Általános témák alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 30.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Melyik a népszerűbb állatcsoport?

  1. A normál Farmerama

    0 szavazat
    0.0%
  2. A megújuló Bahamarama

    0 szavazat
    0.0%
  3. Semelyik mindkettő béna

    0 szavazat
    0.0%
  4. A különböző Eventeken létrejövő állatok(vagyis a tenyészettek)

    0 szavazat
    0.0%
Több válasz kiválasztása lehetséges.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    kérlek panaszodat a Panaszkönyvben fejtsd ki, ez itt egy Segítségkérő topik. Megértésedet köszönöm!
     
    Sali~*.* és melcsi67 kedveli ezt.
  2. zagimichna

    zagimichna Fórum ismerője

    Segítsééég! A TOP3000-es event területén nálam NEM lehet kirakni a 25 db 2x2-es földet. Jóhiszeműen elkezdtem kirakni a földeket, váltottam ki tenyészállatért, és a végén törölnöm kellett, mert megpróbáltam úgy kirakni, mint ahogy például itt látható:
    https://kephost.net/p/MTAyMjk3Mw.jpg

    Kérem szépen vissza a játék hibája miatt kárbament tenyésztett bohóchalamat, az ültetni való event növényt amit törölnöm kellett és az eventes felület javítását.

    Farmnév: zagimichna ID: 47042995
    Ezen a képernyőmentésen jól látszik, hogy inaktív a terület jobb alsó sarka:
    https://kephost.net/d/MTAyMzA4NQ
     
    Utoljára szerkesztett: 16.11.23
  3. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    a Központban tudnak az időközben felmerült problémáról, mely az event terület felosztásában mutatkozik meg. Dolgoznak a hiba elhárításán. Az, hogy töröltél egy már beültetett földet, a Te döntésed volt, nem a Játék hibája.
    A bohóchalért az event növényt megkaptad, így nem ment kárba. Azt, hogy utólag megbántad a döntésedet, ebben sajnos mi nem tudunk segíteni. Megértésedet köszönöm!
     
  4. zagimichna

    zagimichna Fórum ismerője

    Bocsánat, de ez nem így van. Ha az eventes területen a területek elosztása jó lett volna, akkor nem kellett volna törülnöm, mert a jobb alsó sarokból kezdtem betenni a 2x2-es kockákat (mindig így kezdem, kézzel rakom), és akkor pont jó lett volna, kifért volna a 25 db 2x2-es föld.
    Akkor legalább a kárbament eventnövényeimet kérem vissza.


     
  5. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    nem kellett törölnöd. Megvárhattad volna míg beérik, s akkor is újrarendezhetted volna a területet.
    Törlés előtt a játék visszakérdez, hogy tényleg ezt szeretnéd-e. Te a zöld pipára kattintva elfogadtad.
    Sajnálom, de nem tudunk egy rosszul meghozott döntésre kárpótlást adni.
    Amennyiben válaszommal nem értesz egyet, van lehetőséged a Supporthoz fordulni.
    Megértésedet köszönöm!
     
  6. doberman86

    doberman86 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok lenne egy kis gondom a Bahamán a event növényt mikor be vetettem utána véletlenül a aratóval fel szedtem a földet és el veszett mind kettő event növény segítsetek erőre is köszönöm.
     
  7. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    sajnos most várnod kell, míg a rendszer ad újra 5-5 magot az event növényedhez (ha észleli, hogy elfogyott, akkor 5 óránként ad újra). Sajnos ez most "tanulópénz" számodra, legközelebb, ha már bevetetted a földet, akkor csak a beérés után rendezd a munkásokkal a terepedet :-(
     
  8. zagimichna

    zagimichna Fórum ismerője

    Nem fogok a Supporthoz fordulni néhány event növényért, beáldoztam még néhány állatot és beültettem így a területet ahogy van, mert meg kell lennie egyszerre a 128 növénynek. Emiatt nem várhattam volna meg, míg az a rend beérik. Nem tagadhatod, kár ért sokadmagammal együtt amiatt, hogy a játék nem úgy működik, ahogy kellene. Függetlenül attól, hogy hibás volt-e a döntésem vagy sem, ha a terület jól lenne felosztva, akkor nem kerültem volna ebbe a döntéshelyzetbe.

