Általános témák alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 30.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Melyik a népszerűbb állatcsoport?

  1. A normál Farmerama

    0 szavazat
    0.0%
  2. A megújuló Bahamarama

    0 szavazat
    0.0%
  3. Semelyik mindkettő béna

    0 szavazat
    0.0%
  4. A különböző Eventeken létrejövő állatok(vagyis a tenyészettek)

    0 szavazat
    0.0%
Több válasz kiválasztása lehetséges.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Bocsánat, de most töröltem a kérdésemet, mert feleslegesnek gondoltam.
    Elbizonytlanodtam a szentjánosbogár ólakban... úgy éreztem, hogy így jelen állapotában hiányos a hozzászólásom, mert kimaradt a farmos, normál titokólas szentjani vagy csak jobban belekeveredik aki olvassa. (velem együtt).
    Emlékszem rá már akkor is volt egy óriási kavarodás amikor játékba került a rémes változat is.
    Nem tudom így már értehető-e az amit kérdezni próbáltam? :oops:
     
    Utoljára szerkesztett: 20.8.23
  2. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Igen, érthető.
    Valóban, kicsit hiányos érzetet keltett bennem is, hogy a Szentjani ólról beszélsz, de a : után a Rémséges képét rakod be.
    Én azt vártam volna, hogy vagy a Szentjani ólat rakod be képként, vagy a Szentjanit és a Rémséges is. :)
     
    Sali~*.* és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  3. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Köszönöm szépen akkor jól éreztem mégis, hogy valami nem jó benne. Megyek és berakom a másik ól képét is.
    További szép estét és jó éjszakát kívánok Neked :)
     
    aida2330 kedveli ezt.
  4. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Szívesen segítünk.
    Szép estét, jó éjszakát kívánok, én is. :)
     
    -gyöngy-581 kedveli ezt.
  5. pubi50

    pubi50 Járnitanuló

    Sziasztok!
    Nagyon sajnálom,de most már katasztrófa a belépési probléma, botrány. Indítok minden féle fokozót, és elveszik. Nem tudom több mint tíz év után folytassam-e? A leállások miatt nem tudtam teljesíteni a feladatokat. A kompenzáció szinte nulla. Kezd elmenni a kedvem a játéktól, pedig nagyon szerettem.
    Akinek nincs ilyen gondja jó játékot.
     
    rjolka, NagyG1950, Andy2500 és 2 más kedveli ezt.
  6. zsu777

    zsu777 Utánpótlás-írogató

    Kedves Adminok!
    Nem tudom, jó helyre írok-.
    Szeretném jelezni, hogy katasztrófa hetek óta a farmra való elépés.
    Van olyan, hogy több órán keresztül lehetetlen.
    A küldetéseket eddig csak serkentőkkel tudtam teljesíteni.
    Viszont rengetek farmmunkás kuponom, serkentőm veszett kárba amiatt, hogy órákig nem lehet belépni.
    Kaptunk már egyszer kompenzációt, de azt gondolom, sokkal több kár ért hetek alatt.
    sajnálom, mert egyébként nagyon szeretem ezt a játékot.
    Üdv: Zsu
     
    rjolka és Sali~*.* kedveli ezt.
  7. stb_farmer

    stb_farmer Rutinos

    Szia,
    itt találsz információt a belépési problémák, játék működési problémák okáról, ha esetleg nem láttad még:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/tájékoztatás-a-belépési-problémák-hátteréről.23827/
    Minden Játékost érint ez, türelmesen várakozzunk és amikor lehet játszunk :)
     
    Dolphin kedveli ezt.
  8. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    a belépési problémák Mindenkit érintenek, nem csak Téged. Az okokról itt olvashatsz:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/tájékoztatás-a-belépési-problémák-hátteréről.23827/
    Az eventet meghosszabbították, erről itt olvashatsz, csütörtök este 22 óráig van lehetőséged még Fogaskerékérméket gyűjteni és a boltban ajándékokra beváltani:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/a-vitorlázás-kora-2023-augusztus.23921/#post-1340633
    Türelmedet és megértésedet köszönjük!
     
