Általános témák alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 30.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Melyik a népszerűbb állatcsoport?

  1. A normál Farmerama

    0 szavazat
    0.0%
  2. A megújuló Bahamarama

    0 szavazat
    0.0%
  3. Semelyik mindkettő béna

    0 szavazat
    0.0%
  4. A különböző Eventeken létrejövő állatok(vagyis a tenyészettek)

    0 szavazat
    0.0%
Több válasz kiválasztása lehetséges.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. rojo57

    rojo57 Járnitanuló

    Nincs. eddig lehetett vele fizetni. Azért köszönöm a válaszod
     
  2. apa5510

    apa5510 Fórum-zöldfülű

    Szép napot elértem a 800.dik szintet, azt mondta meglepetés fog érni ha eljutok idáig.Hát azóta rengetegTP.ELMENT A LEVEGŐBE.Mit tegyek hogy tovább lépjek?
     
  3. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    a BTP-d nem veszik el, a háttérben gyűlik. Ha majd a jövőben a Központ dönt a szintek bővítéséről, akkor majd egyszerre akár többet is léphetsz egyszerre.
     
    Ayrin67 kedveli ezt.
  4. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    A 800. szint elérésekor egy gazdaköri feladat jelenik meg, a neve Tolvajfogás.
     
    Kuzdern és -ágianyu33- kedveli ezt.
  5. Gyöngyasszony

    Gyöngyasszony Járnitanuló

    Kedves Dolphin, köszönöm válaszod. Utána járok.
     
    Dolphin kedveli ezt.
  6. Tothland

    Tothland Járnitanuló

    Ma vásároltam egy felhősort, amit vissza is igazoltak, de mégsem kaptam meg. A supporttal természetesen nem tudom felvenni a kapcsolatot. Tothland, ID: 6166090
     
  7. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    ellenőrzésem alapján az Akvamarin felhőcsomagot vásároltad meg 2023-09-26 11:01:35-kor.
    A paszulyon ne Akvamarin felhőt keress, mert az a csomag neve, hanem a két felhőt, ami a csomag része, kékkel aláhúztam.
    Kezd el begépelni a nevüket és ott lesznek a paszulyodon.

    [​IMG]

    Az ilyen jellegű kérdésekkel nem is szükséges a Supportra menned, de gondolom az volt a gond, hogy nem tudtad igazolni, hogy nem vagy robot. Ehhez a képernyőméreten kell változtatni, s akkor megjelenik minden szükséges gomb a probléma beküldéséhez.
     
  8. mamuci44

    mamuci44 Törzsjátékos

    Segítséget szeretnék kérni tegnap megvettem a felhőket amit eladásra kínáltak de nem találom sehol már a nevüket sem tudom volt még ezeken kívül más ajándék is de azokat sem találom? Kösz a segítség!! Várom!!
     
  9. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    két felhősor csomag vásár volt, mivel ID-t és farm nevet nem hoztál, általánosságban tudok válaszolni.
    Az egyik csomagban 2 felhősor volt, a másikban 3 felhősor és egyik felhőhöz a rávaló dekorok is.
    Ez a két csomag - fontos, hogy ne a csomagnevét keresd a paszulyon
    [​IMG]
    [​IMG]
     
  10. mamuci44

    mamuci44 Törzsjátékos

    Köszi a segítés de nem találom a felhősorokat vagyis nem tudom hogy keressem! megadom az ID 11354999 számom! ha segítenél! Köszi
     
  11. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    be kell menned a Paszulyhoz. Fent találsz egy keresőt, s oda be kell gépelni a felhősor nevét.
    példának hoztam a Samhain-t, nálad készült a kép
    upload_2023-9-27_12-50-22.png
    Mindkét csomagot megvetted, így összesen 5 felhősort kaptál :)
    Másik megoldás, hogy rászűrsz a Befejezetlen felhősorokra, és ott lesznek a lista alján, mivel ezek régebben kerültek már játékba
    upload_2023-9-27_12-53-36.png
    Ott lesz mind az 5 darab.
    Az előző válaszomban megtalálod az 5 felhősor nevét, amit szereztél. Sok sikert!
     
    Sylja és Sali~*.* kedveli ezt.
  12. bolonyiildikoerzsebe

    bolonyiildikoerzsebe Utánpótlás-írogató

    sziasztok tudnatok segiteni egyszeruen nem lehet irni a supportnak 45 banant elvett a bahama sziget szentelyebe szerettem volna belepni most ujra keri a 45 banant
     
  13. mamuci44

    mamuci44 Törzsjátékos

    Köszönöm szépen a segítséget! További jó munkát!
     
    Dolphin kedveli ezt.
  14. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    Kérnénk szépen farmnevet és pontos ID számot, mert csak így tudjuk megvizsgálni a panaszodat.
     
  15. bolonyiildikoerzsebe

    bolonyiildikoerzsebe Utánpótlás-írogató

    id szam 57263633 bolonyiildikoerzsebe
     
  16. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Köszönjük az adatokat, kis türelmet kérünk a válaszig!
     
  17. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Kollégám megnézte neked, mit is váltottál ki:
    2023-09-27 12:42:32-kor a szentélyben a 9-es kamrát oldottad fel 45 aranybanánért, ez el is érhető nálad.
    A következő plusz jel már a 10-es kamra feloldását jelentené újabb aranybanánért.
     
  18. bolonyiildikoerzsebe

    bolonyiildikoerzsebe Utánpótlás-írogató

    koszonom akkor lehet hogy a gepem nem jelezte koszonom szepen
     
    smoldering kedveli ezt.
  19. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    Amikor 1-1 "feladatot" végrehajtassz a játékban, utána érdemes frissíteni egyet, akkor az ilyen problémák /is/ megoldódnak.
    További sikeres gazdálkodást kívánunk!
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  20. frici1960

    frici1960 Fórum-zöldfülű

    na most akkor döntsétek el hol működik a teliholdas event, mert a "gombaerdőben" nyomát sem találom az eventnövénynek
    az írás előtt akartam a kezdő mennyiséget learatni és a maradékot oda ültetni, de nem tudom miből...
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.