     
  9. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Sziasztok.
    Olyan problémám van, hogy Chroméban van pár farmom regisztrálva és kb. 3 hete nem tudok egyikről a másikra belépni, mert állandóan ugyanarra a farmra lép be, amit előtte megjegyzett. Nem ajánlja fel a másik nevet. Néha van, amikor be tudok lépni, mert kiadja a listát, de ez nagyon ritka. Az lenne a kérdésem, hogy valahol be kell állítani valamit, hogy jó legyen? Vagy mi lehet a hiba? Előre is köszönöm a választ.
     
  10. dudute2

    dudute2 Rutinos

    Sziasztok én az őszi eventben csak 1 kitehetöt látok hogy nyerni lehet de kiírval meg 3 van ezt nem értem most akkor 3 kapunk vagy el van tévesztvel . Elöre is köszönöm ha válaszoltok és megnézitek ti is .
     
  11. SherlockHolmes

    SherlockHolmes Járnitanuló

    Lennie kellene valamilyen felületnek, ahol tudsz válogatni a megjegyezett adatok között, próbálj rákattintani a felhasználói név szövegre, hátha felugrik valamilyen ablak, vagy esetleg jobb szélen a szövegmezőnél, nem tudom pontosan (ugyanis böngészővel megjegyeztetni belépési adatokat nem annyira biztonságos, inkább jelszómenedzsert ajánlott rá használni).
    Esetleg a beállításokban nézelődj még, a jelszómenedzser résznél.
     
    Sali~*.* és kukori80 kedveli ezt.
  12. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Semmit nem tudok csinálni, mert azonnal belép arra a farmra. Nem ugrik fel semmilyen ablak. Azért érdekes, mert semmit nem csináltam, egyszerűen ez lett pár hete. A beállításokat is néztem, de nem találtam semmit. De már nagyon idegesítő.
     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  13. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    vélhetően egy takarítás során kitörölted az elmentett jelszavakat. Begépelve újra a felhasználónevet és jelszót be kell tudnod lépni. Ha a jelszóra nem emlékszel, akkor új jelszót kell beállítanod - ezt az "Elfelejtett jelszó?"-ra kattintva tudod megtenni
    upload_2023-11-16_22-18-58.png
     
    Sali~*.*, kukori80 és SherlockHolmes kedveli ezt.
  14. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Ahol a felhasználónév van, oda kattints bal egérgombbal mielőtt belépnél, s felhozza a többi farmnevedet is,ha elmentetted őket.
     
    kukori80 kedveli ezt.
  15. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia Ninett, pont ez a bajom, hogy nem tudok oda belépni. Ha beírom, hogy farmerama, azonnal beadja az utolsónak belépett farmot.
     
  16. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    az Alap eventben valóban 1 dekor szerezhető meg, a 2. Stand feladatainak teljesítésével.
    A másik két dekor és a Felhő a TOP 3000-be kerülő versenyzők kaphatják meg, attól függően, ki melyik helyen végez a rangsorban.
    Itt találod az információt:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/Őszi-fesztivál-top-3000-2023.24213/#post-1354616
     
  17. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    belépést követően ne a Vissza nyíllal lépj ki, hanem X-szel.
    Vagy csukd be a böngészőt és újat nyitva innen nyisd meg: https://www.farmerama.com/
     
    Sali~*.*, Ninett79 és kukori80 kedveli ezt.
  18. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Óóóóóó, köszööönöm. Az X-el sikerült. Jajjj, már nagyon sokat mérgelődtem rajta. Hurrráááá.
     
  19. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    örülök, h sikerült. További jó játékot!
     
    Sali~*.* és kukori80 kedveli ezt.
  20. nyuszómuszó34

    nyuszómuszó34 Haladó

    Sziasztok
    A Gyopár völgyben nem tudom kivágni a fákat és a munkások sem működnek.Valami ötlet?
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.