Visszajelzés Édes Valentin-nap csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 12.2.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Mica67

    Mica67 Fórumelemző

    Sziasztok!

    Elkezdtem a bonbonozást. 24-en vagyok túl, abból hármat totál elrontottam a képmetszővel való bénázásom miatt.:wuerg: :oops:Most készül 63 utalvány, remélem annál már nem lesz ilyen nagy a bénázási arány :)
     
  2. kevinerika52

    kevinerika52 Járnitanuló

    Szia. A szédültszántó nem ad felröpit az csak időnövelőt ad vagy arra gondoltál hogy azt nem kaptál?
     
    Irisz80, -happy58-, ildiko44 és 3 más kedveli ezt.
  3. mickey7474

    mickey7474 Fórumlakó

    Sziasztok.A felhö meg lett az este,ameddig tudom folytatom a játékot,kicsit a röpivel vagyok bajba,eventnövényre nem tul jól adja,az az nem adja rosszul a 6 órás növényre,csak inkább ugy mondom hogy sok kell egy malomtermékhez.
     
    Ribiszke, GA-BI-O-Farm, lukimi és 4 más kedveli ezt.
  4. bakosagi54

    bakosagi54 Rutinos

    34db van lekeverve,remélem ma eldobozolom.Az elején párat elbénáztam és igy csak 315 pontom van
     
    Ribiszke, Irisz80, lukimi és 3 más kedveli ezt.
  5. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Sziasztok :) Nem álltam meg én sem, megy a közösbe szépen amit termelek, keverem, és már játszom is el. Néha röpire rágyúrok, így ma kb. 20 játék ment a közösbe. Két kisebb farmon is ma meglett a felhő, és kb. 5-5 játék onnan is ment már a közösbe. Nem állok meg, amíg bírom csinálom, rajtam ne múljon semmi. Bár tudom egyedül kevés vagyok nagyon, de hátha sokan így gondolkoznak, mint én. Az 1. dekorhoz közelít már a csík, talán nem kell már sok bedobálás. Én is azt gondolom hétvége megválasztja, mert többen akkor érnek rá.
     
    Melan, Fuhur, marcsi152 és 15 más kedveli ezt.
  6. ildiko44

    ildiko44 Fórumfelvigyázó

    már csak a közösben tevékenykedek....van egy csomó növényem, már csak a felröpire várok, de 2 óra múlva már leszedhetem. Ha ezzel készen vagyok nullázok egy kicsit, hogy legyen megint felröpi és csinálhassam a tortákat. Had haladjon végre a közös sor is, mindent megteszek ennek érdekében én is. Dolgozzatok, a telóval hibátlanra sikeredik a dolog....HAJRÁÁÁÁÁÁ!!! Ne keseredjetek el, menni fog! Szép napot és még sok idő van a végéig!!!!! Akinek eddig nem ment talán már holnapra befejezi az egyéni felhőt és már csak a közösbe kell termelni....az lesz a haladás!!!!!
     
    Melan, marcsi152, Sali~*.* és 13 más kedveli ezt.
  7. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Jó reggelt
    Ez a fránya
    zöld csík nagyon nehezen megy, nagyon sok event növényem lett, 2 db 100%-os bónuszt sikerült pörgetnem... :)
    Gyártok vagy 30 keverésre röpit...és tolom a
    zöld csíkot...:p
     
    Melan, marcsi152, Sali~*.* és 14 más kedveli ezt.
  8. jutka190226

    jutka190226 Fórum hercege

    Sziasztok! boszi52 valószínűleg 2x2-be raktad ahhoz képest 43 jó arány. Én krókuszt ültettem 1x1-be és 132 röpi jött. Maradok ennél mert hamar beérik a sütivel meg az ártatlansággal. Remélem ma már én is dobhatok a közösbe bár ahhoz még 380 pontom hiányzik. Egy párat bénáztam, de most már rájöttem hogyan használjam a telefonomat. Szerintem is a hétvégén több ideje van mindenkinek így majd megugrik a közös. Viszont van egy dolog amit nem értek. Kitettem mind a három dekorációt, de nem jelzi, hogy aratható lenne pedig a haladási sornál + jel van. Az csak akkor lesz olyan ha részt veszek a közös beadásba? Amit egyéniben nyerünk az a felhőre való? Bocsi ha értetlennek tűnik de nem értem a dolgot. Szép napot és jó játékot mindenkinek.
     
    Melan, bakosagi54, Ribiszke és 3 más kedveli ezt.
  9. Irisz80

    Irisz80 Fórum-zöldfülű

    Én is ezzel próbálkoztom és elég lett a rendelkezésre álló idő, igaz még csak két doboz jön fel :)
     
    -gyöngy-581 és jutka190226 kedveli ezt.
  10. -BombadilToma-

    -BombadilToma- Fórum elő legendája

    Szia!
    A saját játékodért az alap, (+) nélküli dekorokat kapod. A közös jutalma lesz majd a 3 db (+)-os dekor. Illetve mindkét fajta kivehető a boltból is.
    -----------------------------------------
    Többeknek: a közösbe minden beleszámít. Ha valaki csak az ajándékba kapott lehetőséget játssza le, az is. Nem a saját játékon felüli pont megy a közösbe, hanem mindenki minden egyes teljesített játékának pontja beleszámít. A közös csík akkor is emelkedik, ha mindenki csak az egyéni 38 játékot teljesíti.
     
