Általános témák alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 30.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Melyik a népszerűbb állatcsoport?

  1. A normál Farmerama

    0 szavazat
    0.0%
  2. A megújuló Bahamarama

    0 szavazat
    0.0%
  3. Semelyik mindkettő béna

    0 szavazat
    0.0%
  4. A különböző Eventeken létrejövő állatok(vagyis a tenyészettek)

    0 szavazat
    0.0%
Több válasz kiválasztása lehetséges.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    Azért gondold át, mert ha mégis elkap a kísértés, akkor úgyis regisztrálsz egy új farmot.
    Ez pedig megvan...
    Pihentesd, ha nem akarsz nem lépsz be, de szerintem ne töröld, főleg,ha nagyobb szintű farm. :)
     
  2. zsoka1953

    zsoka1953 Aktív író

    Id 1947931
    kérdésem lenne segitséget kérek a felhő soromnál hiányzik pár dolog régen :Kakuk mama II , iszapfürdőzés II , kakukk tojás II, doki küldetése II /ezt látom de nem tudom kitenni
    előre is köszönöm a válszt
     
  3. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    A Kakukkos dekorok erre a felhőre valók:

    Doki küldetése felhősor
    [​IMG]
    • Lezárási idő: 08:00 óra
    • Kategória: Haladási sorok
    • Jutalom:
      • 15 Bahama TP x Bhama szint
    • Tematikus felhősor, csak a meghatározott (fejlesztett) dekor elemek helyezhetőek rá. (Kakukkmama II, Iszapfürdőzés II, Kakukktojás II, Doki küldetése II.)
    A felhőre kihelyezhető elemek a korábbi Kakukk-eventek alkalmával voltak megszerezhetőek. Bővebb infó itt. (Az eventek után véglegesen a gazdakörben maradtak a feladatok.)

    Különleges a felhőre rakási módjuk, olvasd el figyelmesen:

    FIGYELEM!
    A felhősor csak akkor zárható le, ha a korábban megszerzett dekor elemek összeépítésre kerültek (alap és fejlesztés). Ennek hiányában nem tudjuk őket kihelyezni a felhősorra.
    Ahhoz, hogy a Doki II dekor elemeket ki tudjuk helyezni a felhőre, az alábbiakat kell tennünk:
    - kihelyezni Doki I elemet a Bahamarama vagy a kincses szigetre,
    - ráhelyezni a Doki II fejlesztést,
    - törölni a farmról a dekor elemet, ezáltal a menüben egyben kerülnek tárolásra,
    - az így összeragadt dekor elemet már ki tudjuk helyezni a felhősorra.

    A régebbi kakukkos dekor elemeknél szintén hasonlóan kell eljárni.

    A dekorok pedig ezekben a gazdaköri feladatokban találhatók:
    (Én már befejeztem őket, azért vannak kipipálva...)

    upload_2024-1-14_13-7-58.png
     
    alex0824, aida2330, zsoka1953 és 2 más kedveli ezt.
  4. .rózsabimbó.

    .rózsabimbó. Junior szaki

    Beváltottam a Házi kedvenc futtató terület 300 farmpengőért, de az Irány a hajótöröttek partja - tisztitás nem adja a kihelyezési területet.
    Köszönöm előre is a segítséget
    Gazda: .rózsabimbó. ID: 13932283
     
  5. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    A Házikedvencfuttató és a Hajótöröttek partja - bár mind a kettő dekoros - de nem ugyanaz a terület.
    Itt olvashatsz róluk:
    A Hajótöröttek partja területekhez pedig aaz oldalsó fülekkel lapozni kell a Farmárudában a kiváltáskor.
    Kicsit hátrébb vannak.
     
    alex0824, aida2330 és -ágianyu33- kedveli ezt.
  6. .rózsabimbó.