  9. valaki88

    valaki88 Junior szaki

    Az event vége várhatóan: 2023. augusztus 24. (csütörtök) 22:00 óra
    Ez jelent meg A vitorlázás kora event ismertetőjében.
    Ehhez képest 28 órát jelez hátralevő időként. Az szerda este.
     
  10. LLOYD75

    LLOYD75 Utánpótlás-írogató

    upload_2023-8-22_17-22-58.png Ez NEM inkább SZEPTEMBE 1.-ig szól????
     
  11. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    az event órát még nem állították át, de az event 2023. augusztus 24. (csütörtök) 22:00 óráig tart várhatóan.
    Türelmedet köszönöm!
     
  12. valaki88

    valaki88 Junior szaki

    Köszönöm a gyors választ.
     
  13. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    ez egy július végi kompenzációs csomag volt, melyet 07.27 és 08.01 között lehetett átvenni, a 07/24 környékén zajlott leállás kapcsán.
    Kérdésedet elegendő a jövőben egy topikban feltenni, amint tudunk válaszolunk Mindenkinek! Megértésedet köszönöm!
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  14. merylu55

    merylu55 Törzsjátékos

    Miért rakják fel a vásárlásokat és az eventtel kapcsolatos kosarakat, ha nem lehet vásárolni semmit.??????? A support azt írta, hogy a pénzügynél javítják. Foglalkoznak vele???
     
  15. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    a bankkártyás vásárlás problémája nem érint minden Játékost. A Játék nemzetközi, az akciók mindenhol érvényesek nem csak Magyarországon.
    A bankkártyával történő fizetés mellett vannak még más opciók is a vásárlásra, többen ezt használják, nézd meg, hátha Te is tudsz ebből választani.
    - az egyik a Paysafecard (PSC), amit Postákon, illetve bizonyos benzinkutakon lehet beszerezni, itt találsz egy térképes keresőt:
    https://www.paysafecard.com/hu/ertekesitesi-pont-megtalalasa-1/
    Érdemes az oldalon az általános tudnivalókat is elolvasni róla.
    Itt találsz információt a PSC-vel történő fizetés menetéről:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/paysafecard.2301/
    - a másik megoldás a PayPal-lel történő fizetés lehet, ezen megoldásról itt olvashatsz, ha nem ismered: https://www.paypal.com/
     
  16. Ayrin67

    Ayrin67 Fórum mestere

    Sziasztok!Észrevettétek,hogy baj van a piaccal!!!???Pld.a tenyészállatok össze-vissza vannak!!!! ID: 19565775
     
    Utoljára szerkesztett: 23.8.23
  17. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    A hsz-odat olvasva benéztem a piacra, de nem találtam semmi rendellenességet. Mutatnál konkrétumot?
    Látatlanban az a tippem, hogy a bal alsó sarokban a rendezést véletlenül átállítottad.
     
  18. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    ha ellenőrzést szeretnél kérni, akkor kérlek add meg a Farm neved és Farm ID-dat.
    Általánosságban nekem is az a gyanúm, amit Toma írt :)
     
    Sali~*.* és Ayrin67 kedveli ezt.
  19. Ayrin67

    Ayrin67 Fórum mestere

    Szia megadtam!!!Nem állitottam el semmit,tegnap kezdte csak pislogtam milyen kavarodás van ott!!!

    Bocsika!!!!!!!!!!!!Tényleg elállítottam,de nem tudom hogyan????Na mindegy köszike!!!!!!:oops::oops::oops:
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 23.8.23
    -BombadilToma- kedveli ezt.
  20. Calibaby

    Calibaby Törzsjátékos

    Sziasztok! Aranybanánt lehet valahogy szerezni? Hiányzik 20 db, hogy ki tudjam váltani a ráktavacskát. Próbálom kipörgetni, de nem nagyon sikerül. Van valami feladat, vagy valami ahol hozzá lehet jutni. Venni már semmiképp nem szeretnék.
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.