    Melan, marcsi152, Sali~*.* és 15 más kedveli ezt.
  11. jutka190226

    jutka190226 Fórum hercege

    Köszönöm szépen a válaszodat Toma. Megnyugodtam mert ezek szerint már beleszámít amit eddig játszottam. Még sokat szeretnék ezért figyelek nagyon az érési időre és ha kell ismét jöhet a krókusz. Még 19 perc és érik a mai második aratásom. Utána el kell mennem de remélhetőleg hazaérek időben.
     
    Melan, marcsi152, Kuzdern és 11 más kedveli ezt.
  12. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Jó reggelt. 18 perfect játék ment a közösbe reggel.o_O( családi vállalkozásba);)
    Mégse megy a zöld csík:oops:
    Tessék szépen meghajtani akkor bedobok 1 db +3 bónuszt a cél érdekébe.;)xD
     
    Melan, marcsi152, Sali~*.* és 7 más kedveli ezt.
  13. czutika

    czutika Fórumlakó

    Jó reggelt!
    Dobálom én is,nagyon remélem kész lesz a közös!
     
    bakosagi54, Kuzdern, Mica67 és 2 más kedveli ezt.
  14. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Toma!
    Ami rajtam múlik én megtettem és még teszem is :D, de a közös csíkja nagyon lassan emelkedik, kezdek kételkedni benne, hogy meglesz a 2. felhő.. (remélem tévedek és a java még hátra van a minijátékoknak a többségnél):D
    ***
    +-os dekorokhoz egy megjegyzés. Elsőnek a bónuszláda mellett a három +-os dekort vettem ki, ma már arattam is azokat. Nem bizalmatlanságból, de így biztos, hogy megvan. A másik ok viszont az, hogy a felhő, ha sikerül a közös rész minél előbb aktív, annál jobb és így ennyivel is előrébb leszek vele, nem kell várnom annyit az adakozó tulajdonságok fogytára.. szóval taktikai oka is van :D .
     
    Melan, marcsi152, gabianyus és 11 más kedveli ezt.
  15. Rékuci1111

    Rékuci1111 Fórum császára

    Szia :)

    Időarányosan nem állunk jól a 2-es felhő megszerzéséhez, de ha figyelembe vesszük a kezdeti felszaporítással járó időveszteséget, valamint azt, hogy hétvégén többen tudnak napközben is aratni, akkor még jók lehetünk :D vasárnap estére be kell lépnünk a 4. negyedbe, hogy összejöjjön (szerintem):oops:

    Az 1-es felhő számomra semmit nem jelent, így azt csak akkor fogom majd aktiválni, ha nem jön össze a 2-es, vagy ha már a +-os dekorok kimerültek (beértek a felhőre :))

    A te taktikádat is megértem, ha foglalkoznék a TP-vel, követnélek ebben :)
     
    Melan, marcsi152, Sali~*.* és 6 más kedveli ezt.
  16. teruska1932

    teruska1932 Utánpótlás-írogató

    Sziasztok,sokat szeretnék Én is és gondolom sokan vagyunk igy, hogy nem tudunk 0percezni, és röpi hiányába sajnos várni kell,akövetkező aratásra.
     
  17. Ayrin67

    Ayrin67 Fórum mestere

    Szép napot, jó munkát,gazdák!!:)Na,meg van a csportos első állomása!!8)Nagyon lassan,de biztosan haladok!!!:eek:xD
     
    Utoljára szerkesztett: 15.2.20
  18. donkartacs07

    donkartacs07 Rutinos

    Üdv!
    Hogy lehet felröppenőhöz jutni normálisan?
    Olvasom a leírást, a FŐ farmon jön a felröppenő, állatok fák növényekből. Tettem is érte, de nem jön az ami kéne a felröppenő.
    Mit lehet még tenni?

    Túl nagy képet linkre cseréltem!
    Kékmadár


    http://jojoando.uw.hu/tanya/igyse.jpg
     
    osztrak12 kedveli ezt.
  19. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Nekem lenne lehetőségem rá, de a legritkább esetben használom.

    Van még néhány dolog, amit be lehet vetni a felröpiszerzés érdekében, itt van mindjárt a növénynemesítés lehetősége.
    Figyelmedbe ajánlom az eventsegédlet áttanulmányozását: https://board-hu.farmerama.com/threads/event-segédlet-avagy-mit-hogyan.15707/#post-877438
    Külön kiemelem -BombadilToma- gazda írását, az említett növénynemesítésről:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/event-segédlet-avagy-mit-hogyan.15707/#post-985344
     
    osztrak12, marcsi152, -ágianyu33- és 3 más kedveli ezt.
  20. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    A Szédült szántón termeld az eventnövényt, a Főfarmon pedig minél hosszabb érésidejű növényt vess.
    A Raktárakat, inkább a Főfarmon hagyd kinn!
    Vagy nappalra eventnövényt, éjszakára hosszút vess.
    Használd ki a növénynemesítés áldásos lehetőségeit:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/event-segédlet-avagy-mit-hogyan.15707/#post-985344
    Ez a tanácsom a Tortautalvány felröpire vonatkozik.

    A Csokibónusznál fordítva járj el, mert az a Szédült szántóról érkezik.

    Hasznos lehet még a Türelem, és Messze van még az event vége!- hozzávaló is. :)
     
    osztrak12, marcsi152, -ágianyu33- és 8 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.