld de nem tudom elcserélni értékelem igyekezeted de....ezt írja Mi lehet ennek az oka.
     
    aida2330 kedveli ezt.
  6. Sylja

    Sylja Fórum bárója

    Szia!
    Több olyan fejlesztett dekor is van, ami nem cserélhető, hiába jelenik meg a listában.
    A moderátorok csak akkor tudnak ránézni a farmodra, ha megadod a pontos farmneved, és az ID számodat is.
     
    Sali~*.*, Othep és aida2330 kedveli ezt.
  7. Netrax

    Netrax Fórum ismerője

    Gazda: Netrax ID: 1246841 beazonosításhoz Ja igen a léghajon találtam a keresett tárgyat.
     
  8. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Meg tudnád adni a dekorok konkrét, pontos nevét?
    Mert Télapó 1 és 2 dekorokat nem találtam tesztfarmon. Ilyen nem létezik a játékban.
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  9. Netrax

    Netrax Fórum ismerője

    Mikulásmaci2 ill mikulásmaci3 tényleg nem ugyan az :D
     
  10. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Kollégám ellenőrzése alapján az a helyzet, amit sejtettünk:
    Összeépített változatod van, ami nem cserélhető.
    Csak külön a fejlesztések cserélhetők.
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  11. LMIcsapás

    LMIcsapás Fórum-zöldfülű

    A most záruló eventben azt írja, hogy a felröppenő a főfarmról és a szédült szántóról érkezik. De egyikről sem jött egy darab sem.
    Felejtős ez az egész játék.
     
  12. Sylja

    Sylja Fórum bárója

    Szia!
    Hol olvastad? A Bevezetés a szigeti farmmunkába event ismertetőjében ez áll: #2
     
    Utoljára szerkesztett: 6.8.23
    Ninett79 kedveli ezt.
  13. soresne

    soresne Fórumgróf

    Sziasztok !
    Szeretném meg tudni,hogy hol keressem amit a Piccoló kitehetőinek a jelentését.Keresgéltem,de nem igazán találtam meg.
    Köszönöm a segítséget.
     
  14. Swallow

    Swallow Mindentudó orákulum

    Szia!

    Ezt a linket kattintva a Piccolo titokzatos láda tartalmáról, a kifejlődött tárgyakról is olvashatók az információk:

    https://board-hu.farmerama.com/threads/titokzatos-l%C3%A1da-rejtelmei.20603/#post-1173157

    NAGYON FONTOS!
    Jól gondoljátok meg, hová teszitek ki, mert ha (+)-os dekor fejlődik ki belőle, muszáj ott hagynotok, hiszen ha kitörlitek, elveszíti speciális tulajdonságát.

    A "Piccolo" titokzatos ládából az alábbi dekorok fejlődhetnek ki:

    NévHol található róla információ?
    Virágcsokor (+)>>KATT<<
    Kicsobbanó öröm (+)>>KATT<<
    Fényfesztivál (+)>>KATT<<
    Pogó show (+)>>KATT<<
    Levéltánc (+)>>KATT<<
    Havermackó (+)>>KATT<<
    Jack ajándéka (+)>>KATT<<
    Gyepek ura (+)>>KATT<<
    Virágfestés (+)>>KATT<<
    Kukacoskodás (+)>>KATT<<
    Multitaszking zseni (+)>>KATT<<
    Ingrid tanítványa (+)>>KATT<<
    A varázskalap (+)>>KATT<<
    Tündér termálforrás (+)>>KATT<<
    Végtelen kincskeresés (+)>>KATT<<
    Virágos dallamok (+)>>KATT<<
    Pöttyös ernyőgomba>>KATT<<
    Pocok légyfogó>>KATT<<
    Élőholt kincs>>KATT<<
    Varázsfa>>KATT<<
    Farmaranyfa>>KATT<<
     
    aida2330 és Sali~*.* kedveli ezt.
  15. szinusz

    szinusz Haladó

    sziasztok! kérdésem, amire nem találtam választ: a gazdakörben a beadott holmik után felugrik a tetejére és elsóként mutatkozik a beadott sor. eddig az alatta lévő beadásra váró sorok sorban voltak, tovább lehetett adogatni be. most meg előlről kezdi, nem tudható, mi következik. vagyis nem lehet nekem sorban haladni lefelé, mindig a tetejére ugró alatta lévő feladat jön. Gazda: szinusz ID: 1296664 talán ez sem világrangetó gond, de nekem a játékban zavaró. Köszönöm,
     
  16. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    A gazdaköri feladatoknál van három kategória, mégpedig ezüst, arany és gyémánt feladatsor. Ahhoz, hogy egy küldetést meg tudjunk csinálni nem kell sorban haladni a feladatokkal /az első feladat mind 3 sorát teljesítve/. Ha először végig haladunk az összes ezüst feladatsoron és pld. az utolsó feladat sor gyémánt jutalmát szeretném,elég azt elvégezni, majd ott folytatom ahol szeretném, mivel már "megnyitottam" az összes feladatot.
    Ha viszont sorban haladok, az első feladat mindhárom során akkor is a 2. feladat első ezüst sorát fogja beadni a rendszer, mert már tovább enged lépni a következő feladatra. Tehát a következő feladat ezüst során áll a mutató.
     
    Sali~*.*.* és aida2330 kedveli ezt.
  17. szinusz

    szinusz Haladó

    köszönöm szépen
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  18. ica1956

    ica1956 Junior szaki

    Sziasztok szeretnék segítséget kérni már 3-ik napja nem tudom az event játékba a terméket be adni haladási sorba. ki fehéredik. És azt irja ki Farmer ama. exe. nem válaszol. ID 15322564 ica1956. Választ és a segítséget előre is köszönöm.
     
  19. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    kliensen vagy böngészőben játszol?
    Ellenőrzésem alapján nincs probléma az event ablakban, bármelyik oldalon tudnám folytatni a beadást.
    A kép Nálad készült:
    upload_2023-8-8_11-25-43.png

    Javaslom, futtass egy Ccleanert a gépeden. Illetve próbáld meg böngészőben, ha kliensen játszol, illetve másik böngészőben, mint a megszokott, ha böngészőben játszol :)
     
  20. csobánka1

    csobánka1 Junior szaki

    Sziasztok! Szeretném megkérdezni,hogy a napi belépési sorozatnak a napi ajándékon kívül van e más jelentősége is?? Keresgéltem az enciklopédiába de nem találtam róla semmit! Köszönöm ha válaszoltok. További szép napot kívánok csobánka1
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.