Általános témák alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 30.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Melyik a népszerűbb állatcsoport?

  1. A normál Farmerama

    0 szavazat
    0.0%
  2. A megújuló Bahamarama

    0 szavazat
    0.0%
  3. Semelyik mindkettő béna

    0 szavazat
    0.0%
  4. A különböző Eventeken létrejövő állatok(vagyis a tenyészettek)

    0 szavazat
    0.0%
Több válasz kiválasztása lehetséges.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    böngészőben vagy kliensen játszol?
    Én böngészőben nem tapasztaltam ma belépési problémát, pedig ma már többször jártam a farmon.
    Be tudtam most menni Hozzád, event növényeid érnek, még 1,5 óra kell az aratásukig:
    upload_2023-9-15_10-16-8.png
    Próbálj meg egy Ccleaneres takarítást, és azt követően belépni.
     
    alex0824 kedveli ezt.
  2. Bettina7676

    Bettina7676 Fórum biztosa

    Köszönöm szépen! Böngészőbe hol egyik hol másik enged be! Mikor segítséget kértem akkor tudtam órák után belépni! A gép takarítás előtte megvolt újra indítás is! Köszönöm,hogy megnézted akkor valami más probléma lesz! Mindig azt írta ki az oldal nem el érhető a másik böngésző nem biztonságos! Kellemes hétvégét sikeres eventet!
     
  3. éva0130

    éva0130 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok.Sajnos nem lehet megnyitni a gazdakört, de nem csak most van baj vele hanem folyamatos ez a probléma. Mi lehet a gond? Köszönöm ha megnézitek, hogy mi a gond. ID 40594541
     
  4. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    amikor belépsz a farmra, akkor ne menj rögtön gazdakörbe. Előbb ténykedj a farm többi területén, hogy a Gazdakörhöz tartozó adatbázis be tudjon töltődni. Ha eltelt pár perc már, azt követően már probléma nélkül fogsz bejutni.
    A kép Nálad készült az imént:
    upload_2023-9-15_11-54-41.png
     
    alex0824 kedveli ezt.
  5. b-meg

    b-meg Junior szaki

    Sziasztok hogy tudom kirakni a Fűvészkertet a szédűltre ? ID:53802292 élőre is köszi.
     
  6. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    ellenőrzésem alapján jelenleg egy Füvészkerttel rendelkezel, ami kint van a Szédült szántódon, fejlesztett verzióban - jobb felső sarokban.
    Új kihelyezéshez előbb vásárolnod kell a piros kosár alatt, fák kategóriában találod, ára 199 FA
    upload_2023-9-15_12-21-29.png
     
    alex0824 kedveli ezt.
  7. b-meg

    b-meg Junior szaki

    Köszi a választ.
     
  8. kelemeny

    kelemeny Fórum veteránja

    Sziasztok
    Csak egy óvatos kérdésem lenne .
    A kliens másnál is lefagy néha?
    F5 megoldja, csak kicsit bosszantó.
     
    cicimsincs kedveli ezt.
  9. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU


    Szia!

    Sajnos ilyen előfordulhat a játékban. :(

    Türelmedet kérjük és megértésedet.​
     
    cicimsincs kedveli ezt.
  10. jenmon

    jenmon Fórum-zöldfülű

    Szia!
    Vásároltam egy gondtalan élet csomagot 4490Ft.-ért! Sajnos még nem kaptam meg, pedig a Paypal levonta az összeget a számlámról! Természetesen el tudom küldeni a tranzakció részleteit is!
    Próbáltam, kapcsolatfelvételi lapot írni, de ott meg a 'kód'-t nem tudom megadni, mert nem lehet legördíteni a képet, ezért írok ide!!
    Érdeklődöm, mi a gond és kérem a megrendelésem mielőbbi teljesítését!
    Tisztelettel: jenmon
     
  11. ptzsombi

    ptzsombi Járnitanuló

    Szia.

    Nem egy konkrét csomagot kell ilyenkor keresni.
    A benne szereplő dolgok a helyükre kerülnek, pl. a szupertrágya a trágyadombra, stb.
    Ha a problémád az eltelt időben nem oldódott meg, adj meg ID-t meg farmnevet, mert a modik ezek nélkül nem tudnak ellenőrzéseket végezni.
     
  12. jenmon

    jenmon Fórum-zöldfülű

    A probléma nem oldódott meg! A csomagban levő dolgok nem kerültek jóváírásra. ID: 54572330, tranzakciókód:
    2RY6149240890453H
    Ami érdekes, hogy pár órával később sikerült a vásárlásom, tehát 2 csomag áráért kaptam egy csomagot!:( Nem tűnik jó vételnek...!!!
     