    .rózsabimbó. Junior szaki

    Köszönöm a gyors választ
     
    Othep kedveli ezt.
  7. HUNOK

    HUNOK Utánpótlás-írogató

    Sziasztok
    Licsifat hol lehet kapni
     
  8. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    Licsifát tudsz vásárolni a Bahama szigeten, a Piros kosárból, 15000 csengőpengő az ára!
    Enciklopédia, Fák a játékban, itt tudsz a fákról tájékozódni, minden, amit tudni lehet!
     
    alex0824 és Dolphin kedveli ezt.
  9. macasnagyi43

    macasnagyi43 Junior szaki

    Helló! A jelenlegi eventen a 30-as macaron teljesítésekor nyertem egy hajzselégyárat, de nem találom sehol, a műhelyben sem lehet megépíteni. Szeretném tudni mit kell tennem ilyenkor. Köszönöm.
     
  10. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    mivel nem hoztál Farm nevet és Farm ID-t, így csak általános válasszal szolgálhatok.
    A Hajzselégyár a Hangyász terményese, amely Bahás állat, így a terményes ólat is a Bahán keresd a dobozban.
    Itt tudsz róla olvasni:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/Állatok-termények-és-ólak-a-játékban.16260/page-4#post-860890
    Ha nem találod, akkor kérlek hozd az azonosító adatokat, h segíthessek a keresésben.
    Köszönöm
     
    alex0824, Sali~*.*, aida2330 és még 1 ember kedveli ezt.
  11. etus3

    etus3 Fórum-zöldfülű

    Köszönöm. Jeleztem a Supportnak, de még nem törölték. Van nekem is egy farmom (maikimaki), ezt csinálgatom, de sajnos még sem ülhetek a gép előtt egész nap :(
     
  12. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    A supporttól kapott választ a spam mappában is nézd meg...Sokszor oda teszi.
    A nagyobb farmodat szerintem semmiképpen ne töröltesd.. Más sem ül 0-24-ben a farm előtt. Megvár... Ha van kedved benézel, ha nincs,nem. De hidd el megbánnád..
    Több barátom is van, akik töröltették, s megbánták....(Bocsánat a modiktól,tudom ez nem csevegő)
     
    Utoljára szerkesztett: 15.1.24
    Sali~*.* kedveli ezt.
  13. HUNOK

    HUNOK Utánpótlás-írogató

    Sziasztok
    bocsi a tudatlanságomért, vettem macaronmania fehősort de sehol se találom
    Gazda: HUNOK ID: 30899691
     
  14. smoldering

    smoldering Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia!
    Kezd el a Felhőknél beírni a nevét, meg fog jelenni és máris aktiválhatod!
    [​IMG]
     
    alex0824 és Sali~*.* kedveli ezt.
  15. HUNOK

    HUNOK Utánpótlás-írogató

    ok köszi
    már csak azd a felhöt kellene meg találjam amibe lehet irni
     
  16. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Szia !
    A nagyítóra kell kattintani,és oda beírni a felhő nevét, ahogy a képen is van.
     
    Kuzdern és smoldering kedveli ezt.
  17. Ditketanya57

    Ditketanya57 Járnitanuló

    Szia!
    Érdeklődöm, hogy a Bahamákon a 800-as szint a legmagasabb? A TP-t adja, de a szint nem növekszik.
     
  18. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    igen, jelenleg a 800. szint a legmagasabb. A BTP-t gyűjti a rendszer a háttérben, s ha majd lesz szintbővítés, akkor vélhetően egyszerre több ugrásra is lehetőséged lesz. Jelenleg nincs információnk, hogy mikor várható szintbővítés, ez a Központ hatásköre. Ha lesz, arról a megszokott módon fogunk tájékoztatni Benneteket Hivatalos közlemény útján.
     
    alex0824 és Sali~*.* kedveli ezt.
  19. webber743

    webber743 Utánpótlás-írogató

    szép estét. néztem ezt a következő szezont. és felmerült egy kérdés. hol lehet lehetett megszerezni a szezon kitüntetés alapot. minden építő jellegű választ szívesen fogadok.
     
  20. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    Az első szezon idején történő belépésed alkalmával megkapod.
     
    -ágianyu33-, Sali~*.* és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.