  13. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó

    Szia kedves mindenki! Ugyan nem szoktam leírni, de kész az event, szokás szerint első, második nap. Nem panaszkodni akarok, ezért ideírok, nem a Panaszkönyvbe. Meglett végre az ötödik Virágfestésem, tápokat kevertem orrvérzésig, összegyűjtöttem 1167 PP-t, nem pazaroltam el semmit, viszont eldöntöttem, hogy ma nullázok az ólakkal. Tényleg készültem. Sok Gyepek ura, L-es bónusz, állatos bónusz, PP-k. 174 pörgetés-1 db 100%-os bónusz. Konkrétan: sírok..... remélem, mindenkinek jobb lesz a mai napi játéka. Sok sikert nektek! Még nem adtam fel!:)

    Nem tudom, én butultam el? Mintha fordítva pörögne a kerék. Most jobbról balra, eddig balról jobbra. Nálam. Frissítettem, kiléptem, beléptem.
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 17.9.23
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  14. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Mivel a nyereményed a kattintás pillanatában megvan és jóváíródik, a kerék pörgése csak felesleges grafikai sallang - azaz teljesen mindegy, hogyan látod forogni. Amúgy a beállított grafikai minőség van rá hatással. Ha nem "magas"-ra van állítva, akkor láthatod fordítva pörögni; de ez csak egy optikai illúzió.
     
    GA-BI-O-Farm, alex0824, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  15. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó


    Tudom, kedves Toma, hogy a kattintás pillanatában megvan a nyeremény. Sajnos a Sámán-féle forgatás már hónapok óta nem működik Chrome-on, ezért végig kell várnom, néznem minden egyes forgatást. Már többször frissítettem, kiléptem, beléptem-ellentétes irányba forog. De ez nem érdekel különösebben, csak egy észrevétel.:) Ami viszont érdekel: 404 pörgetés-1 db 100%-os bónusz. Ennyit a nullázásról......
     
    GA-BI-O-Farm, alex0824, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  16. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Az Esc működik.
     
    GA-BI-O-Farm, alex0824, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  17. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Firefoxon jól működik a töltés. :) Annyira, hogy elvonási tünetem volt tegnap, hogy nem tudtam venni PP- t. :D
     
    GA-BI-O-Farm, alex0824 és genka53 kedveli ezt.
  18. alex0824

    alex0824 Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Szia!
    Nem vagyok babonás de a 404-ről mindig a 404-es hiba üzenet jut eszembe!
    Lehet hiba volt pont 404-et pörgetni!
    Lehet még pörgettél volna párat és bedob egy 200%-ost meg pár 100%-ost.

    :D
    Én vagy 200-at pörgettem el és a végén dobott 2db 100%-ost. Olyan 80 pörgetésen keresztül ilyen meg sem jelent és jóformán többségében tenyészállatokat adott. Viszont azért megcsináltam az eventet. Elég egyszerű volt annak tekintetében, hogy jött ez a pár bónusz és nulláztam a felröpikért.
    :)
     
    JUCUS és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  19. Enike**

    Enike** Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Ellenőrzésem alapján 2023-09-16 14:11:20-kor vásároltad meg a 36.szezonhoz kapcsolódó szezonbérletet.
    2023-09-16 14:22:48-kor 1500 farmaranyat vásároltál.

    Az előfordul, hogy valamilyen oknál fogva meghiúsul a vásárlás. Ilyenkor úgy látszik, mintha a játék levonta volna az összeget a számláról, valójában azonban a tranzakció teljesüléséig csak "elkülöníti" az összeget. Ha a megrendelés végül nem teljesül, az összeg "visszakönyvelődik" a számlára.

    Bizonyára tudod, mekkora összeg állt rendelkezésedre a vásárlás előtt, és mennyi összeg van most jelenleg rajta. Amennyiben úgy tapasztalod, hogy az összeg sem került vissza a számládra, de a megvásárolni kívánt csomag sem került hozzád, írj a Supportnak.
     
  20. gittike100

    gittike100 Utánpótlás-írogató

    Szép napot kívánok.

    Segítséget szeretnék kérni tőletek.
    Összegyüjtöttem már többször a 2500 csillagot,hogy beléphessek a Gyopárvölgy nevű játékba.
    Sajnos egyszer sem4287 sikerült.
    Láttam,hogy előbb a Napraforgó dombhoz kell megszerezni a belépést,de sajnos nem találom a megoldást.
    Segítsetek nekem,hogy még élvezetesebbé tegyem a játékot!
    Sok éve játszom a Farmeramával,de ez most kifogott rajtam.
    Kérem,hogy segítsetek.

    Előre is köszönöm.


    gittike100 gazda

    ID 4287366
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.